0

@Zielony55 bzdura. Lapcio obiecał Lewemu, że go nie zawiedzie. Ja mu wierzę!
;PP
Pozdro,
K.

1

@Firestone i Roberto ;P

0

Kim ??? (piętnaście)

0

szczęście w nieszcześciu! Ufff.

0

@Pustelnik no w tym roku Asensio...to za rok mój ulubieniec z otwartą paszaczą, więc ten Rodrygo jest realną opcją za 3 lata ;PP Benzema będzie musiał zatem poczekać...

4

"Alaba i ja jesteśmy najlepszą parą na świecie"...już bez przesady, ostantimi czsasy para Pikej-Puć też jest na topie...i to nie tylko w jednym klubie ;)

0

@karolup a Pjanić ???????

0

@antymadrista1 ok, dzięki za sugestię - Lapcio / Alemany pewnie przeczyta.

0

"Klub grozi zerwaniem negocjacji, jeśli nie dojdzie do porozumienia" - już się osra*em.
Ogolnie czekamy do...31 Czerwca - wtedy WSZYSTKO będzie jasne ;P...Jak na św. Dygdy.
Oj, obawiam się, że co niektórzy mogą się nie doczekać...
Pozdro,
K.

1

@Lucassito nie to co Roberto ;P

2

@Azi Zarząd nie chce robić pochopnych ruchów, ale panuje optymizm.

0

Przez chwilę było cicho w njusach o Dembusiu, że już myślałem, że go u nas nie ma, a tu taki "zonk"...i bla, bla, bla, dalej.

4

"Wnoszenie telefonów jest zabronione" - brawo, trzeba mieć jakieś zasady, pełna profeska...tylko Peszki brakuje...u Maxima w Gdyni...
W d*pach się przewraca.
Pozdro,
K.

0

@Kondziubarca ...jakbyśmy to my sprzedawali to by to była "realna" kwota pewnie.

1

myślę, że jest to do zrobienia: Silva 90, tan tam nasz "priorytet" - Neves 80, Lewy 40, Koulibaly 40...a no i Raphinha 75 - niech tylko znajdą tę dzwignie do pociągnięcia (żeby nie powiedzieć wajchę), a kaska poleci jak w "Postaw na milion".
Pozdro,
K.

0

@Tom_Sta jeżeli byśmy go sprzedawali to pewnie około 50-60 plus "zmienne", jakbyśmy chcieli go kupić, to pewnie poniżej 100ki by z nami nawet nie siadali do rozmów.
Dymają nas na prawo i lewo.

0

eee tam, ja czekam aż z wypożyczenia wróci Keirrison de Souza Carneiro vel "K9" - będzie ogień!

0

@MateuszDoniec Pjanic-Puć-Trincao

1

"...że niedługo możemy spodziewać się oficjalnego rozpoczęcia negocjacji Barcelony z Bawarczykami" mhm, lato będzie długie...

0

@Tomix_83 ...ale wiesz jaka jest główny argument w pozyskaniu Duńczuka, nie?
Co nie zmienia faktu, że chętnie bym zobaczył Kou u nas ;)
Pozdro,
K.

0

@Krystian1588 ...tylko, że na koniec to nas wszyscy dym*ją ;)

0

Jak Barcelona sprzeda FdJ to ruszy po Raphinhię oraz Nevesa...
FdJ 60mln + 10, Raphinha 60mln, Neves 80mln...czego nie rozumiesz?
(Ta cena za Nevesa to jaks z dup* wzięta czy mnie coś ominęło)

0

@IronSanHybrid marzenie - Słowo klucz. :/

1

@Andy83 ...jedno jest pewne, do grobu tego nie zabierze --> Mino.

0

@Tom_Sta Pjanić lubi to.

1

No i jest pierwsza bomba transferowa! Tak jak Lapcio obiecał - będą i już są wzmocnienia.
Ciekawe czy zagra w następnym sezonie?
W sumie myślałem, że mu dadzą na 5 lat z możliwością przedłużenia o następne 3...
Pozdro,
K.

0

Właśnie ruszyła transmisja lajf na comedy channel.

1

@Pablit ...do tego jeszcze, za tego "średniaka" chcą podobno 80 baniek...w d*pach się przewraca.
Przyzwyczailiśmy innych, że można nas dymać na prawo i lewo. Wierzę, że Alemany nie jest w ciemię bity.
Pozdro,
K.

0

Bzdura!
I jedni i drudzy maja...killerów dwóch: Morata, a u nas GOŁT Brajtłajt ;PP
Pozdro,
K.

1

Andreas* jest zwyczajnie lepszy i tyle. Wciąga nosem NIemca. Kropka.
A tak na poważnie, to ten Rudiger to MEGA wzmocnienie dla biąłych...
*tak na marginesie, to uważam (jak przyjdzie), że robimy dobry interes ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?