0

Szkoda Pedriego bo to nie jest asysta ;((

0

Nie było spalonego

6

@jackoFR w ogóle chore jest to, że za bandyckie faule są mniejsze kary (czasami żadne) niż za jakieś słowne ataki, które de facto nic nie robią no chyba, że ktoś jest płatkiem śniegu i po obelgach ma depresję ale w takim wypadku nie powinien pchać się w sport gdzie jesteś narażony na krytykę z każdej strony.
Anegdotka z okręgówki, w rundzie jesiennej dostałem 3 mecze zawieszania za nazwanie przeciwnika "śmieciu ##bany" i to z ławki, wiem mało gentlemanskie ale typ nonstop prowokował, popychał i wyzywał jak sędzia był poza zasięgiem a jak był blisko to chłop udawał niewiniątko i płaczka, no biały męczennik, było trzeba wjechać sankami od tyłu to wtedy pewnie 1 mecz za czerwo

1

@Eklerek brzydzę się takim zachowaniem, jak dla mnie czerwona kartka mogłaby być za takie symulki, by się nauczyły pajacyki

0

@Jakchcesz w tym kraju ujowa pogoda jest przez jakieś 8 miesięcy niestety :/

0

@BARCA1899Messi nie ale za to poczynił faul na żółtą kartkę, tyle że jej nie dostał

0

Co obrońca top zachowanie

2

Szkoda mógł jeszcze wypaść z czerwem

1

Sami się pozabijają

1

Dało się tu pokazać kwit

1

Benfica czeka chyba na doliczony żeby Trubin znowu ruszył w pole karne

0

@Czyhrynski akurat teraz Silva bezsensownie wbiegał

1

@LukaszFan możemy sobie gdybać, a co jeśli wygrałby jakiś biznesmen typu Rosell i później Lapcio trzeci raz by musiał nas wyciągać z bagna, można grubaskowi wiele zarzucić ale uważam, że miłości do tego klubu nie można mu odmówić

0

@Gibbon_FCB tak jest :) my potrafiliśmy zagrać chociaż jeden bardzo dobry mecz w dwumeczu z przeciwnikiem z najmocniejszych lig, a tu podwójny oklep od 45 drużyny Europy

1

To jest większe upokorzenie niż nasze Romy i Liverpoole

0

@TripleA też jestem za ale jak wtedy pokazywać czas gry? na tablicy, która obsługuje sędzia techniczny? tylko co wtedy w niższych ligach, które nie mają zegarów? i też wtedy będzie potrzebny 4 sędzia, co niesie ze sobą wydatki klubów

0

@misterio najlepsze jest to, że za ten wjazd w kolano dzisiaj byłaby czerwona kartka a z tego co pamiętam tam nawet faulu nie było "bo najpierw w piłkę"...

19

@Jarek797 nie ma, biedny Liam :( żaden wujas Jarek w krótkiej koszuli z szerokim krawatem nie będzie mógł wbić z białą żubrówką na imieninki

0

@Blue9 dzięki Sherlocku

1

włączyłem 5 minut temu ale tego Zewłakowa to się nie da słychac

0

klasa bramkarska, że typ ma 2 metry xd

0

@Seledynowy w lidze to są raptem 2punkty

0

@Luciano99 źródło? Chat mówi, że jeden wdech to 0.5 litra powietrza i wykonujemy ich 20k-25k dziennie

0

@ProMILs uderz w stół a dzban się odezwie;)

0

@sebasarna no przestaliśmy płacić i takie efekty

0

@mateusz33 nie, przegrali przez śmiecia z gwizdkiem, tam byłoby +1

1

@CatalanDream tylko, że jak my gramy gówno to sędzia nas dodatkowo przekręca, jak real gra gówno to dostaje karne z dupy

1

@udarpawarotam tak brak strzelonego karnego upoważnia sędziego do jebania nas dalej

0

To już mógł nie skakać

0

Macie ten filmik co ostatnio latał z nurami madryciokow?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?