1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kolejny młody i wielki talent w Realu

2

Co niektórzy chyba zapomnieli że z Neymarem 2 razy z rzędu odpadliśmy z ćwierćfinalu LM i z młodszym, lepszym Suarezem, to nie rozwiąże problemów które są. Druga sprawa Barca wykłada na mega zdolnego gracza olbrzymie pieniądze, piłkarza najlepszego ofensywnie po Messim, bo Neymar chce wrócić. 

0

Radio Maryja wygrywa, naprawdę szacun 

1

@zadafcb No właśnie ciekawe, dobre pytanie 

2

Sukces co by nie mówić PiSu, a na jesień będzie pewnie przewaga jeszcze większa. 

0

Ciekawe o co chodziło Gerardowi Romero?.

0

@ViscaBarca123 Jak uważasz ma potencjał jak Vinicius czy Rodrigo? 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama Wiesz to nawet nie chodzi o umiejętności, wkurza mnie fakt tak częstej gry tymi samymi zawodnikami, bo uważam że gdyby w co drugim meczu od minuty wyszedł wychowanek chociaż 1 to dał by coś nowego, coś ekstra od siebie, bo wiedział by że musi się pokazać, wiadoma mógłby również się spalić. Co do umiejętności, patrząc w jakim miejscu są, to napewno je mają i teraz trzeba ich zbudować, między innymi po przez gre.

0

Dobre źródło?

1

Świetny trener trzeba to powiedzieć

0

Ale to i tak końcówka roku

0

To akurat jest chyba ok decyzja, ja nie wiem w sumie.

0

Ale daliśmy się nabrać z tą konferencją Verratiego, tyle czekania i nic istotnego nie powiedział.

1

Valverde może i zawiódł w 2 meczach w LM, ale no właśnie nie można go oceniać przez pryzmat tylko tych 2 meczów. Ma szansę na drugi dublet w Hiszpanii, ale tutaj jest to bardzo niedoceniane.

0

Jeżeli okaże się że Griezmann ma grać na skrzydle to trochę nie będę rozumiał tego transferu. Za podobne, może mniejsze pieniądze udało by się może kupić np. Sancho.

0

Myślę że Barca mogłaby spróbować kupić Felixa, może udało by się po negocjować, włączyć jakiegoś gracza w ten transfer może Cillessena, bardzo młody i utalentowany gracz.

2

Wcale się nie zdziwie jak Griezmann pójdzie do PSG

19

Oczywiście Messi.

0

Może dajmy szansę Gomesowi w następnym sezonie?

0

Pewnie kibice będą huczeć i gwizdać to co się dziwicie ze składu, niech wyjdą ci sami i wezmą pewną odpowiedzialność nawet w takim momencie.

0

To że dalej będą bardzo młodzi, będzie można myśleć o nich w perspektywie dalszej przyszłości, bądź odzyskać wydane pieniądze.

0

To że Barca powinna jakoś wzmocnić ofensywe to raczej jedno, tylko pytanie kim? Griezmann, ok zagra na 9 na lewym skrzydle czyli właściwie tam gdzie tego potrzebuje drużyna, będzie mógł zastąpić Suareza, albo grać naraz z nim i Messim. Do tego bardzo organy w lidze. No ale ma 28 lat, niby świetny wiek, ale powinniśmy raczej odmładzac kadrę i pytanie co jeśli nie wypali jak Coutinho? Z 120 mln ile będzie wart za 2 lata? I czy to jest ten piłkarz który szarpnie zespołem w takich meczach jak z Liverpoolem? Co sądzicie o Neresie z Ajaxu, mógłby grać na skrzydle a dodatkowo do niego dokupić np. Richarlisona lub Jovicia, myślę że ich cena będzie podobna do samego Griezmanna i chyba są to realne opcje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wydaje mi się że Coutinho pewnie zostanie w Barcelonie, tak samo Rakitic. Ale w przypadku ich odejścia i zarobienia dużych pieniędzy może faktycznie Van den Beek byłby ciekawym wyborem, na dodatek znałby się dobrze z Frenkim i De Ligt. Tylko pytanie czy nie zablokował by rozwoju Puigowi i Aleny?

0

Ktoś oglądał w miarę regularnie Aleksa Moreno, żeby powiedzieć coś więcej o jego formie?

0

Przeczytaj jeszcze raz.

0

Gdyby Barcelonie udało się kupić do De Jonga, jeszcze De Ligta i kogoś do ofensywy to będzie okej.

0

Wydaje mi się że jaka kolwiek zmiana kadrowa w ofensywie, będzie się wiązała że sprzedażą jednego z dwójki Dembele, Coutinho, niestety. Ja ogólne dałbym jeszcze szansę przynajmniej rok Valverde, ale dokonał małej korekty w składzie, kogoś głodnego sukcesów nabyć, ale dosłownie 1 piłkarza do ataku. Chyba że zarząd zdecyduje się na zmianę trenera, wtedy kto wie czy nowy trener będzie chciał nowych graczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?