1

"my, Argentyńczycy" awww to o nas :))

1

Jakby komuś mało było Messiczka to profil Barcy fajny filmik wrzucił
https://fb.watch/hvHMcxvKIl/

1

@Kinginiesta Raczej Leo mógł przekreślić premię za wyjście z grupy :P

5

hłe hłe czyli Argentyna jednak drogą Hiszpanii, przegrać pierwszy mecz by potem wznieść puchar :)

1

@Barca_bwo nie wiem czy to akurat z tego się wzięło ale w kreskówkach był taki motyw, że ktoś wychodził na scenę i odstawiał ujowe przedstawienie to go zza kurtyny sciągał ktoś wędką właśnie :)

0

@nelson25 chyba wszechświatów:P

1

@Kitek1640 powiedział Messi przed opłatkiem do swoich dzieci :)

0

Ciekawe czy wiedzą kim jest ten pan co im wręcza medale

1

@ZielonySzparag lubię tego świra:))

0

Mekambe zaraz petrodolarami łezki otrzesz

6

Martinez co za świr xdd

0

Haha sędziowie zrobili sobie zdjęcie a tam best young player :D

0

@Faro lamus ja tylko dwa razy :D

1

@DonMatteo901 czarnoskóry Lautaro

8

Chciałbym tylko przypomnieć że Martinez wyciągnął kapitalnie setę w 118 minucie

0

@Serek zaraz Infantino wręczy mu dyplom GOATa

0

@pax Ligi Europy nie ma ;)

0

Dobra, dobra Leo ale Ligi Europy to Ty nie masz w dorobku, dlatego Ty wiesz co;)

0

@Kondziu_FCB lewy przyszedł i zapomniał, pszypadeg?

0

Ja tam ryczę:)) w końcu w końcu

0

Nienawidzę tego meczu

0

Jezu jaki ten gość jest przeslaby

0

I tak zjebał xdd

2

Dawać z tą Afry... Francją!

1

Przecież widać po oczach że Paredes nafukany

1

Lautaro xddd co to jest za grzebiet

0

@Serek był, jest i nim pozostanie na długie lata:)

0

@sedziaoxford jak 80min czlapal to ma siły, za to Argentyna wypompowana

0

Esu jaka ta piłka jest niesprawiedliwa://

0

Cavaminga wygląda w tym fryzie jak taki black cock:)

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?