karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak między Bogiem a prawdą, wyjąć Rashforda z united i easy game
0
@takisobiektos tu akurat sędzia nie miał prawa nic widzieć, szybciej boczny, poza tym tak sobie to staram się oglądać klatka po klatce tooo biodro w biodro tam jest, żadną inną częścią ciała go nie zahacza
0
@zeko0 jeszcze pieprzony sędzia z ryjem do naszych jak mówili żeby to sprawdził :///
1
@Krzywy95 *Alba jest dobry na placków w Hiszpanii
0
@okiemtypera_lucaxx95 bo nas stać tylko na hiszpańskich sędziów :( a Perez ma ojrosków tyle że wystarcza na europejskich
2
Kszawi wal śmiecia z bani tam
0
@kuz przy tym de jongu to jednak wzmocnienie
1
@ToreTToOO jakby ktoś z 50 chciał dać byłoby pięknie
4
Żebyśmy mieli kim grać w rewanżu to nie byłbym jeszcze tak wkurwiony :// mógłby chociaż Busi wrócić
0
@Gwyn a podszedł do tv?
0
Serio nawet nie sprawdził?!!!!
0
@YoungMan tak teraz jest 2-4 xd
4
Co ten kszawi? Nie no on sabotuje
0
@Coutinho007 raczej Rashford
0
@Sulimo tragiczny nie zły, a od przynajmniej dwóch jest niepewny
0
@LaRoja a widziałeś Roberto? :d
0
Powtórzę po raz trzeci, de jong bez na dziej nyyyy dziś
1
Kounde ostry zapalnik od kilku meczów
0
Ehhh no Gavi po co to zrobiłeś :/// jak wróciła nadzieja
6
Brawo Gavi to pogramy rewanz
0
Panie boziu tak zamienić Raphinie na Rashforda
1
Ciekawe czy jakieś Monaco czy Rome byśmy przepchnęli
0
@Cziken26 bez kitu xd zapomnialem że on "gra"
1
Serio ktoś tu widział dobry mecz Lewego?
1
Ale de Jong jest beznadziejny w tym meczu
0
@culer_5306751 akurat przeciwnik z półki LM jeśli patrzymy na ten sezon
0
Fajna ta Europa taka odjeżdżając nam jak co sezon
0
Mmm fajny ten Lewy technik mechanik
0
@Ksavix już 1-1
1
Piękny jest ten kalejdoskop na La bambie xdd