karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pomyślcie, że są ludzie, którzy oglądali Monaco-Juve
0
@Pedri16Future aż taka straszliwa nie była, dwie setki i poprzeczka, równie dobrze mogło być 3-1
1
@StevenGastonMartin99 lepiej mieć łatwa drabinkę i zarabiać euraski
6
Oglądam sobie powtórkę realowcow tam mogło grubiej się skończyć
0
@narciarz ja tam zawsze tworzę czarne scenariusze a potem mogę się cieszyć jak się nie sprawdzą:)
6
Wielka Benfica już Kszawiego (i jeszcze Kuman był tam zamieszany) wyjaśniła raz, teraz przyszła pora na Arbolede
1
W tej edycji LM każda drużyna z jaką graliśmy strzeliła nam gola, dobrze, że już nie ma zasady promocji bramek na wyjeździe
0
@Andi18 tak było już w tamtym sezonie, trzeba po prostu więcej strzelać
0
@clyde no mówię, że dostaną jakichś placków i się prześlizgną, ale obym się mylił
3
@ali3gator jaki on korzystny, byli na 25
0
Ee lepiej żeby real grał już w 1/8, bo dostali dwa czerwa, a tak na baraże dostaną Bodo czy inny Karabach
0
Co za paraliże xdd
0
PSG albo nowy zamek strzelają i real wypada z top8
0
Co on tam za wylew zrobił
1
Oddało za poprzeczkę Erica
0
@RoberDzik pewnie jeszcze parę razy się to zmieni
0
Spalony raczej będzie
Łoł, nie? :o to ja ślepy
2
Przed meczem mówiłem ziomkowi, że 100% w ciągu 3 minut stracimy bramkę, niewiele się pomylilem
0
@Encore kolejny one-season wonder?:OOO nieeee
1
@europejczyk tak, tak, kobiety nie rodzą bo wiedzą, że dostaną mniej parówki na porodówce xdd
0
@D10SLEO nooo i nie mielibyśmy prezydenta
0
@clyde taa też słyszałem, że ta Tereska to nie była taka święta
1
@PatrykBarca a nasze bramki jak padały? Z dwóch błędów obrońców i po efektownych nożycach Yamala, w pierwszej połowie Oviedo miało więcej strzałów od Barcy i była potrzebna oczu kąpiel
0
@sebasarna no to przede wszystkim zająć się sobą, oddać się pasji, rozwijać a nawet grać w gry czy oglądać seriale, na pewno nie siedzieć i rozmyślać o tym, bo do niczego to nie prowadzi, wiem, że łatwo mówić ale trust me czysta głowa jest najważniejsza, a na przyszłość nie angażować się w 100% jak się nie jest pewnym drugiej strony
1
@Janas11224 a jak rozbiją Benfice to będzie gadanie, że rozłożyła nogi? Dlaczego wy tak żyjecie tym realem? Patrzmy na siebie, bo bez środka pola i grą jak z Oviedo mecz z Kopenhagą może rożnie się potoczyć
0
@MesQueUnClub_87 obyśmy nie czekali jak antyfani Argentyny na mundialu
3
@sebasarna tydzień, 3 miesiące, dwa lata, nie ma reguły, ale na pewno pomaga zajmujące hobby i... kolejna baba/baby
1
@ProMILs teraz mamy mistrza już, a za tydzień w zależności jak zawieje albo tryplet albo koniec istnienia FC Barcelony
0
@krycha2201 ale gramy gówno i możemy stracić punkty, jakby to był mecz realu to już by była gadka, że mam mistrza bo nic nie grają (nawet jakby wygrali czyli np z Levante)
0
Ale co niektórzy do dziś się śmieją, że real z Albacete przegrał to ich