kamzar
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Quo vadis piłko nożna ? Kwota transferu Drogby do Chesea wyniosła 24 miliony funtów...
0
Żeby dostać na pożegnanie brawa praktycznie wszędzie, gdzie się gra trzeba harować latami. Dane dobro zawsze wraca. Jeśli piłkarz pokazuje szacunek to kibice i inni piłkarze również go szanują. No niestety a Ronaldo- wystarczy przytoczyć jego brak szacunku do piłkarzy Islandii, która w znacznie lepszym stylu i na dodatek w pełni zasłużenie znalazł się w ćwiartce :)
3
Wg użytkownika Ratamahatta Maradona nic takiego nie robił, żadnych kłód nie rzucał, a ludzie którzy tak twierdzą są oszukiwani przez mało rzetelne strony. Zawsze stal za Messi i go wspierał. Dla mnie Maradona to zakompleksiony gruby ćpun, który notabene Mistrzostwo zgarnął.
3
Obrona magisterska to czysta formalność. Nie masz się czy przejmować. Najgorsze jest już za Tobą. Sam już mam to za sobą strach ma tylko wielkie oczy.
1
Nie potrzeba Ci szczęścia jeśli sam pisałeś pracę.
0
Ciekawe ile są w stanie dać za 33 latka :D
0
Prędzej to on powinien odejść a nie Messi. Widocznie nie lubią pucharów.
0
Heheh dobre, ale szczerze to nie znam powyższych stron. Jednak pomijając to, 80% to zmyślone śmieci (oczywiście statystyka wymyślona przez Ciebie). Tak czy inaczej zakładając nawet, że stwierdzenie, które przytoczyłem było by z powyższych stron to i tak pozostaje wg Ciebie 20 % szans, że jednak ten dość przećpany gość takie słowa mógł powiedzieć, a jak wszyscy wiemy głupie powiedzenia i zdania to jego specjalność.
0
"Messiego zostawiono samemu sobie, a ja nie chcę wiedzieć go samego. Dlatego chcę z nim porozmawiać, aby walczyć ze wszystkimi, którzy go opuścili, od pierwszego do ostatniego dyrektora " -ale debil a ciekawe kto mówił ostatnio, żeby bez pucharu nie wracali. To Messi spełnił jego życzenie.
7
Haha jak już Berxit to z hukiem. Pewnie sporo kuponów poszło tak gdzie cała Anglia :) Piłkarski kopciuszek zlał dumnych synKÓW Albionu. A tak deptali Polską flagę a teraz zdeptała ich Islandia, która po prostu w pełni zasłużenie przeszła dalej.
8
Wiecie co, ja się boję żeby Messi nie załamał się i żeby cała ta sytuacja nie miała negatywnego wpływu na jego formę. Gdy Messi jest nieszczęśliwy to cierpi, gdy cierpi to cała Barcelona również. Możliwe, że jest jeden plus a mianowicie skoro Argentyńczycy tak surowo go potraktowali to postanowi zakończyć karierę w Barcelonie i nie wracać do ojczyzny. Cała rodzina Blau Grany na pewno wesprze go w tych ciężkich chwilach.
18
Dla nich Bogiem nadal jest Maradona grubas i ćpun, który w krótkich latach swojej świetności zdobył dla Argentyny najważniejsze trofeum. To nic, że Leo wkładał nieporównywalnie więcej w całą grę Argentyny i gdyby nie on to zapewne nie wystąpiliby w żadnym z 4 finałów. Messi jest cholernie ambitny i równie mocno honorowy. Postąpił słusznie. Jeśli jest im tak źle z Messim to zobaczymy jak wygląda świat Argentyny bez niego.
1
Grubo... Masakra, ale 4 niewygrany finał załamie nawet takiego cracka. Może emocje opadną i przemyśli o na chłodno.
0
Tak czy inaczej kupon nie wszedł :/
0
Jedno jest pewne jest chłopak medialny
0
21 Lipca mają podać
4
A znasz w ogóle podstawy Unii??? Czy tak klepiesz bez sensu
3
Trzeba napawać się każdą chwilą w której Leo ma piłkę przy nodze. Dla mnie bez wątpienia najlepszy piłkarz od w całej historii piłki nożnej. Człowiek (ale czy na pewno?), który potrafi urzeczywistnić to o czym każdy może jedyne pomarzyć. Kiedyś będzie można się chwalić dzieciom i wnukom, że żyło się w czasach, w których Messi grał.
2
Właśnie mi się przypomniało, że siostra też ma dziś urodziny :)
0
Pewnie, że masz rację i chyba każdego Barcelonistę irytowały nonszalancko strzelane karne w ubiegłym sezonie. Nadmieniam tylko, że nie przez przypadek użyłem słowa "A w tym czasie". Forma Messiego na Copa America jest kosmiczna a formę Ronaldo najlepiej opisuje właśnie karny w ostatnim meczu Portugalii.
5
A w tym czasie np. Ronaldo zmarnuje 4 setki, zabije 5 osób swoimi strzałami z wolnego na trybunach i pognie słupek od bramki po strzale z 11 metrów :) :)
0
-ENJOY-
0
Ciekawe czy Ukraina rzuci się na nas? Na pewno zagrają bardziej otwarty football, bo grają już tylko o honor. To będzie okazja, żeby spróbować naszych kontrataków i może strzelenia kilku bramek.
0
Ronaldo i tak jest lepszy bo przecież 1 gol> 10 asyst ;)
5
Wczorajszy mecz to jak matura zdana na 50%. Trzeba się cieszyć, że się zdało, ale jednak mogło być lepiej.
9
Robert zwrócił uwagę Milikowi, bo po pierwsze jest kapitanem i ma takie prawo, a po drugie chyba każdy wczoraj widział, że Milik był do zmiany. Rywalizują??? Robert ewidentnie gra dla drużyny a Milik z tego nie korzysta. To Lewy odciąga uwagę obrońców i robi wolną przestrzeń wbiegającemu Milikowi. Jaka rywalizacja chłopie?? Tu chodzi o dobro drużyny i prestiż a poza tym o spory hajs za wyjście z grupy - 1,5 mln ojro.
1
Bo postawił na wygraną Portugalii bez podpórki :)
0
Bardzo fajnie i rzetelnie to przestawiłeś, ale pokazałeś pojedyncze wpadki, które zdarzają się każdemu na najwyższym poziomie nie tylko bramkarzom. Niestety Bravo zalicza już kolejny bardzo słaby mecz w niedużym odstępie czasu. Nie ma co panikować po jednym słabym występie, jednak kilka meczy może zastanawiać, tym bardziej, że miał w Pucharach dobrego zmiennika, więc sezon nie był dla nie tak męczący.
0
Ter Stegen może być spokojny o miejsce w jedenastce po takich wyczynach C. Bravo. Ja naprawdę nie wiem co stało się z naszym "portero"
0
A wg co niektórych internautów miał być tanią opcją :)