0

W tym wieku być tak niedojrzałym to słabo. Skoro otoczenie Dembele uważa agentów za szkodliwych to czemu im nie podziękują? Nie zwolnią ich.

15

Pewnie mu agenci nagadali że zdobędzie złotą piłkę i tak dalej. Poprzewracało mu się w głowie tak jak Moribie xD

1

@Woland10 Jeden mecz i się zachwycają. Kabaret. Zobaczymy co będzie po kilku kilkunastu meczach. Życzę mu jak najlepiej :)

0

Też bym tyle chciał zarabiać. Ale akurat jemu się nie dziwię że chciałby przy przedłużeniu kontraktu podwyżki. Co jak co ale jemu się nie dziwię.

0

Świętowanie po klasyku trwa dalej w Madrycie xD

6

Jeden mecz to za mało żeby zobaczyć w jakiej max jest formie. Dali by mu szansę z jakimiś słabszymi rywalami (teoretycznie) i wtedy się zobaczy. Skoro przedłużył kontrakt to niech nie będzie na siłę przyspawany do ławki. Już Puig w którego wiarę straciłem więcej minut dostał.

4

Skład na ten moment widzę tak.

Ter Stegen

Alves, Lenglet, Pique, Alba

Nico Busi Gavi

Dembele Luuk Abde

2

Luuk powinien zostać na boisku. Gaviemu ktoś powinien schłodzić głowę bo chłop nie kalkuluje i fauluje totalnie bez sensu i bez głowy. Może się nie znam ale oni na treningu powinni może pograć gierkę gdzie jedna ekipa gra w przewadze bo oni totalnie się pogubili i to przy Granadzie.

0

No i gitara. Gavi, Ronald i Nico priorytetami. Po miliard klauzuli i nie do ruszenia :) Pożegnać Umtitiego i Dembele. Jeszcze bardziej odciąży się limit płac.

0

Tak trochę poza tematem. Jak tak dalej będzie jeżeli chodzi o młodzież w Barcelonie to będą stanowić połowę składu reprezentacji Hiszpanii.

0

Ja to bym go sprzedał nawet za 15-20 byleby go tu już nie było. Masarca. Cou zapisał się w historii Barcelony jako największy transfer, największy niewypał z jedna z największych pensji jak nie największa obecnie.

1

Szkoda że nie definitywny transfer. No ale jak on ma takie wygórowane wymagania finansowe to kto by go chciał kupić.

0

Facet do odstrzału o czym już pisałem. Nie mniej jednak życzę mu powodzenia i jak najlepiej w lidze angielskiej.

0

Tak naprawdę to Cou jest cienki i nie stać nas żeby opłacać jego pensję która jest astronomiczna :D

3

Kontuzje podstawowych zawodników. Tego nam było trzeba...

3

To nie jest z jednej strony zawodnik na Barcę a z drugiej to Allegri niech sobie takie teksty wsadzi. Co on niewolnik czy co?

3

A Cou ciśnie bekę z klubu w najlepsze. Zapomnieli o tym...

3

@DonMatteo901 Tak ale wymieniłem bardziej tą trójkę która kompletnie nic nie wnosi a kasę zarabia nieproporcjonalną do tego co daje na boisku :)

0

Ten temat mnie męczy już. Jak Nie Cou doi klub to teraz drugi jaśnie Pan się przymierza. Pożegnać się i nie żałować.

67

Żeby realnie myśleć o tym transferze to trzeba najpierw pożegnać się z Umtitim, Cou i tym cały jaśnie Panem Dembele. Pod względem limitu płac na pewno będą większe możliwości jak pożegna się Barcelona z tymi trzema piłkarzami.

0

Dobrze że jedynka jest przed dwójką bo Barca zasłużyła w pierwszej połowie na więcej niż jedną bramkę. To by całkowicie zabiło mecz w drugiej.

1

Statystyki całościowo na plus, ale powinien być bardziej odważny w grze do przodu. I te dwie straty pod rząd bardzo się rzucały w oczy.

0

Mecz do wygrania mimo braków kadrowych. Mallorca też je ma. Koncentracja od początku.

