0

@Bogan Nico i De Jong nie rozumiem dlaczego ten Franek nie zagra na tym ŚPD ze 2-3 mecze i zobaczymy jak to wygląda, Alba nie ma żadnego zmiannika

7

Z Napoli Busquets 90 min, z Valencia Busquets 90 min, z Napoli Busquets 90 min i tak to się kreci 10 strat w meczu na kontrę dla przeciwnika.

3

@Ali3231 Według mnie dobra z Napolii to tak na prawde nie wiadomo co my zagramy

2

Mamy sie cieszyc z remisu w tym meczu? Zenada

0

Ten remis to takie same gowno jak porazka wiec nie wiem z czego tu sie cieszyc

1

Do ostatniej kolejki bedziemy sie bic o 4 miajsce i wcale nie jestesmy faworytem, Betis i Atletico to sa faworyci

0

Dembele wszedl zeby wrzucac ja tez moze wejsc i z kazdej pozycji bedzie wrzucal za 100 tys zl miesiecznie

4

Krok do przodku i dwa w tyl, krok do przodu i dwa w tyl i tak caly sezon

0

Jak my mamy w meczu wykonywac 600 wrzutek i przegrac ten mecz to moze nie tedy droga i lepiej wykonac tylko 6 wrzutek?

0

Wszyscy na atak!!!

0

Jestesmy beznadziejni próbujemy grac jak Barcelona z Messim, Xavim i ale juz nie jestesmy ta Barcelona i moze wlasnie z takim Espanyolem trzeba zagrac inaczej

0

Espanyol gra jak najlepsza druzyna na swiecie

0

Oni chca grac czy tylko faulowac?

1

Laboga zaraz sie zesra boze jaki to jest dzban komentatorski

0

Jak z Espanyolem nie mozemy wygrac to top 4 wydaje sie niemozliwe

1

Tak na prawde to juz nie wiadomo co tej druzynie brakuje, moze po prostu taka jest rzeczywistość i jestesmy druzyna z miejsz 3-8 La Liga w tym momecie

5

4:2 z Atletico i pozniej nie dac rady frajerom z Espanyolu xd

0

Stoi chlop i bedzie stal , jutro Eric bedzie stal w tym samym miejscu

0

Czemu tak nie dokladnie...

1

9 minuta, a my juz 4 niewymuszone straty to jest slabe

0

Co to byl za przerzut najlepsze podanie na swiecie xd

0

@Hosh My jesteśmy w kryzysie od 6 lat

0

Następny klasyk tez przegramy więc będzie rekord w klasykach

0

Generalnie jak u nas nikt nie ma sily wracac do obrony, to moze nie grajmy tak wysoko narażając sie na kontry?

1

5 porazka z rzedu z Realem, kolejny mecz zmilionem bledow i kompletnym brakiem skutecznosci i kolektywu, a my sie cieszymy?

0

5 porazek z rzedu ja mam dosc

0

@AlexDark00 Przyszlosc to Mbappe w Realu, Vini mozemy przegrac rowniez nastepne 5 klasykow

0

@Keson Nie mial sily wracac

1

Gralismy jak zawsze, przegralismy jak zawsze w ataku lepiej, ale do obrony nikt nie wraca nikt nikogo nie kryje zenada

0

Robia nas bez mydla mecz do wygrania, ale oddajemy go bo nie chce sie wracac do obrony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?