3

Pomyślcie, że są ludzie, którzy oglądali Monaco-Juve

0

@Pedri16Future aż taka straszliwa nie była, dwie setki i poprzeczka, równie dobrze mogło być 3-1

1

@StevenGastonMartin99 lepiej mieć łatwa drabinkę i zarabiać euraski

6

Oglądam sobie powtórkę realowcow tam mogło grubiej się skończyć

0

@narciarz ja tam zawsze tworzę czarne scenariusze a potem mogę się cieszyć jak się nie sprawdzą:)

6

Wielka Benfica już Kszawiego (i jeszcze Kuman był tam zamieszany) wyjaśniła raz, teraz przyszła pora na Arbolede

1

W tej edycji LM każda drużyna z jaką graliśmy strzeliła nam gola, dobrze, że już nie ma zasady promocji bramek na wyjeździe

0

@Andi18 tak było już w tamtym sezonie, trzeba po prostu więcej strzelać

0

@clyde no mówię, że dostaną jakichś placków i się prześlizgną, ale obym się mylił

3

@ali3gator jaki on korzystny, byli na 25

0

Ee lepiej żeby real grał już w 1/8, bo dostali dwa czerwa, a tak na baraże dostaną Bodo czy inny Karabach

0

Co za paraliże xdd

0

PSG albo nowy zamek strzelają i real wypada z top8

0

Co on tam za wylew zrobił

1

Oddało za poprzeczkę Erica

0

@RoberDzik pewnie jeszcze parę razy się to zmieni

0

Spalony raczej będzie
Łoł, nie? :o to ja ślepy

2

Przed meczem mówiłem ziomkowi, że 100% w ciągu 3 minut stracimy bramkę, niewiele się pomylilem

0

@Encore kolejny one-season wonder?:OOO nieeee

1

@europejczyk tak, tak, kobiety nie rodzą bo wiedzą, że dostaną mniej parówki na porodówce xdd

0

@D10SLEO nooo i nie mielibyśmy prezydenta

0

@clyde taa też słyszałem, że ta Tereska to nie była taka święta

1

@PatrykBarca a nasze bramki jak padały? Z dwóch błędów obrońców i po efektownych nożycach Yamala, w pierwszej połowie Oviedo miało więcej strzałów od Barcy i była potrzebna oczu kąpiel

0

@sebasarna no to przede wszystkim zająć się sobą, oddać się pasji, rozwijać a nawet grać w gry czy oglądać seriale, na pewno nie siedzieć i rozmyślać o tym, bo do niczego to nie prowadzi, wiem, że łatwo mówić ale trust me czysta głowa jest najważniejsza, a na przyszłość nie angażować się w 100% jak się nie jest pewnym drugiej strony

1

@Janas11224 a jak rozbiją Benfice to będzie gadanie, że rozłożyła nogi? Dlaczego wy tak żyjecie tym realem? Patrzmy na siebie, bo bez środka pola i grą jak z Oviedo mecz z Kopenhagą może rożnie się potoczyć

0

@MesQueUnClub_87 obyśmy nie czekali jak antyfani Argentyny na mundialu

3

@sebasarna tydzień, 3 miesiące, dwa lata, nie ma reguły, ale na pewno pomaga zajmujące hobby i... kolejna baba/baby

1

@ProMILs teraz mamy mistrza już, a za tydzień w zależności jak zawieje albo tryplet albo koniec istnienia FC Barcelony

0

@krycha2201 ale gramy gówno i możemy stracić punkty, jakby to był mecz realu to już by była gadka, że mam mistrza bo nic nie grają (nawet jakby wygrali czyli np z Levante)

0

Ale co niektórzy do dziś się śmieją, że real z Albacete przegrał to ich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?