katalonczyk987
Dołączył/a: czerwiec 2015
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
co nie zmienia faktu ze ten cytat widzialem kilka razy na roznych stronach i dałbym se reke uciać ze tam nie bylo nic o predatorach:P
1
mi sie wydaje że Lucho po paru treningach widzi czy da sie z tego kogoś coś zrobić czy nie, u Douglasa chyba nic nie widział i odpuścił, podobnie raczej bedzie z Vidalem a szkoda bo bardzo sie cieszylem z tego transferu szczegolnie gdy ogladalem jakis mecz Sevilli grali chyba na narodowym, to byl final ligi europy bodajze, wtedy zrobil na mnie wielkie wrazenie, dobry drybling, swietny strzal... a teraz nie wiem... w presezonie tez mial dobry mecz jeden co asystowal Ardzie, szkoda chlopa bo dobry był naprawde, moze cos z psychiką nie teges ma i nie radzi sobie na boisku lub poza nim, wszystko jest mozliwe, nie sadze zeby az tak stracil "forme"
1
Interze jak tam można? Drugi raz kupon zawalisz? Oglada ktoś ten mecz? :/
21
a kiedy Bayern był taki straszny? Chyba tylko wtedy gdy dostalismy 7:0 tak to wydają sie mocni a odpadaja z nami, Realem czy Atletico
0
ale nie wiadomo jak podejda do tego meczu, wiadomo ze chca wygrac ale skupiajac sie na lidze mogą wyjsc troche rezerwowym składem i wtedy już wszystko możliwe
0
pamietajcie ze to puchar tylko
2
ja tylko Monaco @2,75
Leicester - Porto over 1,5 @1,3
Sporting -1 @1,65
0
to zależy o jak zaawansowanym freestylu myślisz bo np taki Neymar jest mega dobry technicznie i potrafii zrobic cuda z piłką. Freestyle to co innego niż dobry strzal, podanie czy zwód. Wielu dobrych pilkarzy ktorzy potrafia super podac czy strzelic nie sa zbyt dobrymi we freestylu a z kolei grałem z takimi ziomkami ktorzy potrafia wywijac z piłka a podczas meczu grali jak pachołki, dawali sie robic na raz, słaby przeglad pola, słaba sila i celnosc podań, górne to już wgl masakra. To juz kwestia indywidualna popatrz na Neymara, Ronaldinho, Ronaldo a potem na Inieste, Modricia, Busiego czy Kroosa (niee wiem na jakim poziomie sa oni z freestylem ale wydaje mi sie ze nienajwyższym) potrafia przyjac pilke w ciekawy sposob, obrocic sie z nia i ich technika jest bardzo dobra ale raczej nie zrobia trzech obrotow w "dookola swiata" czy jakichs innych wymagajacych tikow z pilka :)
2
nie jest
0
nie chciałem ci nic pocisnąc, napisales tak jakby tych meczow bylo z 10 a to raptem 3 i stwierdzilem ze to nic specjalnego, a to ze po prostu nie sprawdzalem wtedy wynikow i bylem pewny ze byly dwa... ty sie spinasz nie wiem o co i mi kazesz wracac do podstawowki a gdybys myslal mądrze to domyslilbys sie ze sie pomylilem ale nie w liczeniu bo chyba nie sadzisz ze nie umiem liczyc do 3? Ta dyskusja wydaje mi sie bez sensu i nie chce jej kontynuować.
1
co jak co ale Griezmann jest dla mnie geniuszem brakuje mu tylko osiagniec z druzyna, ciekawe czy gdyby wygral z Francja ME i z Atletico LM to by dostal? Ten rok kiedy dostanie ktos inny niz Messi czy Ronaldo bedzie czyms fajnym w sumie bo skonczy sie dominacja tych dwoch panów ale Messi jest w stanie zgarnac jeszcze z 5 takich piłeczek :)
0
to są te detale
0
robicie tam wpłaty paysefcard? Dziala to wgl? Bo to szybka wpłata i tez planuje tam zalozyc a mnie ciekawi czy dziala ta opcja.
