0

Można się było trochę oszukiwać ale myślę że już powoli wszystko jest jasne - zaczął się trudny okres kibiców Barcelony...
Kolejna próba oszukania przeznaczenia to powrót Coutinho i Fatiego do wyjściowego składu

4

@MesQueUnClub96 Wydaje mi się że nie będą patrzeć tylko na skutki. Bottas co prawda zrobił dużo więcej szkód ale tam było po prostu domino plus dużo gorsze warunki. W sytuacji dziś Max ewidentnie się wpierdzielił w Hamiltona i zrujnował mu wyścig. Myślę że może dostać te 5 pozycji

0

@Orlik00 przez takie podejście są wypadki a ty to szanujesz xDD

0

Oba Macareny póki co jadą na wzorowo, fajnie byłoby ich zobaczyć na podium

0

Arsenal strzelił pierwszego gola w tym sezonie. Teraz już z górki

2

Wielki Robert wyprzedza w kwalifikacjach Mazepina, kierowca TOP

1

@Encore no w sumie nie ma co się dziwić, oglądalność będzie duża. Sam z ciekawości sobie włączę

8

Czytam dziś że jakaś afera w meczu Brazylia-Argentyna, wchodzę na FCB żeby poczytać o co chodzi a tutaj brak artykułu. Wtedy sobie przypomniałem, że już Argentyńczyka z nami nie ma...

4

@bartekvisca Max jest na pewno bardzo utalentowany. Widać jednak że osiągi ich bolidu w tym sezonie przewyższają osiągi Mercedesa.
Ale bym obejrzał takie GP gdzie każdy jedzie tym samym bolidem

5

@BartqRKO Hmm, wiele można zarzucić Hamultonowi ale on akurat zazwyczaj mówi co myśli

1

@MesQueUnClub96 wydaje mi się że nie spodziewali się, że Max od razu też zjedzie. Jakby nie zjechał to Luis mógłby nadrabiać i kto Max mógłby mieć problemy - tylko taki scenariusz miał by prawo się udać

0

@mekston no i jest ale nie wpływa to za bardzo na pozycje

0

@against_modern_football wiesz co, moim zdaniem Bottas w swoim najlepszym okresie był równym kandydatem do zwycięstw. Nie jestem specjalistą ale wydaje mi się, że Bottasowi siadła psycha w tym sezonie - Mercedes po raz pierwszy zaczął przegrywać z Redbulem od kilka lat, sam Luis nie zapewniał już pierwszego miejsca w klasyfikacji konstruktorów i zaczęto to wypominać Valteriemu. Dodatkowo te plotki o Russellu też mu nie pomagają. Tak czy siak - nie jest to podstawą do nazywania go psem i nie wiem skąd w tobie taki jad w stosunku do niego

0

@MarioVeB! Podejrzewam że problem w tym, że kolega kibicuje Maxowi i nic innego go nie interesuje xD

1

@against_modern_football @MesQueUnClub96 no przepuścił go bo Hamilton jechał na świeżym ogumieniu - a że są z jednego zespołu to go przepuścił. W każdym teamie tak się robi, to świadczy o braku ambicji?

0

@against_modern_football niby czemu? xD bo się bronił przed atakiem?

0

@MarioVeB! Dobrze że blokada a nie spychacz jak niedawno :D

4

@MesQueUnClub96 nie chodziło o długość pit stopu xD

2

Perez wziął Kibice jak dziecko

0

Chyba to będzie jeden z nudniejszy wyścigów F1 w tym sezonie o ile się ktoś nie wywali :P

0

@Bykunn znam się na przepisach :) tak czy siak, zabieranie za to prawa jazdy do końca życia to za duża kara. Prędkość to osobna kwestia aczkolwiek w Polsce mamy z tym duży problem

1

@Bykunn ale ja nie mówię o Beatce xD mówię ogólnie. Idąc tą samą logiką każde przekroczenie prędkości mogło by skutkować zabieraniem prawa jazdy. Podobnie każde wykroczenie można by podpiąć pod niewyobrażalnie wysoką karę. Oczywiście że jazda po pijaku jest zła ale po pierwsze, nie można wszystkiego traktować zero jedynkowo a po drugie - kara byłaby za duża dla wielu przypadków

0

@Katalończyk 99 Generalnie temat jest szeroki, od pomysłów foliarzy po nauki filozoficzne które zakładają takie równolegle światy. Sam osobiście najbardziej interesuje się podjęciem od strony naukowej ponieważ siedziałem kiedyś dużo w tych tematach. Mechanika kwantowa zakłada np. że każda cząstka jest można powiedzieć w każdym możliwym stanie jednocześnie i tylko dokonanie pomiaru definiuje dany stan cząstki. To otwarło drogi do teorii wszechświata które u postaw mają prawa fizyki.
Tutaj jest taki luźny artykuł bez żadnych teorii: https://dailyevergreen.com/103497/opinion/dropinion-is-there-really-an-alternate-universe/
A tutaj filmik gdzie jest to podpięte pod fizykę kwantową ale w prostym języku:


0

@Kettger nie, jeden błąd nie może tak kogoś skręcać. Inna sprawa jak kogoś pozbawi życia/zdrowia ale to wtedy są już wyciągane dalsze konsekwencje

2

@Encore Dlatego dużo bardziej wolałem komentarz angielski z oficjalnej strony F1

1

Ale ci komentarzy Eleven faworyzują Maxa... Nic oczywiście mu nie ujmując bo jest świetny ale taki brak profesjonalizmu drażni

0

@Rewolucja123 Elon Musk powiedział, że jego zdaniem na 99% żyjemy w symulacji. Jest on może trochę ekscentrykiem ale coś jest w tych teoriach.

0

@Zieliniak jak to pierwszy raz? Przecież Kubica jeździł już tym bolidem w tym sezonie

1

Trzeba sobie jakoś radzić


0

@clyde akurat ksiądz na brak kontaktu z dziećmi nie może narzekać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?