kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wracaj do zdrowia,całkiem niezły grajek.Dobrze że z nami nie zagra: P
0
Dokładnie,jak nie teraz to kiedy? Mamy niepowtarzalną okazję: )
0
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151407429977701&set=a.466627082700.252462.333423502700&type=1&theater Na Milan.Ogień : P
0
Pressing i jeszcze raz pressing.To jeden z kluczy do wyeliminowania Milanu : )
0
Ah ten jego fenomenalny zwód we wczorajszym meczu :D
0
FanBarcy30
No pewnie że tak,ale tylko raz.Pewny punkt drużyny.W zasadzie to bezrobotny : )
0
Alexis prosimy więcej : ) Messi brameczka palce lizać.Mecz pod pełną kontrolą.Puyol kapitalnie czyścił wszystko : ) Teraz czas na Milan :)
0
Alexis17
Dokładnie tak,też tak czuję.odnośnie dzisiejszego meczu,brakuje wykończenia.Widać jak chłopaki się starają i zapierniczają :)
0
Atmosfera wydaje się być dobra.Oby to pozytywnie zadziałało : )
0
Przepraszam oto :P
0
Taka o to sytuacja : D
0
kubyszcz
Eee...no właśnie :P Ale oni i tak pewnie wiedzą jak my możemy z nimi zagrać.TO może z Deportivo zagrajmy jak zwykle 4-3-3 i już : )
0
Cudnie : )
0
My tu gadu gadu a jutro mecz z Deportivo,proponuję jutro przetestować ustawienie podobne do takiego jakim wyjdziemy na Milan :P
0
Ustawienie okej,ale niech mi ktoś powie nie lepiej Busi na miejsce Pique a na miejsce Busiego Xavi jak będzie zdolny do gry i ogień : P Mogłoby coś takiego być??
0
Xavi niech nie gra z Deportivo.Oszczędzajmy go na Milan,będzie bardzo ważny :)
0
Diabełek
Dokładnie,jak na sędziowie pomogą to jest lamet i wyzywanie od najgorszych.A jak pomogą Realowi to kibice białych mówią dajcie spokój z tymi sędziami.Co do tego że Barca się skończyła to słyszę to już od 9 lat(bo tyle im kibicuje i nie zamierzam przestawać),jak tylko Barca przegra trzy mecze pod rząd : )
0
Do twarzy mu w tych koszulkach : )
0
Zgadzam się z tym co Leo powiedział.Każdy Barcy nienawidzi tylko i wyłącznie z zazdrości,że ich kluby tyle nie wygrały w ostatnich latach.Do tego jeszcze dochodzą kontrowersje z sędziami czy niekiedy symulki.Mam takie wrażenie że cały piłkarski świat czeka tylko aż Barca chociaż zremisuje.Wtedy każdy pieje z podniecenia,bo Barca przegra czy zremisowała.To co się wtedy dzieje na forach przechodzi ludzki pojęcie :(
0
Hummels i Neymar.Alexis na wypożyczenie,no i bramkarz : )
0
Na Pinto możemy liczyć,spokojnie : )
0
Co za dzieciarnia minusuje znowu??
0
Teraz to kibice Realu odwracają kota ogonem i mówią żeby dać spokój z sędziami.A Barcelonę wyzywają od dziwek,panienek,symulantów u Uefalony gdy tylko sędzia gwizdnie coś na naszą korzyść...śmiech na sali
0
Kryzys jest,ale chwilowy...:)
0
0
Mocny w gębie,jak zawsze.Jego Real już niekoniecznie na boisku.Oby to się sprawdziło jutro : )
0
Musi zagrać z Mianem.Tego jego strzały z Valencią i Atletico mniam : P A strzałów nam dużo potrzeba z za pola karnego...
0
Remontada,znajomo brzmi : )
0
Najpierw mieszanie z błotem Leo a teraz Pepa.A odpie******* się od nich.Gran Derbi jutro więc co się dziwić...
0
Może niechTito nakręci film motywacyjny,swoją przemowę i im wyśle.W szatni przed meczem z Milanem Roura im puści :D