1

taaa okaże się pewnie, że tylko jeśli Carrasco zagra w każdym meczu minimum 70 minut i będzie ściągany w 68

0

@MamerTponad100 z tym "na pewno" to nie byłbym tego taki pewien, jakby tak miało być to pewnie Lapcio już by siedzał w samolocie do Paryża

1

@SteuerFreiMoney przerabiałem, miesiąc na Teneryfie 6k wydałem więc jednak trochę więcej niż w Polsce :p ciekawe w jakim regionie ta Bułgaria może tam po prostu nic nie ma ciekawego, wychodzi 2.5k za miesiąc i dojazd własny więc trzeba doliczyć pewnie z 1k, przydałby się też samochód na miejscu albo taksówki, imprezy poza hotelem też kosztują, więc pewnie jak się wszystko nazbiera to nie jest tak super giga kolorowo,
Jakbym miał gdzieś na dłużej wyjechać na zdalną to Tajlandia czy jakiś Wietnam, Kambodża drogie loty ale na miejscu tanio plus cudowne miejsca do zwiedzania, minus duża różnica czasowa

0

@michal26 ostatnio gadałem z botem o Barcelonie i podał mi źle ilość zdobytych LM :O policzył rok, w którym wygrał Liverpool

0

@Piorun Makłowicz to jest kot, często oglądam jego programy nawet nie dla samej kulinarnej inspiracji tylko właśnie dlatego tego show jakie tworzy :))

3

@Comentateiro fajna ciekawostka taka nie za mądra

0

@El dominatore no cóż nie lubię siłowni tak jak biegania, bezmyślne zajęcia, robię to tylko by wyglądać jak boski żigolo :))

0

@Bartula ja do Busiego mam największe pretensje za głupie straty spowodowane trzymaniem piłki zbyt długie i jego flegmatyczność, to zagranie było ryzykowne ale właśnie napędzające akcje i mi osobiście się podobało

0

@Salchent no brama od wszystkiego, ja tam rozpiętki na hantelkach lecę

0

@Lionel_Messi10 transfer kwestią godzin

0

@Salchent najgorsze jest to, że ja próbuję oszukać system i robię klatę we wtorek a i tak wszystkie ławki zawsze zajęte

0

z okazji blue monday trochę motywacji od największego Polaka w historii


0

Najlepszy zawodnik finału jest 3ligowcem :D

1

@Azi może taki, że dziś akurat wszyscy zagrali bardzo dobrze, tylko, że zazwyczaj jak drużyna jest apatyczna to nie dość, że nie potrafi przyspieszyć akcji i dać coś in plus w ataku to jeszcze często naraża drużynę głupimi stratami, Real dziś nie byłby zagrożeniem nawet dla Legii, ogólnie wielki piłkarz ale czas już ze sceny zejść

0

@Emhyr nie ma nic piękniejszego niż klepanie bezradnych baranków przy takim wyniku, szkoda, że to nie było w Hiszpanii zapewne poszło by OLE z trybun

7

to miło, że Araujo myśli o Messim ;)

6

szkoda tej bramki na sam koniec, o ile dobrze pamiętam Real od ponad 20 lat wygrał RAZ z Barcą różnicą 3 goli i to w meczu o pietruszkę, w jak dobrej formie by nie byli a my w kryzysie to i tak nie potrafia nas upokorzyć, za to w drugą stronę dzieje się to dość regularnie :)

1

@Bartula o czym Ty mówisz, dobre napędzenie akcji akurat

1

Ehhh taka kontra mogła znowu być, Busi baranie

0

Lewy chyba na juliańskim sylwestrze pojadl i teraz brzuszek boli

0

A już chciałem pisać, że coś to podejrzenie dobrze wygląda :p

0

@ViscaelBarca2007 tutaj gwiazdza jak wieje

2

A ten dalej butow nie nauczył się wiązać, będzie się miala z nim ta hiszpańska księżniczka

2

Gavi jest piękny oby został królem Hiszpanii;))

2

Znowu jak z atleti gramy przyzwoite 20min

0

Balde na strzelecki od poniedziałku

0

Balde to seta jest :/

1

@El dominatore najgorsze: przyjście
Najlepsze: wyjście

0

@Hosh to akurat tanie rzeczy są

2

Nie mogę oglądać, czy graliśmy całkiem dobrze a kszawi zrobił zmianki i cyk 1-1?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?