4

Stary,.poczciwy Clement-cement.
Viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinisjuuuuuuuusz!

4

Spójnie, RM gra to, czym wygrywa LM. Strzela na 1:1 w 89tej.
Jeżeli AM nie wpakuje na 2:0 to mimo wszystko obstawiam że RM to przepchnięcia jakimś farfoclem.

0

Spokojnie, po dzisiejszym, wieczornym przepchniętym (zapewne) fartem/kolanem zwycięstwie białych nad AM, jutro 'wyliczenia superkomutera' się zmienią.

Swoją drogą dobrze, że to Dembe nie wyliczał.

Tak na poważnie, to dobrze, niech pompują baloniki gdzie indziej!

6

W Bayernie sprzątał bałagan po Kovacu i... wygrał wszystko. U nas po 'rudym' i (częściowo) po Szawim i...niech też wygra wszystko ;P
Znów się powtórzę - Hansi, to najlepsze co się przytrafiło BArcy od czasów Messiego.
Taktycznie dobry (nawet bardzo dobry), wyciąga wnioski (uczy sięna błędach), czyta grę, umie wydobyć z piłkarzy to, co dobre, no i nie usprawiedliwia się/nas w mediach.
What's not to like?

0

@kejdzi ....bo trawa, bo sedzia, bo okres, bo....i takie tam.

0

NIe był to jakiśwybitny mecz w naszym wykonaniu, ale brawo chłopaki.
Dla mnie, taki cichy bohater wczoraj, to Balde.
To całe PSG jest bardzo niewygodnym rywalem...
Dobrze, że są po drugiej stronie drabinki - z naszą wysoką linią obrony i ich wybieganymi napadziorami może buć/byłoby bardzo cięzko.
Oby dzisiaj AM dało radę, ale joakoś mam inne przeczucia.

0

@daniel32778 ...no i Krycha

1

Jest trochę oddechu.
Dwóch najsłabszych: Lewy i Olmo....jednak najgorszy jest ten dzieiciak we mgle w niebieskim - co są lewar bsolutnie nie panujący nad meczem.

1

Tu trzeba prowadzić dwoma bramkami, żeby było (w miarę) spokojnie. Na obecną chwilę to słabo wygląda.

0

@lukkobe o to, to...

4

Oj gdyby jeszcze to Rayo urwało punkty białym...mało brakowało...
Patrzmy na siebie i grajmy swoje.
Do wtorku
VeB

0

@ziomal88 nie dogodzisz.

1

Casado-Gavi-Fermin, ten środek raczej srednio widzę. Ktoś z dwójki Olmo/FdJ musi być w podstawie jak nie będzie Pedriego.

0

@pasquda no tak.

5

Oby!
Bo jakoś nie widzać żeby specjalnie wyciągneli wnioski z meczu z AM - pierwszych i ostatnich 10ciu minut...
Z Benficą mogło być podobnie - mogli dostać dwa szybkie gongi nim wyszli na boisko...

0

Elegancko.
Czy to hokej na trawie czy wrotki, zawsze cieszy jak lejemy białych ;P
Kurde, jak widzę jak klepiąte nasze babeczki, to niejedną męską ekipę by pojechały.

0

@Ghostface dokładnie, prawie jak Szefuncio na 'Lordzie Bendtnerze' ;P

0

@Pustelnik ta zmiana (szokująca dla wielu) Ferran za Yamala, była tak genialna jak, wpuszczenie FdJ na derby z RM !

1

Wow.
Wreszcie mental zespołu na miarę wygramnia LM!!
Nie mówię, że już ją wygraliśmy (bo lekko nie będzie), ale to, jaki charakter pokazali wczoraj, to jest, to, co drużyna chcąca wygrać LM powinna mieć - brawo!!
Wyciągneli wnioski (HAnsi) po podobnej sytuacji z Monaco.
To jak bronili w 10kę* (przez 70minut!!!!) to było coś, czego dawno u nas nie widziałem. (zobaczcie sobie jak kompaktowo byliśmy zorganizowani)
NApisałem wczoraj, że wreszcie zagraliśmy jak RM w LM...z 'kurtła' ratującym d*pę i z bramką z niczego!
*wybrażacie sobie takąsytuację za Szawiego?!
VeB kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur*a!!!!!

0

Raz zagraliśmy jak (tfu tfu) RM w LM...z kurtła ratującym du*ę oraz bramką z niczego.
Uffff...mogło być nieciekawie.
Brawo chłopaki, brawo Hansi.

0

Ok, wiem że gramy w 10ciu, ale jaką kupę gra nasza 3ka napadziorow to nie mam pytań.

1

Tradycyjnie lubimy sobie robić pod górkę....

0

@ziomal88 ma inne walory to raz; dwa, nie zdziwi mnie jak odejdzie w lecie.
Pozdro.

0

@regatta52 to są przewidywane składy. Nie zdziwię się, jak wyjdzie jednak Casado w podstawie dziś wieczorem*.
*jezeli zagra Cubarsi z Inigo (jezeli Ronald, to mozliwe, ze FdJ, bo Urus nie umie wyprowadzać piłki/graćpod presją)

0

Widzę, że Real na drodze do finału...graja to, co praktycznie zawsze w LM...
Tak jak ich nienawidzę, to jednak w LM potrafią wygrać jak trzeba.
Nic, pozostaje nam trzymać kciuki za naszych.
VeB

2

Byłby Peszko to by przepłukali gardło...

0

@aldewir zignoruje mój komentarz wcześniejszy. Jego blask mnie oślepił i pomyliłame gazety :P Absolutnie się zgadzam!!

0

@tgrzeb racja !!! :P

0

Idealnie sie wpasowaliście z tym tekstem, właśnie siedzę na kiblu...

0

@aldewir ale za to ASik nie zawiódł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?