0

Z drugiej strony to dobrze.Leo na wakacje niech się udaje,bo mu się należą i to takie mega : )

0

Co wy z tym rekordem.Najważniejsze zdrowie.Jak nie teraz to za rok pobije : )

0

Leo wracaj jak najszybciej.Brawo Bara,w 10 i jeszcze wygrali.Co z Leo,co mu jest? Skąd Orłowski wie że Adriano odejdzie po sezonie???

0

Ja na 7/10 : ) Następny musi być lepszy :)

0

Trza kupić,nie ma lipy : D

0

Żeńska drużyna,mniam cóż za towarzystwo : D

0

Dzięki chłoaki za ten sezon :) Campeones campeones !!!!!

0

Campeones Campeones : ) Dzięki chłopaki za ten sezon: )

0

Tyle o Fabregasa zabiegali a teraz mieliby go sprzedać?? :D

0

Dobre sobie : D

0

Brazylijska telenowela odcinek 2945 :D

0

Obojętnie kto u nich zagra,bylebyśmy wygrali : )

0

No to dawać go do nas : ) Jak starczy kasy to Thiago Silvę jeszcze : P

0

Iniesta ma dzisiaj urodzinki.Najlepszego :)

0

Każda telenowela się kończy,nawet ta Brazylijska :D

0

Nie,Pedro niech wezmą : )

0

Pep jeszcze Tito : D

0

No myślę że teraz Leo zagra cały mecz : )

0

Jaja sobie robią,chłop zasłużył na podwyżkę.Jak wypuszczą takiego grajka z klubu,to się skompromitują : )

0

Tylko nie on,błagam : (

0

To sobie poczekają,bo ten bramkarz to śmiech jest : D

0

SPORT pisze dzisiaj o tym, że jeśli Carlo Ancelotti ogłosi swoją decyzję o odejściu z PSG, to samo zrobi także Thiago Silva. Czekacie na Brazylijczyka w Barcelonie?
Transfer Thiago Silvy uzależniony od Ancelottiego
Jeśli Włoch ogłosi decyzję o odejściu, Thiago Silva złoży prośbę o transfer

0

Idę na premierę,a co :D

0

Ten kto wymyślił że Carles chce odejść,to powinien dostać solidnego kopa w zadek :D

0

Co za ulga : P Ja bym kupił De Gea : D

0

Niech zostanie,tam gra i rozwija się regularnie : )

0

Według informacji Silvii Ortiz Barça powróciła do walki o Thiago Silvę! Dziennikarka COPE donosi, że oczekiwana przez PSG cena to 45 milionów euro, a dla obniżenia kosztów do transakcji włączony może zostać Pedro Jak wiarygodne jest to źródło,bo mi się takie coś podoba : )

0

No może się coś ruszy :P

0

Czesiek,Villa i Alexis zostają.Niech sobie Pedro wezmą,a no i wara od Songa. : )

0

Jest zajebisty,pokazał to w dwumeczu z Realem.Ale ja wiem czy potrzebny,przyszedłby i na obecną sytuację znając Tito byłby tylko zmiennikiem.Szkoda marnować takiego grajka.Takie moje zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?