1

Ma Xavi trochę racji co do nieprzełożenia meczu przy takich brakach kadrowych. Nie zawsze każde działania są logiczne i konsekwentne wobec drugich. Przykład przełożony mecz Sevilli. Trzeba wyjść, zagrać o 3 punkty i tyle. Co do kontraktu Dembele to pogonić. Same umiejętności piłkarskie w świecie piłki to nie wszystko. Nie widzieliśmy eksplozji jego talentu przez ogromną ilość kontuzji. Trzeba mieć też poukładane w głowie do tego wszystkiego i nie dać się swoim agentom, którzy też chcą zarobić na nic nie bacząc.

3

Może się nie znam i niektórzy piłkarze żyją w jakimś innym standardzie pod względem ilości wydanych pieniędzy niż osoba co zarabia na rękę 3 tyś zł. Mają inne myślenie, ale mimo to taki Dembele zarobił już tyle w samej Barcelonie że przez jego kilka pokoleń spokojnie mogłoby nie pracować tylko leżeć i pachnieć. A zarabiałby dalej ogromną kasę ale lepiej doić klub. Wie że Barcelona musi uważać z limitem płac, ma gość wszystko od klubu i koniec końców ma to w głębokiej rzyci. To samo Cou który zarabia 22 miliony a nie daje KOMPLETNIE NIC na boisku dla drużyny. Nie jestem nimi, ale dobrym przykładem jest Gavi który mając 17 lat i takie perspektywy na przyszłość ma sufit wysoko i póki co ma poukładane w głowie. Zarabia chłopak na nasze pieniądze przeliczając ok 40 tyś zł miesięcznie i nie domaga się nie wiadomo jakiś pieniędzy przy podwyżce. Na podstawie obecnej sytuacji zakładam że po prostu wie że dostanie kasę przy przedłużeniu kontraktu. Jest młody i nie ma co się domagać nie wiadomo ilu milionów w tym wieku. Klub go doceni w swoim czasie. Za przykład niech posłuży Moriba. Łatwo mi się mówi no ale ja to tak widzę. Podziękować Dembele i Cou. Sporo pieniędzy się wtedy uwolni. Chciałbym być na miejscu Gaviego i tyle zarabiać, mając przed sobą taką przyszłość.

1

Jak on chce sukces odnieść w Barcelonie? Mało miał na to czasu? Nie mówię że jest złym piłkarzem no ale trener wie jak on wygląda na treningach i to że się nie liczy znikąd się nie wzięło :) Jeszcze Cou bo jak słyszę że gość zarabia 22 melony a nic kompletnie nie daje drużynie to mnie coś bierze. Ta kasa którą zarabia Cou albo przynajmniej jej mniejsza część powinna być dana takim piłkarzom w ramach podwyżki jak Nico, Araújo czy Gavi.

13

Dziwne że jeszcze tego nie zrobili. Toż to na mega talent się zapowiada. Tak samo Gavi powinien dostać podwyżkę i klauzula 1 miliard u jednego i drugiego. Takich piłkarzy to trzeba szlifować i zabezpieczyć im przyszłość.

3

Sprzedać i się nie zastanawiać. Jeszcze Cou i Luuk. Nie ogarniam jak Cou który nie daje kompletnie nic na boisku zarabia 22 melony :D To jest kabaret. Nie chce nawet zejść z pensji i pomóc klubowi wiedząc że ciężko finansowo to wygląda. Miałby sumienia odrobinę i przestał doić klub nie dając kompletnie nic prócz fochów przy rozgrzewce. Młodym się należy podwyżka. Nie jakaś kosmiczna oczywiście ale się należy. Szkoda że tacy piłkarze jak Cou to w pewnym stopniu utrudniają.

0

@monsterrize A racja teraz zauważyłem Mała literówka a jak wiele zmienia :D

2

De Light jest lepszą opcja tak mi się wydaje. Co do jego pensji to powinni odejść Cou, który zarabia chyba najwięcej z piłkarzy a siedzi na ławie i kompletnie nic nie daje, Luuk i Umtiti który też nie mało zarabia. To jest nieporozumienie że On i Cou tyle zarabiają a kompletnie nic nie wnoszą do drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?