0

@Culer_1906 Ostatnio był chyba alternatywą na skrzydło

0

Jakie to czasy nastały, my może kupimy Carrasco, a Real może kupi Mbappe

0

@Medium Dyktator

16

@Rust_Cohle Giroud=Lewy? Nwm w sumie po co komentuje, to trzeba ignorować

0

Brawo City, Brawo Marciniak,,, no i brawa też dla Interu

0

@Firestone Na razie bez większych błędów, bardziej piłkarze dyskutują

0

Oglądając dzisiaj City, mam wrażenie że Barcelona gra dalej

4

Ale technicznie Czeszka gra ładnie

0

@Rust_Cohle Jak można porównać Dzeko i Dembele? Typową 9 i skrzydłowego

1

@KrychaFCB W sumie,nie

0

@Barca1922 Ulubiony mój akurat film... Ehh ale chciałoby się obejrzeć go pierwszy raz

1

@Emhyr Zdecydowanie Pulisic

0

Nico jako taki rezerwowy, co sądzicie? Nie łatwy okres w Valencii, ale też nie zgodzę się z opinią że nie dał rady. Trochę przeszkadzały urazy, bo to chłopak z dużą kulturą piłkarską. Po drugie, opinia o Amrabacie? Xavi bardzo dużo mówił o nowym ŚPD, że musi to być klasowy piłkarz, i szczerze nie myślałem że będzie to Marokańczyk.

1

@sevs Dokładnie, piękny okres

0

Jestem cholernie ciekaw kogo wymyślą na defensywnego pomocnika, bo wiemy że to będzie priorytet, a sam Xavi mówi że potrzeba klasowego piłkarza. Nie zdziwię się jak jeszcze ruszą po Zubimendiego. A drugim pomocnikiem Gundogan? Xavi mówił o rozgrywającym

0

Całe szczęście że Dest wraca po sezonie:)

0

@derlysy1979 Tak tak, pomyłka

0

@michal26 Wciąż bardzo młoda zawodniczka, i może być jeszcze lepsza. Niemniej ciekaw byłem waszej opinii.

1

@derlysy1979 xddd, chodziło mi sportowo, o ile je ma w ogóle.

0

Najsłabsze punkty Świątek według was?

2

Są emocje przy wyborze najlepszego na KS, fajny program, polecam

0

Brawo Wisła, jeszcze

1

Japierdziele Wisła, ale szkoda

0

@Encore Kilka lat młodszy Di Maria to było moje marzenie w Barcelonie. Wydawało się że jest skrojony pod nas

0

@kuz To nie muszą być nawet kluby arabskie

0

@Gaz Pjanic, Depay czy nawet Cou nigdy nie byli na takim poziomie sportowym jakim jest obecnie Gundogan. Gundogan idzie po tryplet w tym sezonie, w tym LM, i to obecnie może być top 3 pomocników.

0

@Dejvo Piłkarz bardzo dobry, pytanie jak ze zdrowiem

1

@gumaz Oni muszą mieć 8%?

1

Jak wezmą Messiego, to za rok max dwa, będą musieć szukać następców Lewego i Leo. Z całą sympatią do Messiego, niech odpuszczą z nim

0

Coś się dzieje!!!!!!! I standardowo nic ciekawego nie będzie od pewnego pana,, dmuchanie balona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?