0

Kondogbia ciekawa opcja dla Barcy

0

Jakimi niewolnikami? Skoro obaj chcieliby tam grać, to w czym jest problem?

0

Valero i Kondogbia to ciekawsze opcje, niż Paulinho

8

Nie jestem ani ślepy, ani głuchy ani naiwny. Przecież wszystko co robi partia rządząca jest złe (według Ciebie) partia która rządziła 8 lat miała wszystko gdzieś.

0

Jaki telefon do 1000

0

W pomocy jest tłok,Barca kupi pewnie pomocnika ale jednego bo po co więcej? Tyle że oni kupią Paulinho. Rakitic,Gomes,Roberto, przecież to podobni piłkarze,do tego mamy 2 defensywnych pomocników, Barca mam szansę mieć mega skład gdyby kupiła np. Eriksena lub Coutinho

21

Niech Barca da szansę Samperowi i Aleni,fajnie byłoby gdyby Barca kupiła Cou lub Eriksena,ale nie Paulinho.

1

Czyli Paulinho będzie tym wielkim wzmocnieniem pomocy? To już lepiej nikogo nie kupować.

0

Jak sądzicie ewentualny transfer Coutinho ma być wzmocnieniem pomocy, czy ewentualnym następcą Neymara?

0

MSN dalej gra kosmicznie, a skoro Rakitic się przyglądał to Eriksen czy Cou napewno mniej nie zrobią.

0

Barca zdobyła tryplet i grała kapitalną piłkę z Rakiticiem w składzie, i kto wtedy był rozgrywającym? Nagle wszyscy sobie przypomnieli że Barcy jest potrzebny nowy Xavi,takiego nie ma.

0

Myślę że gdyby Eriksen naciskał na transfer do Barcy, to Tottenham to nie PSG i za pewną cenę zgodzilby się.

0

To teraz Eriksen lub Coutinho i skład kompletny

0

Barca da z 80-90 mln to wtedy zobaczymy

0

A skąd ty wiesz ze PSG chce kupić Neymara?

0

I informacjom medialnym wierzysz?

0

Bartomeu rozmawiał z Neymarem

0

Wasi faworyci do pomocy i ataku, w razie odejścia Neymara?

0

Coutinho miałby grać w pomocy czy w ataku?

0

Może Isco zgodzlby się na transfer do Barcy,gdyby ta wplacila klauzulę?

2

No napewno nie dlatego że jest lewonożny

0

No to jak Dybala 90mln, to dokupić jeszcze pomocnika do podobnej ceny, i Barca jeszcze wyjdzie na plus,oczywiście jeśli Neymar odejdzie.

0

Dybala jest prawo czy lewonożny?

0

Eriksen i Coutinho i Neymar może odejść

0

Czyli jeśli odejdzie Neymar, to Barca kupi Dybale bo może zagrać w ataku, a przy okazji będzie za Verrattiego

0

Semedo 50 mln może wyjść, ale ok dobry ruch. Ale Barca ma nowego trenera ,pomoc w ogóle nie grała w tamtym sezonie,a pomocnika jak nie było tak nie ma. Liczą że Verratti sam przyleci do Barcelony, a tak naprawdę on jest nie do wyciągnięcia,Barca powinna skupić się na innych piłkarzach.

0

Oczywiście Verratti byłby najlepszy , ale on jest nie do wyciągnięcia , niech zarząd to zrozumie bo 31 sierpnia zostanie z niczym. Eriksen super opcja,z Rakiticiem w składzie Barca grała świetną piłkę,więc żeby do tego wrócić nie musi to być Verratti.

0

Samo odejście Neymara za 222 mln nie jest zle,tylko chodzi jak zarząd zagospodaruje te pieniądze. Bo o kupno kogoś do ataku za Neya nie mam wątpliwości,ale Barca potrzebuje pomocnika, i nawet jak dostaną tą kasę to ciekawe czy przeznacza ja na pomocnika z topu.

0

Ciekawe kiedy zarząd odpuści sobie Verrattiego

0

Ok, ale wiesz że najprawdopodobniej Verratti zostanie, a Barca ma czekać do 31 sierpnia, i jeśli nic się nie zmieni to zostaniemy z Turanem i Gomesem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?