0

@FioletoweOczy okienko dwa lata temu kiedy to Neymar miał być bliski przejścia do Barcy, aż strona padała

0

@KrychaFCB ktoś żartu nie zrozumiał.

1

@macio_944 czekam na obserwację proxima centauri, obym się doczekał.

2

https://imgur.com/a/JP8oTVe
Nie pomyliliście się, tak właśnie wyglądają cojones człowieka który ogarnia nam kadre i dzień w dzień walczy z tymi pseudo agentami i zarządami.

0

@Culer_1906 gdzie można to obejrzeć?

0

@matirix20 i to jest uczciwe, bo jeśli Dembele ma kręcić gigantyczne liczby g/a to czemu ma nie dostać większych pieniędzy.

0

@Krtg Nie da się na ten moment, ale warto obserować wykop, jeśli się pojawi możliwość pewnie tam będzie info.

0

@Krtg wszystko samemu kupujesz, wystarczy smart tv i aplikacja do iptv, niestety jest to zamknięta usługa, kiedyś każdy mógł do tego dołączyć, ale aktualnie nie ma takiej opcji.

0

@FCB_dimiC dlatego kupuje się gry w sklepach z kluczami, 20-30% od tego co jest w ps store, a często też są promki np. 100 PLN w ps store za 70-80 PLN w Eneba

0

@Muszynianka ~18 zł za wszystko co możliwe u Azjaty w IPTV. Polsat Premium, HBO, Canal +, Eleveny, a nawet opłacane wszystkie Polskie jak i Międzynarodowe PPV. Za dwa urządzenia płacę 6.90 eur.

0

@FCB_dimiC 2 dni temu w MM można było kupić wersję Digital z grą za 2200.

0

@Emhyr Koszulka jest dostępna w tym sklepie tylko na innej półce, tak samo wyeksponowana. Świat piłkarski padł ofiarą polskiego pseudo dziennikarstwa.

0

@LonelyVEB to był żart jedynie, spokojnie

3

0

@LS z czystej ciekawości, na kogo głosowałeś w poprzednich wyborach?

1

@Lionel_Messi10 pisałem akurat o Ericu Garcii :D

1

@Lionel_Messi10 za bardzo narwany, brak mu spokoju w wyprowadzaniu, zwodu. Busi jest jaki jest, ale jednym ruchem potrafi położyć nie jednego

0

@ZwyklyKibicBarcy04 silva to nie jest zastępstwo za FDJ, nauczcie się w końcu tego..

0

@macio_944 też byłbym po stokroć wdzięczny

12

@Wojcio te piramidy to scam jakiegoś tam ich pseudo archeologa. Nie wiem skąd się bierze teza, że nawet naukowcy nie wiedzą jak są zbudowane, skoro jest już tryliard dokumentów na ten temat.

0

@Transu96 ale memphis akurat nadrabia innymi statystykami jako środkowy napastnik, zawsze dawał radę w FIFIE, teraz pewnie też da na początku ofc.

0

@Oskar00 meta od zawsze ta sama, trochę tempa na obrońcach, siły. A w ataku tempo, słabsza noga i sztuczki. