kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MarioVeB! Możesz przetłumaczyć "na nasze"?
1
No i fajnie, na takie "konkrety" czekamy!
Jedyny fakt to , że "Koulibaly trafił do Chelsea za 40 milionów", do reszty w/w "doniesień transferowych" dorzyciłbym zasmażkę.
Pozdro,
K.
1
Lekiem na to kolano może być Miralem - mały przebieg, niebity - tanio oddam ;)
2
@Magicc89PL zobaczymy czy tak jest. Mam wrażenie, że ciągle ma z tyłu głowy przebyte urazy i (jeszcze) nie pokazuje w pełni swoich możliwości...
Przygotowanie fizyczne to jedno, jednak tutaj bardzo ważna jest też praca z psychologiem.
Wierzę w chlopaka jednak.
Pozdor,
K.
0
@Nhyz *w pełni zdrowy - słowo klucz!
Doatkowo, żeby nie było blokady psychicznej po urazie...bo, póki co, to gra na 60% swoich możliwości (a wiemy, że stać go na bardzo dużo).
Tak jak piszesz, jak tylko zdrowi dopisze to jest to MEGA talent, dorzucając do tego Lewego, Raphinhę, za plecami Pedriego i Gaviego ti jest to "mieszanka" wybuchowa!
Czas pokaże - pozostaje nam wierzyć.
Pozdro,
K.
0
@JaCules1211 Póki co, dostaje tych zawodników, których ON chce. Jak dojdzie Kounde, Cesar i może Alonso, to rzeczywiście nie będzie taryfy ulgowej i będzie rozliczany od pierwszego meczu.
3
@Matix90 Perez posmarował.....
3
Majà rozmach sk......
0
@Barca_Big_Moment mam nadzieję, że to już nie "ta" Barca.
0
@cules100pro a.kto powiedział, że jest w tym coś złego? Przeczytałeś że zrozumieniem całą podaną informację, tak?
0
@dr_blumental GOŁT???
0
Czyli chce grać u nas, ale jak zgłosi się np. Chelsea/Bayern itp to w sumie też będzie zadowolony??
0
@Ironman o to, to.
1
Że niby jaka ta cena "wyjściowa"!?
Śmiechłem.
Chelsea za Kou dała 40!
0
@lukkobe Jeżeli miałby przyjśc np Martinez*, plus Cesar oraz ktoś na LO kosztem Kounde, to ja jestem na tak.
*może ta cała "zadyma" z francuzem to tylko odwrócenie uwagi od np...Pau Torresa ;))
Wierzę, że wzmocnimy defensywę, a kto to będzie czas pokaże - In Alemany we trust ;))
Pozdro,
K.
0
@ViscaBarca123 jeżeli miałby przyjść Martinez, plus Cesar oraz ktoś na LO kosztem Kounde, to jestem za.
Też uważam, że troszkę odpuścili Kou.
0
Mhm, marketing*...w Barcelonie niezbyt znane słowo.
*Mam nadzieję, że na CN zrobią jakąś mega prezentację/fetę itp, bo do tej pory ten ich "marketing" zwiazany z Lewym to jakaś dziecinada.
0
@Yolas Barto lubi to ;P
0
Dobrze, że nie powiedział mu jak Cantona kibicowi Palace w 95tym.....
A tu cyk, jutro Pau Torres fichado ;))
0
...no to numer zobowiázuje Andreas ;PP
0
Fajne te njusy, takie srednio cokolwiek wnoszące.
0
@lukkobe nie wiem Łukasz, nie wiem. Mam nadzieję, że nie.
9
@Tridente2015 Lewy jeszcze dobrze nie zaczął, a już się skończył... ;PP
1
I cyk, cena za Kounde +20baniek w góre ;/
5
Obyś był jak Twoi idole...na boisku.
Mam wielkie nadzieje, że samba powróci na CN.
Powodzenia
0
Pau Torres...now you're talking!
0
@Rabona_1 no....najlepiej Umtitiego ;P
0
@lukkobe zakupy, zakupami, ale trzeba też wyzbyć się "szrotu", a to już nie jest takie proste :/
2
@KichuBlaugrana jak nie? Po niedawnym 0:6 z ogórkami z MLS, na la bamblii debata z kim zagramy w finale LM !!!
0
myślę, że trydniejsze będzie wypchnięcie z klubu grajków pokroju Umtitiego, Neto, Pjanica i GOŁTA!