kamilg221
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O kurwa co tam się dzieje?
0
Obrona to jest prowokowacja
0
Trochę z nami jada
0
Wyszliśmy na drugą połowę?
3
Sorry, ale czy ja to wina ze źle wszedł sezon? Nie wykorzystał szansy,zmarnował ja...Nie tak należy walczyć o miejsce w składzie.. Sportowo przez te dwa sezony nie udowodnił że jest lepszy od Bravo
4
Ter Stegen to na boisku niech wywalczy sobie miejsce w składzie.... Jest na tą chwilę słabszy od Bravo...W zeszłym sezonie miał niespodziewanie szansę zostać pierwszym bramkarzem to walil błąd za błędem...Albo się pogodzi z faktem, że o miejscu w składzie decyduje rywalizacji, treningi, albo to z nim a nie z Bravo bym się pożegnał
0
Douglas to ma isc uwaga w rozliczeniu za koszykarza Adama Hange :)
0
No i jest odpowiedz:-)
0
Piłkarski kryminał :-)
0
A ktory serial nawet najlepszy nie jest w pewnych miejscach naciagany i z bledami?:) A co powiesz o scenie z czolgiem z filmu Druzyna A?:)Przy tym wymysle,wszystkie jakies naciagniecia i bledy w serialu to pikus pan pikus :)
0
Sorry,ale dla mnie to byla profanacja serialu... :)
1
Kultowy serial z lat 80 ,a ty sie pytasz czy ktos go jeszcze ogladal :P Nie tylko ty :)Bez zartow....Zapytaj kogos wychowanego w tych czasach czy ogladal Druzyne A :)
0
Trzy remisy w grupie, dają mistrzostwo Europy.... I jeden strzał na pale w finale
0
Przycisk mute na pilocie :)
0
To ze psuja odbior tego meczu to jedna sprawa....Ten oszolom jak go nazwales to Włodzimierz Lubański wiec troche szacunku by sie przydalo :)To jeden z najlepszych pilkarzy w historii naszej reprezentacji
0
No szczególnie w 92 roku zadni znani piłkarze nie występowali.....Dobra nie chce mi się dyskutować.... Dla mnie medal z igrzysk olimpijskich (szczególnie złoty) jest dużo wart.Są to zawody niezwykle prestiżowe,a każdy kto ma medal z igrzysk olimpijskich może czuć się dumny..Tak pamiętam te czasy szczególnie rok 76 miałem 10 lat...Więc siłą rzeczy co nie co mam jeszcze w pamięci, a i obecnie można znaleźć nagrania i obejrzeć te mecze. A dzielenie medali na ważne i mniej ważne bo tak jest Ci wygodniej jest co najmniej śmieszne. Skoro medal z igrzysk olimpijskich w 72 roku jest nic nie warty (bo nie było poważnych zawodników) , to po co gloryfikowac srebro z mundialu 74 (przecież grała tam ta sama "amatorska " reprezentacja Polski, a i Haiti które przegrało z nami 7-0 trudno nazwać prefesjonalnym zespołem....
0
Trzy medale olimpijskie IO 72,76,92
0
No skoro dla Ciebie sukcesy polskiej pilki to tylko dwa medale na mundialu to nie mamy o czym rozmawiac.Pozdrawiam
0
Ostatni w 92 roku :) I to jest najwiekszy i ostatni sukces naszej pilki na przestrzeni 24 lat :)
0
Ale Hiszpania jest slabiutka
0
To pytanie do samego zainteresowanego i trenera...Nie do mnie.. No ale jeśli gwiazda zespołu w takim momencie i w takim stylu nie strzela karnego.... Cóż to ustawilo cała rywalizację w konkursie jedenastek
.
4
Można mówić co się chce, ale Leo w życiu nic nie wygra z reprezentacja.... Sam też się nie popisał dzisiaj
0
To po Argentynie niestety
0
W życiu Argentyna tego nie wygra,skoro Leo zabija golebie
0
O kurwa co on teraz zrobił?
3
No i karne....Zawsze mam podwójne nerwy, gdy Leo ma wykonywać karnego
0
Sorry nie doczytalem :) Jak napisalem doskonale orientuje sie w historii. Odsylam do wypowiedzi jego corki na ten temat..Pozdrawiam
0
Sorry a kim ty jestes aby czegos zabraniac ?:) Podejrzewam ze w planach
Cie nie bylo gdy uczylem sie historii na studiach
0
Brawo Ty :)I to jest najwieksza skaza na honorze tego jak nazwales geniusza futbolu
0
Skuteczny byl rowniez w barwach hitlerowskich Niemiec :)I o tym nalezy wspomniec