0

No bez przesady że od jednego złego momentu to będzie zależało :)

0

Nieładne zachowanie Neymara.Ja go lubię ale trzeba przyznać że się zachował trochę niedojrzale.Co do Baccy to też zasłużone czerwo.

0

Chyba bym wykitował od takiej ilości alko :D

19

Pozbyć się Bartry to jak pozbyć się Puyola kiedy był w wieku Bartry.Marc jest Barcelonistą z krwi i kości.Nie raz to pokazał kiedy tylko dostawał szansę grać :)

3

Albo to ironia albo czysta głupota z twojej strony oceniać bramkarza na podstawie jednego meczu.

3

Adriano musi zostać bo gdzie drugiego takiego uniwersalnego gracza znajdzie Barca? Reszta wypożyczenie albo sprzedaż bo szans na grę nie mają.

6

Cały Leo.Skromny do bólu :)

0

Jeżeli ma tam grać to śmiało niech idzie :)

17

Niewykorzystane sytuacje,bierna gra w obronie i zlekceważenie przeciwnika zrobiło swoje :)

1

Stare i nieaktualne już :)

0

Robią z igły widły.To jak zespół odpuści jakiś mecz bo mają majstra to już przestępstwo?

0

Alves niewątpliwie swoją postawą zasłużył :)

2

Dobrego sezonu? Skromnie to określenie :D

0

Sprzedać obu jak Vidal będzie mógł już grać :) Po co mają się kisić na ławce.

0

Jak się ma twoja wypowiedź do tego newsa?

5

Jak zwykle niecodzienne ubranie :D

0

Takkkk :D Zajefajnie że się udało :)

0

Alves najlepszy :D

0

Ja tam się cieszę.Zaakceptował ławkę,do tego jest solidnym zmiennikiem :)

2

No a kto temu Judaszowi dałby koszulkę klubu który zdradził?

1

Całkiem fajne.Bez zbędnym udziwnień :)

0

Co za pajace.Messi jest chyba najczęściej poddawanym piłkarzem Barcy kontroli antydopingowej.Co mają ból dupy że Messi w takiej formie jest że muszą szukać żeby się doczepić i to w czasie kiedy Xavi się żegna???

0

Ja tylko powiem jedno na ten temat.Według mnie to jest krok w tył jeżeli chodzi o wybór trenera.Benitez jest za słabym trenerem jeżeli chodzi o Real :)

0

Tak poza tematem to Leo ma fajną bluzę :D

4

On nie jest żadnych sezonowcem więc zastanów się zanim głupotę napiszesz.

2

No i przegiąłeś :D Teraz Leo cię wkręci w ziemię :D Prawda jest taka że Messi pokazywał geniusz przeciwko wielu zespołom.Włącznie z włoskimi czy z angielskimi.

1

Dać Xaviemu na pożegnanie pełne 90 min :)

0

Proponuję by zawiesić Neymara za to co zrobił.Doprawdy bezczelne i niedopuszczalne to było zagranie :D Taki żarcik oczywiście :D Miał pełne prawo tak zagrać.Co mają pretensje za jego styl? :D No już bardziej absurdalnych pretensji mieć nie można chyba.Istny ból dupy.To brzmi tak jakby piłkarze Athleticu powiedzieli "Ej Neymar przestań tak robić bo nas ośmieszasz i nam się to nie podoba"

0

Szkoda że wszystkich się nie da.

2

Czy zwody sztuczki to łamanie przepisów że takie pretensje mają do niego? Nie zrobił nic złego czy niezgodnego z przepisami a piłkarze Bilbao jak bydło się zachowali.Zwykły ból dupy że Ney ich ośmieszył.Idąc tym tokiem rozumowania to do Leo tez powinni mieć pretensje że ich ośmieszył przy pierwszej bramce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?