O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5355
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Bardzo ciekawy artykuł. I jakby każdy klub był taki jak Barca lub Bilbao to piłka była by piękna. Nie liczą się $ liczy się szacunek, prestiż i tradycja. I nie lubię takich klubów jak City bo szczycą się wygraną ligą, ale to nie zawodnicy wygrali ligę tylko $ KATARCZYKÓW! :)

0

Powiem tak:
Tak samo jak w meczu z Chelsea nasza barca miała wiele sytuacji, ale nie wykorzystanych :/

Nawet najlepszym zdarzają się potknięcia.

Trzymajmy kciuki za LM i Puchar Króla. Bo liga już stracona. I również o dobry początek nowego sezonu.

Barcelona a través de la vida.

Zobacz wszystkie

0

Powiem tak:
Tak samo jak w meczu z Chelsea nasza barca miała wiele sytuacji, ale nie wykorzystanych :/

Nawet najlepszym zdarzają się potknięcia.

Trzymajmy kciuki za LM i Puchar Króla. Bo liga już stracona. I również o dobry początek nowego sezonu.

Barcelona a través de la vida.

0

Bardzo ciekawy artykuł. I jakby każdy klub był taki jak Barca lub Bilbao to piłka była by piękna. Nie liczą się $ liczy się szacunek, prestiż i tradycja. I nie lubię takich klubów jak City bo szczycą się wygraną ligą, ale to nie zawodnicy wygrali ligę tylko $ KATARCZYKÓW! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?