0
nie ma wszystkich meczow ale Real, Barca, Bayern to leca na 100% wszystkie ich mecze a tak to te bardziej znane druzyny ale to tez nie wiem kiedys lecial mecz West Hamu w lidze a w tym czasie nie pokazywali United - City xD
0
ale Roma to jest dziwny zespol, graja tak nieprzewodywalnie i nieregularnie. Ile razy bylo tak ze przegrywali 2:1 a w koncowce dwie bramy i 2:3... Raz cisna 4:0 zeby nastepny mecz przedupczyc...
2
nie wywaliliby Ronaldo....
0
kto gra lepiej?
1
moim zdaniem jakieś sukcesy z ostatnich lat, jakieś ciekawostki o których nikt nie ma pojecia (chociaz te ciekawostki pewnie ciezko ogarnąc troche), moze o tym co skłoniło Cie do kibicowania im bo zakladam ze im kibicujesz, kluczowi gracze, młodzi zawodnicy z potencjałem, silne i słabe strony, no coś takiego :)
1
ja dałem legie dzis :P a na drugim kuponie mam LASK Linz ( 2 liga austria ) atletico hendi -1, Nice/X, Anderlecht
0
wow ale mi pocisnąłeś, ulżyło ci? Myslalem ze byly wczoraj tylko dwa mecze.... sory ze nie jestem taki super jak ty i gubie sie przy liczeniu do trzech
25
https://www.instagram.com/p/BKaywb9hw-0/
hahaha
0
to ekstraklasa nie odpuszcza pucharu? :v
0
no kurde w tym sezonie myslalem ze Nani doszedl Munir to cos tam beda strzelac a patrze dzis i okrągłe zero na koncie, dzis pierwsze punkty a ta druzyna ma potencjal na pierwsza 6. Nie maja takiego motoru ktory by ich ciagnąl jak chociazby Villa kiedyś
0
za dzieciaka kibicowałem Widzewowi bo w moim miescie to ludzie dziela sie na Korone i Widzew, kiedyś Widzew to była duma nasza teraz jest zle, przykro bylo patrzec jak spadaja z lig, pamietam jeszcze czasy jak zajmowali tam 8-9 msc w lidze potem spadek itp niestety najwiekszych sukcesow nie pamietam bo wtedy byłem dzieciakiem bo jestem z 1998 r ale mam nadzieje ze wroca chociaz do 1 ligi a potem moze awans do ekstraklasy ale to daleka droga :( moj sasiad nadal jezdzi na mecze ale on jest "fanatykiem" i lubi to srodowisko bójek itp za Widzew chyba by zabił nawet
0
no są tanie ale kupisz androida za 500 zł i po 2-3 miesiacach juz jest troche słaby na dobry android tez trzeba wydać minimum 1500 zł w zwyż, kwestia gustu jedni wola andka inni IOSa a z tymi aplikacjami to i tak bez sensu bo wiekszosc nowych apek wychodzi najpierw na IOS a potem androida a to ze w markecie jest ich wiecej na andka to co w tym fajnego skoro 60% z nich to jakiś szajs?
5
a to wszystkie dwa
1
mnie tylko ciekawi kto go zastapi Paco Arda czy Rafa
1
nie, strona musi sie załadować do końca. W chrome jest ten niebieski pasek jak dojdzie do konca to wszystko sie da
0
mi Sweanse uratowalo w 94 minucie overek 2,5 strzelili na 2:1!! Powodzenia koledzy i kolezanki to sport dla wytrwałych :P
0
też tak mialem tylko mi haslo wprowadzil 5 letni kuzyn ktory nie wiedzial co pisał. Nie ma innej opcji tylko format, przynajmniej ja innej nie znam