0

Mecz z United jest na canal + sport a jak z meczem z PSG ? wie ktoś ?

0

Dawać go do nas,świetnych piłkarzy w Barcelonie nigdy za wiele : ) będziemy mieli takich napastników że mucha nie siada : )

0

Xavi6FCB
Twoja wypowiedź mówi wszystko : )


0

Z całym szacunkiem ale Leo zdobył więcej trofeów w tym sezonie z Barcą niż CR 7 z Realem.Oczywiście Real zdobył to ważniejsze trofeum ale Barca ma PH,KMŚ,Superpuchar Hiszpani i Europy,nie są to puchary towarzyskie,to o czymś świadczy i do tego złotego buta dostanie : )

0

To się teraz zacznie : D

0

Nie ma się co dziwić : )

0

Nie potrzeba nam go.Neymar przyjdzie w styczniu byłoby super,jest młodzież.Dobrych zawodników nigdy za wiele : )

0

A co z Pastore? dlaczego nie jest powoływany? wie ktoś ?

0

Nie mam nic przeciwko : )

0

Każdego rywala powinno się szanować i brać na poważnie : ) Szacunek przede wszystkim

0

Fantastycznie : )

0

Pyrzo_Barca
No ale powiedz jak oni mogą mieć pretensje do tego że Barca wystawi drugi skład?

0

To nie grajmy,lepiej dla naszych zawodników,nie będzie ryzyka kontuzji :)

0

Pewnie że nie będzie skomplikowane,jak on podpisze umowę na każdych warunkach : )

0

To się zaczyna witamy Mistrzów : )

0

Tego się nie spodziewałem,szkoda : (

0

Tak jest,Cris jest fenomenalnym piłkarzem,kto tego nie widzi nie zna się na piłce.Leo jest zawodnikiem z innej planety : )

0

Wygląda to obiecująco : ) oby tak dalej

0

Ej co wy Leo to Leo zagra 90 min : D

0

To się chłopaki bawią : D super.Zauważyłem że Leo świetnie współpracuje z Alexisem,wygląda to obiecująco : )

0

Najlepszego : )

0

Może frytki do tego? : )

0

Gwiazdeczka,nie wróże mu żadnej przyszłości zobaczycie : ) Facet nigdy nie miał szacunku do innych,ciekawe czy chociaż ma go trochę do samego siebie : )

0

No i git,wszystko jest ok : )

0

To nas chyba uspokoił : ) co za ulga

0

ale początek : D super

0

Do czego to doszło,Leo kontuzjowany wracaj szybko : D

0

biczek32
padłem ze śmiechu : D

0

CR& to świetny piłkarz,ale to Leo jest numerem 1 tylko głupiec by to kwestionował : )

0

super oby do końca kariery u nas : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?