0

@Virusk3 akurat to drewno to 3 najlepszy strzelec w historii

2

@Pilka_jest_okragla żeby nie było czasami na odwrót

2

Dziś Alaves urwie punkty Realowi i będzie remisik ;)

1

@Hiacynk Atalanta lubi to

0

Witam mam zamiar poleciec na Wakacje do Bułgarii, oczywiście za rok i tu takie pytanie gdzie najlepiej robić rezerwacje by było w miare jak najtaniej, loty itd, co polecicie, z góry dzięki

6

@Yanek gdyby większość kolegów wykorzystała podanie od Leo to spokojnie pobił by 20

0

@Ghotti i ile Ney dostawał piłek od kolegów a ile Griez

3

@sokot trochę jak kiedyś R10

0

@l0Messini Michael Jackson jakoś jego utwory bardzo Mi wpadają w ucho

0

@ArterkHD zależy nie raz kupię sobie 4 pary spodenek i ze dwie koszulki, nie raz z 2 pary spodni, ale ogólnie do 200 zl, więcej wydaje na buty bo tak do 400 max, też zależy od zarobków, jakby się zarabialo minimum 4 tys to można by trochę poszaleć ;)

0

@BarcaInfo może Barca założy szpital klubowy ????

0

Jutro Barca znowu straci punkty, niestety małe widze szanse na pokonanie Basków tym bardziej widząc Naszą nie poradę w ataku, obstawiam minimalne zwycięstwo Bilbao, ale obym się pomylił ;)

1

@FCMichalo czyli jesteś za tymi co wygrywają, czyli ch...j nie kibic z Ciebie

0

Dobra Sevilla strzel Nam już tą bramke, może Nasi w końcu zaczną strzelać

0

@MichalZZZ Za co za posiadanie piłki

1

Czym tu sie jarac cóż że mamy kontrole, czytamy gre jak nawet okazji nie potrafimy wykreować, jedynym pomocnikiem co potrafi zrobić okazje to Messi, najwięcej rozgrywają piłkę obrońcy, DRAMAT

0

Ale ten Forsell z Korony ma kopyto, jego wolne to jak za najlepszych czasów Ronaldo w MU

1

Tak patrząc realnie jaki wynik dzisiaj obstawiacie? Ja osobiście czuje strate punktów 2-1 lub remis, ale mam nadzieję że nawet po mękach 3 pkt zdobędziemy

0

@Xavyol tak Łazy Starachowice

5

Witam Katalonska rodzinę, potrzebuje pomocy, moja drużyna bierze udział w konkursie o komplet strojów, a konkurs polega na jak największej ilości like pod nazwą klubu, czy pomoglibyscie i zostawili like pod nazwą Łazy Starachowice z góry dziękuję Ja pomoc
https://www.facebook.com/101727988256219/posts/102553904840294/

2

@arkasath no Puig jest w takim gazie i rytmie że powinien grać

0

Jak w skrócie wyglądał mecz, jak Nasi grali, jak obrona, niestety nocka i nie mogłem obejrzeć???

0

Ile Lewy ma przewagi bramek nad Leo, i jak wygląda klasyfikacja??

8

@IronSanHybrid EV by kucnął

5

Ach to narzekanie na gre i zawodników, brakowało tego :D

8

@paweldunajecfcb nawet najstarsi górale tego nie wiedzą

3

@BarcaInfo wielki kapitan, bardzo go brakuje w lini defensynwej, z Nim porażki z Roma czy LFC nie miały by miejsca, przyjemniej nie taka kompromitacja

0

@TheGoldenEleven Carvajal, Pique, Ramos, Alba
Casemiro, Kroos, De Jong

1

Ktoś ze Starachowic lub okolic??

0

@koksik2700 a Messi ani drgnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?