messi gra piach totalny jakby zagrał tak jak z realem półfinale ligi Mistrzów(2:0) byłoby dobrze Alba jest wszędzie iniesta stara się ale nie zawsze wychodzi ogółem potrzebujemy kogoś takiego jak Neymar no i oczywiście środkowego obrońce np. David Luiz lub Adil Rami
Komentarze
0
No to będzie 4 0 3x Messi i Alves taką jak sezon temu na Camp Nou
0
messi gra piach totalny jakby zagrał tak jak z realem półfinale ligi Mistrzów(2:0) byłoby dobrze Alba jest wszędzie iniesta stara się ale nie zawsze wychodzi ogółem potrzebujemy kogoś takiego jak Neymar no i oczywiście środkowego obrońce np. David Luiz lub Adil Rami
0
hat trick messiego i gol nowego talentu(cuenca) i na deser alves od poprzeczki normalnie marzenie i manita i chyba ozyskali forme
0
bedzie tak jak w finale LM tylko że dwa razy po tyle samo
ciesze sie że fabregas nie gra w barcy po co on tu anim by sie odnalazł to nastanie nowa era
0
nie aż żal mi dupe ściska ta i jeszcze xavi pójdzie za 101 mln
0
ja nie przepadam za Villą ale jego gra imponuje
0
ja też sie zgadzam może być inter albo milan
0
No to będzie 4 0 3x Messi i Alves taką jak sezon temu na Camp Nou
0
skład niczego sobie ale lepiej było by z bussim
0
bedzie tak jak w finale LM tylko że dwa razy po tyle samo
ciesze sie że fabregas nie gra w barcy po co on tu anim by sie odnalazł to nastanie nowa era