kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gavi na Eintraht to muss
1
Gavi i Pedri sztos mamy 30min wystarczy jedna bramka
0
I wlasnie po to jest Auba
0
@Pogba Auba strzelil 2 gole z Real i ma mega staty co ty gadasz xd
0
Co to sa za decyzje... Co to za za podania Auba idealnie wybiega, a tem podaje na aut
4
Japierdole, a co mial z ta zajebana reka zrobic?
0
Ten karny podsumowuje poziom ligi Hiszpaniej
0
Co to jest niby za faul?
0
Co to znowu za parada bramkarza...
0
Morales to jedyne zagrozenie Levante, a od nas nie ma zagrozenia xd
5
Tyle filmikow ze trenuja strzaly same okna wpadaja przychodzi mecz i zawsze strzaly w 3 sektor trybun xd
0
Ja bym dal Pedriego i Gabiego za Nico i Aube + Ferrnan na 9
1
Ciezki mecz zamiast probowac skontrowac jak jest okazja De Jong rusza fajnie z pilka to Ferrnan truchtem xd
0
Nico wypozyczenie i dawac Kessiego bo gramy w 10, a Levante w 12
0
Za wolno, pressing nie dziala cos sie zawiesilo
0
Czemu nie do Ferrnana Alves??
4
Gramy troche za wolno i za statycznie drugi juz mecz taki zadyszka?
0
Czemu u nas drugi mecz z rzedu podania nie funkcjonuja?
8
Wolny sztos, Alba trzyma forme z Niemiec
0
Levante gra jak Eintraht i widac duze problemy
0
@KwaK No wlasnie cos czytalem ze Nico kontuzja na rozgrzewce i Puig za niego
16
@zaiks Levante tez bez Pedriego i Gaviego
1
Guczi sruczi na boisku Feddek dochodzi
3
Fabinho czerwona powinna by
1
@VeB 1899 Zle wykonal karnego nie ma wtedy powtarzania
5
I teraz mi powiedzcie ze Messi by pasowal do City , Pepowi niepotrzebny zawodnik ktory komoletnie nie pracuje w obronie i pressingu
0
@macio_944 LFC jest lepsze w drugiej polowie na razie
1
Da sie tak szybko linie narysowac? Pokazali by sedziom w Hiszpanii jak to sie robi bo im to 5 min zajmuje
0
Warto zwrocic uwage na swietne sedziowanie
0
Eintraht przegrywa 0:1 z Fraiburgiem xd