kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ale Messi nie rządzi.Jest dobrze jak jest teraz kiedy Messi przejmuje stery na boisku,nie poza nim :)
0
Kłamstwa kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa : )
2
To jego najlepsza wersja ze względu na wielofunkcyjność :) Strzela,podaje rozgrywa,napędza akcje :D Gdzie drugi taki zawodnik? Ze świecą szukać :)
2
Prowokatorom i głupcom mówimy do widzenia :)
0
Teraz także się nie zanosi :D
0
Wie o co chodzi?...
9
Szkoda że odmówili użyczenia swojego obiektu Madrytczycy :D Można by było na Bernabeu.Taki pstryczek :D
4
Zdarza się a jak pamięć mnie nie myli to Bravo tez puścił podobną bramkę w sezonie przygotowawczym :)
19
Sprzedaliście już Neymara? Gość zapiernicza i zdarzył mu się słabszy moment.Ze strony Leo ładnie.Nie jest pazerny na gole.Zdarza się najlepszym :)
2
Akcja z Realem? :D Jak Busi mu zostawił piłkę a ten przedryblował kilku piłkarzy Realu? :D
4
Jaki pościg :D haha
0
A kogo Barca nie chce mając bana na transfery? :D
0
Jeden z poza kręgów Barcy co trzeźwo gada :D
0
Ale zrobił tą imprezę od razu po klęsce z Atletico? :D Trochę nie taktowne z jego strony :D
0
Bądź co bądź transferów złych nie zrobił.Największa wtopa to z Douglasem i Vermalenem.Tak to spoko przecież :)
5
Lucho odwala kawała dobrej roboty.Trzeba to otwarcie przyznać.Działo się trochę w klubie złego ale poszło to w niepamięć i co jest teraz? Super gra i wyniki :) Oby tak dalej.
1
No szok w trampkach :D Już nie o wynik chodzi tylko o styl jakim ograli rywali.Cud miód i orzeszki :)
2
Nie cieszcie się tak z porażki Realu bo nam też łatwo nie będzie a Barca gra na gorącym terenie w końcu.Zawsze było z nimi ciężko na wyjazdach :)
0
Każdy tak mówi ale jak Leo powiedział że chciałby grać z Kunem to wszyscy mówili że Messi dyktatorem jest.Żenada i tyle w temacie...
2
Nie ośmieszaj się.Jak dzisiejszy mecz jak Barca gra jutro.Co ma sromotna porażka Realu do tego jak gra Barca? Zresztą Barca potrafi grać bez Leo,już to nie raz udowodnili...
2
Rafinha częściej w podstawowej jedenastce proszę :)
0
:D Agnieszka :D
2
Najlepszego dla obu Panów.Moja dziewczyna ma urodzinki dzisiaj,Neymar i Cristiano :D Cóż za osobistości :D
17
Tego człowieka to da się jakoś wykopać?
0
Oby tak zostało już.
0
No i dobrze.Skończyć ten temat i skupić się na tym co dobre :)
0
Nie chodzi o jego przyjście tylko o tą aferę papierkową z jego przyjściem.To że przyszedł to super,widać ile z niego pożytku jest : )
0
Oby wraz z przyjściem nowego zarządu nie było takich sytuacji już.
0
Pomódl się o rozum.Messi ma wcale nie mniej bramek z karnych co Ronaldo.Po za tym karne się same nie strzelą...
14
Lepiej walką i sercem wygrać brąz niż korupcją złoto.Katarczykom to od razu było trzeba 1 miejsce dać :) Panowie dziękujemy!!