karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"my, Argentyńczycy" awww to o nas :))
1
Jakby komuś mało było Messiczka to profil Barcy fajny filmik wrzucił
https://fb.watch/hvHMcxvKIl/
1
@Kinginiesta Raczej Leo mógł przekreślić premię za wyjście z grupy :P
5
hłe hłe czyli Argentyna jednak drogą Hiszpanii, przegrać pierwszy mecz by potem wznieść puchar :)
1
@Barca_bwo nie wiem czy to akurat z tego się wzięło ale w kreskówkach był taki motyw, że ktoś wychodził na scenę i odstawiał ujowe przedstawienie to go zza kurtyny sciągał ktoś wędką właśnie :)
0
@nelson25 chyba wszechświatów:P
1
@Kitek1640 powiedział Messi przed opłatkiem do swoich dzieci :)
0
Ciekawe czy wiedzą kim jest ten pan co im wręcza medale
1
@ZielonySzparag lubię tego świra:))
0
Mekambe zaraz petrodolarami łezki otrzesz
6
Martinez co za świr xdd
0
Haha sędziowie zrobili sobie zdjęcie a tam best young player :D
0
@Faro lamus ja tylko dwa razy :D
1
@DonMatteo901 czarnoskóry Lautaro
8
Chciałbym tylko przypomnieć że Martinez wyciągnął kapitalnie setę w 118 minucie
0
@Serek zaraz Infantino wręczy mu dyplom GOATa
0
@pax Ligi Europy nie ma ;)
0
Dobra, dobra Leo ale Ligi Europy to Ty nie masz w dorobku, dlatego Ty wiesz co;)
0
@Kondziu_FCB lewy przyszedł i zapomniał, pszypadeg?
0
Ja tam ryczę:)) w końcu w końcu
0
Nienawidzę tego meczu
0
Jezu jaki ten gość jest przeslaby
0
I tak zjebał xdd
2
Dawać z tą Afry... Francją!
1
Przecież widać po oczach że Paredes nafukany
1
Lautaro xddd co to jest za grzebiet
0
@Serek był, jest i nim pozostanie na długie lata:)
0
@sedziaoxford jak 80min czlapal to ma siły, za to Argentyna wypompowana
0
Esu jaka ta piłka jest niesprawiedliwa://
0
Cavaminga wygląda w tym fryzie jak taki black cock:)