lampardcfc - może i Inter zaparkuje autobus pod bramką, ale wiesz..piłkarzom FCB nawet to nie przeszkodzi (co za problem, przeczołgać się pod nim ;p) i to Blaugrana [mam nadzieję] w maju zaparkuje na SB! ;]
lampardcfc - może i Inter zaparkuje autobus pod bramką, ale wiesz..piłkarzom FCB nawet to nie przeszkodzi (co za problem, przeczołgać się pod nim ;p) i to Blaugrana [mam nadzieję] w maju zaparkuje na SB! ;]
Komentarze
0
BarcaFann
Giuseppe Meazza = San Siro ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stadion_Giuseppe_Meazzy ;]
0
lampardcfc - może i Inter zaparkuje autobus pod bramką, ale wiesz..piłkarzom FCB nawet to nie przeszkodzi (co za problem, przeczołgać się pod nim ;p) i to Blaugrana [mam nadzieję] w maju zaparkuje na SB! ;]
visca el barca! ;*
0
no to widzę, że powtórzyłam czyjeś słowa ;]
przepraszam , ale jestem zaspana i nie zauważyłam.
nie mniej jednak cieszę się, że jest więcej osób myślących w ten sam sposób ;p
VeB! ;*
0
eeej..nie łamiemy się!
przecież jest jeszcze rewanż!Trzeba wierzyć!Tym bardziej, że gramy u siebie (magia Camp Nou)!
Zapomnieliście (do tych którzy nie wierzą w zwycięstwo), że to MY jesteśmy najlepszą drużyną na świecie?!
VAMOS! ;*
0
BarcaFann
Giuseppe Meazza = San Siro ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stadion_Giuseppe_Meazzy ;]
0
eeej..nie łamiemy się!
przecież jest jeszcze rewanż!Trzeba wierzyć!Tym bardziej, że gramy u siebie (magia Camp Nou)!
Zapomnieliście (do tych którzy nie wierzą w zwycięstwo), że to MY jesteśmy najlepszą drużyną na świecie?!
VAMOS! ;*
0
no to widzę, że powtórzyłam czyjeś słowa ;]
przepraszam , ale jestem zaspana i nie zauważyłam.
nie mniej jednak cieszę się, że jest więcej osób myślących w ten sam sposób ;p
VeB! ;*
0
lampardcfc - może i Inter zaparkuje autobus pod bramką, ale wiesz..piłkarzom FCB nawet to nie przeszkodzi (co za problem, przeczołgać się pod nim ;p) i to Blaugrana [mam nadzieję] w maju zaparkuje na SB! ;]
visca el barca! ;*