0

tak między Bogiem a prawdą, wyjąć Rashforda z united i easy game

0

@takisobiektos tu akurat sędzia nie miał prawa nic widzieć, szybciej boczny, poza tym tak sobie to staram się oglądać klatka po klatce tooo biodro w biodro tam jest, żadną inną częścią ciała go nie zahacza

0

@zeko0 jeszcze pieprzony sędzia z ryjem do naszych jak mówili żeby to sprawdził :///

1

@Krzywy95 *Alba jest dobry na placków w Hiszpanii

0

@okiemtypera_lucaxx95 bo nas stać tylko na hiszpańskich sędziów :( a Perez ma ojrosków tyle że wystarcza na europejskich

2

Kszawi wal śmiecia z bani tam

0

@kuz przy tym de jongu to jednak wzmocnienie

1

@ToreTToOO jakby ktoś z 50 chciał dać byłoby pięknie

4

Żebyśmy mieli kim grać w rewanżu to nie byłbym jeszcze tak wkurwiony :// mógłby chociaż Busi wrócić

0

@Gwyn a podszedł do tv?

0

Serio nawet nie sprawdził?!!!!

0

@YoungMan tak teraz jest 2-4 xd

4

Co ten kszawi? Nie no on sabotuje

0

@Coutinho007 raczej Rashford

0

@Sulimo tragiczny nie zły, a od przynajmniej dwóch jest niepewny

0

@LaRoja a widziałeś Roberto? :d

0

Powtórzę po raz trzeci, de jong bez na dziej nyyyy dziś

1

Kounde ostry zapalnik od kilku meczów

0

Ehhh no Gavi po co to zrobiłeś :/// jak wróciła nadzieja

6

Brawo Gavi to pogramy rewanz

0

Panie boziu tak zamienić Raphinie na Rashforda

1

Ciekawe czy jakieś Monaco czy Rome byśmy przepchnęli

0

@Cziken26 bez kitu xd zapomnialem że on "gra"

1

Serio ktoś tu widział dobry mecz Lewego?

1

Ale de Jong jest beznadziejny w tym meczu

0

@culer_5306751 akurat przeciwnik z półki LM jeśli patrzymy na ten sezon

0

Fajna ta Europa taka odjeżdżając nam jak co sezon

0

Mmm fajny ten Lewy technik mechanik

0

@Ksavix już 1-1

1

Piękny jest ten kalejdoskop na La bambie xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?