0

O kurwa co tam się dzieje?

0

Obrona to jest prowokowacja

0

Trochę z nami jada

0

Wyszliśmy na drugą połowę?

3

Sorry, ale czy ja to wina ze źle wszedł sezon? Nie wykorzystał szansy,zmarnował ja...Nie tak należy walczyć o miejsce w składzie.. Sportowo przez te dwa sezony nie udowodnił że jest lepszy od Bravo

4

Ter Stegen to na boisku niech wywalczy sobie miejsce w składzie.... Jest na tą chwilę słabszy od Bravo...W zeszłym sezonie miał niespodziewanie szansę zostać pierwszym bramkarzem to walil błąd za błędem...Albo się pogodzi z faktem, że o miejscu w składzie decyduje rywalizacji, treningi, albo to z nim a nie z Bravo bym się pożegnał

0

Douglas to ma isc uwaga w rozliczeniu za koszykarza Adama Hange :)

0

No i jest odpowiedz:-)

0

Piłkarski kryminał :-)

0

A ktory serial nawet najlepszy nie jest w pewnych miejscach naciagany i z bledami?:) A co powiesz o scenie z czolgiem z filmu Druzyna A?:)Przy tym wymysle,wszystkie jakies naciagniecia i bledy w serialu to pikus pan pikus :)

0

Sorry,ale dla mnie to byla profanacja serialu... :)

1

Kultowy serial z lat 80 ,a ty sie pytasz czy ktos go jeszcze ogladal :P Nie tylko ty :)Bez zartow....Zapytaj kogos wychowanego w tych czasach czy ogladal Druzyne A :)

0

Trzy remisy w grupie, dają mistrzostwo Europy.... I jeden strzał na pale w finale

0

Przycisk mute na pilocie :)

0

To ze psuja odbior tego meczu to jedna sprawa....Ten oszolom jak go nazwales to Włodzimierz Lubański wiec troche szacunku by sie przydalo :)To jeden z najlepszych pilkarzy w historii naszej reprezentacji

0

No szczególnie w 92 roku zadni znani piłkarze nie występowali.....Dobra nie chce mi się dyskutować.... Dla mnie medal z igrzysk olimpijskich (szczególnie złoty) jest dużo wart.Są to zawody niezwykle prestiżowe,a każdy kto ma medal z igrzysk olimpijskich może czuć się dumny..Tak pamiętam te czasy szczególnie rok 76 miałem 10 lat...Więc siłą rzeczy co nie co mam jeszcze w pamięci, a i obecnie można znaleźć nagrania i obejrzeć te mecze. A dzielenie medali na ważne i mniej ważne bo tak jest Ci wygodniej jest co najmniej śmieszne. Skoro medal z igrzysk olimpijskich w 72 roku jest nic nie warty (bo nie było poważnych zawodników) , to po co gloryfikowac srebro z mundialu 74 (przecież grała tam ta sama "amatorska " reprezentacja Polski, a i Haiti które przegrało z nami 7-0 trudno nazwać prefesjonalnym zespołem....

0

Trzy medale olimpijskie IO 72,76,92

0

No skoro dla Ciebie sukcesy polskiej pilki to tylko dwa medale na mundialu to nie mamy o czym rozmawiac.Pozdrawiam

0

Ostatni w 92 roku :) I to jest najwiekszy i ostatni sukces naszej pilki na przestrzeni 24 lat :)

0

Ale Hiszpania jest slabiutka

0

To pytanie do samego zainteresowanego i trenera...Nie do mnie.. No ale jeśli gwiazda zespołu w takim momencie i w takim stylu nie strzela karnego.... Cóż to ustawilo cała rywalizację w konkursie jedenastek
.

4

Można mówić co się chce, ale Leo w życiu nic nie wygra z reprezentacja.... Sam też się nie popisał dzisiaj

0

To po Argentynie niestety

0

W życiu Argentyna tego nie wygra,skoro Leo zabija golebie

0

O kurwa co on teraz zrobił?

3

No i karne....Zawsze mam podwójne nerwy, gdy Leo ma wykonywać karnego

0

Sorry nie doczytalem :) Jak napisalem doskonale orientuje sie w historii. Odsylam do wypowiedzi jego corki na ten temat..Pozdrawiam

0

Sorry a kim ty jestes aby czegos zabraniac ?:) Podejrzewam ze w planach
Cie nie bylo gdy uczylem sie historii na studiach

0

Brawo Ty :)I to jest najwieksza skaza na honorze tego jak nazwales geniusza futbolu

0

Skuteczny byl rowniez w barwach hitlerowskich Niemiec :)I o tym nalezy wspomniec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?