katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Virusk3 akurat to drewno to 3 najlepszy strzelec w historii
2
@Pilka_jest_okragla żeby nie było czasami na odwrót
2
Dziś Alaves urwie punkty Realowi i będzie remisik ;)
1
@Hiacynk Atalanta lubi to
0
Witam mam zamiar poleciec na Wakacje do Bułgarii, oczywiście za rok i tu takie pytanie gdzie najlepiej robić rezerwacje by było w miare jak najtaniej, loty itd, co polecicie, z góry dzięki
6
@Yanek gdyby większość kolegów wykorzystała podanie od Leo to spokojnie pobił by 20
0
@Ghotti i ile Ney dostawał piłek od kolegów a ile Griez
3
@sokot trochę jak kiedyś R10
0
@l0Messini Michael Jackson jakoś jego utwory bardzo Mi wpadają w ucho
0
@ArterkHD zależy nie raz kupię sobie 4 pary spodenek i ze dwie koszulki, nie raz z 2 pary spodni, ale ogólnie do 200 zl, więcej wydaje na buty bo tak do 400 max, też zależy od zarobków, jakby się zarabialo minimum 4 tys to można by trochę poszaleć ;)
0
@BarcaInfo może Barca założy szpital klubowy ????
0
Jutro Barca znowu straci punkty, niestety małe widze szanse na pokonanie Basków tym bardziej widząc Naszą nie poradę w ataku, obstawiam minimalne zwycięstwo Bilbao, ale obym się pomylił ;)
1
@FCMichalo czyli jesteś za tymi co wygrywają, czyli ch...j nie kibic z Ciebie
0
Dobra Sevilla strzel Nam już tą bramke, może Nasi w końcu zaczną strzelać
0
@MichalZZZ Za co za posiadanie piłki
1
Czym tu sie jarac cóż że mamy kontrole, czytamy gre jak nawet okazji nie potrafimy wykreować, jedynym pomocnikiem co potrafi zrobić okazje to Messi, najwięcej rozgrywają piłkę obrońcy, DRAMAT
0
Ale ten Forsell z Korony ma kopyto, jego wolne to jak za najlepszych czasów Ronaldo w MU
1
Tak patrząc realnie jaki wynik dzisiaj obstawiacie? Ja osobiście czuje strate punktów 2-1 lub remis, ale mam nadzieję że nawet po mękach 3 pkt zdobędziemy
0
@Xavyol tak Łazy Starachowice
5
Witam Katalonska rodzinę, potrzebuje pomocy, moja drużyna bierze udział w konkursie o komplet strojów, a konkurs polega na jak największej ilości like pod nazwą klubu, czy pomoglibyscie i zostawili like pod nazwą Łazy Starachowice z góry dziękuję Ja pomoc
https://www.facebook.com/101727988256219/posts/102553904840294/
2
@arkasath no Puig jest w takim gazie i rytmie że powinien grać
0
Jak w skrócie wyglądał mecz, jak Nasi grali, jak obrona, niestety nocka i nie mogłem obejrzeć???
0
Ile Lewy ma przewagi bramek nad Leo, i jak wygląda klasyfikacja??
8
@IronSanHybrid EV by kucnął
5
Ach to narzekanie na gre i zawodników, brakowało tego :D
8
@paweldunajecfcb nawet najstarsi górale tego nie wiedzą
3
@BarcaInfo wielki kapitan, bardzo go brakuje w lini defensynwej, z Nim porażki z Roma czy LFC nie miały by miejsca, przyjemniej nie taka kompromitacja
0
@TheGoldenEleven Carvajal, Pique, Ramos, Alba
Casemiro, Kroos, De Jong
1
Ktoś ze Starachowic lub okolic??
0
@koksik2700 a Messi ani drgnie :D