kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan Nico i De Jong nie rozumiem dlaczego ten Franek nie zagra na tym ŚPD ze 2-3 mecze i zobaczymy jak to wygląda, Alba nie ma żadnego zmiannika
7
Z Napoli Busquets 90 min, z Valencia Busquets 90 min, z Napoli Busquets 90 min i tak to się kreci 10 strat w meczu na kontrę dla przeciwnika.
3
@Ali3231 Według mnie dobra z Napolii to tak na prawde nie wiadomo co my zagramy
2
Mamy sie cieszyc z remisu w tym meczu? Zenada
0
Ten remis to takie same gowno jak porazka wiec nie wiem z czego tu sie cieszyc
1
Do ostatniej kolejki bedziemy sie bic o 4 miajsce i wcale nie jestesmy faworytem, Betis i Atletico to sa faworyci
0
Dembele wszedl zeby wrzucac ja tez moze wejsc i z kazdej pozycji bedzie wrzucal za 100 tys zl miesiecznie
4
Krok do przodku i dwa w tyl, krok do przodu i dwa w tyl i tak caly sezon
0
Jak my mamy w meczu wykonywac 600 wrzutek i przegrac ten mecz to moze nie tedy droga i lepiej wykonac tylko 6 wrzutek?
0
Wszyscy na atak!!!
0
Jestesmy beznadziejni próbujemy grac jak Barcelona z Messim, Xavim i ale juz nie jestesmy ta Barcelona i moze wlasnie z takim Espanyolem trzeba zagrac inaczej
0
Espanyol gra jak najlepsza druzyna na swiecie
0
Oni chca grac czy tylko faulowac?
1
Laboga zaraz sie zesra boze jaki to jest dzban komentatorski
0
Jak z Espanyolem nie mozemy wygrac to top 4 wydaje sie niemozliwe
1
Tak na prawde to juz nie wiadomo co tej druzynie brakuje, moze po prostu taka jest rzeczywistość i jestesmy druzyna z miejsz 3-8 La Liga w tym momecie
5
4:2 z Atletico i pozniej nie dac rady frajerom z Espanyolu xd
0
Stoi chlop i bedzie stal , jutro Eric bedzie stal w tym samym miejscu
0
Czemu tak nie dokladnie...
1
9 minuta, a my juz 4 niewymuszone straty to jest slabe
0
Co to byl za przerzut najlepsze podanie na swiecie xd
0
@Hosh My jesteśmy w kryzysie od 6 lat
0
Następny klasyk tez przegramy więc będzie rekord w klasykach
0
Generalnie jak u nas nikt nie ma sily wracac do obrony, to moze nie grajmy tak wysoko narażając sie na kontry?
1
5 porazka z rzedu z Realem, kolejny mecz zmilionem bledow i kompletnym brakiem skutecznosci i kolektywu, a my sie cieszymy?
0
5 porazek z rzedu ja mam dosc
0
@AlexDark00 Przyszlosc to Mbappe w Realu, Vini mozemy przegrac rowniez nastepne 5 klasykow
0
@Keson Nie mial sily wracac
1
Gralismy jak zawsze, przegralismy jak zawsze w ataku lepiej, ale do obrony nikt nie wraca nikt nikogo nie kryje zenada
0
Robia nas bez mydla mecz do wygrania, ale oddajemy go bo nie chce sie wracac do obrony