ty "kolego" z chelsea uspokój się nie jesteś u siebie. BARCA JEST WIELKA A NAJWIĘKSZY ANDREAS to co zrobił majstersztyk brawo za walkę do końca i puchar jest nasz;]
ty "kolego" z chelsea uspokój się nie jesteś u siebie. BARCA JEST WIELKA A NAJWIĘKSZY ANDREAS to co zrobił majstersztyk brawo za walkę do końca i puchar jest nasz;]
Komentarze
0
ty "kolego" z chelsea uspokój się nie jesteś u siebie. BARCA JEST WIELKA A NAJWIĘKSZY ANDREAS to co zrobił majstersztyk brawo za walkę do końca i puchar jest nasz;]
0
myślę że jest lepszy od Victora;]
0
myślę że jest lepszy od Victora;]
0
ty "kolego" z chelsea uspokój się nie jesteś u siebie. BARCA JEST WIELKA A NAJWIĘKSZY ANDREAS to co zrobił majstersztyk brawo za walkę do końca i puchar jest nasz;]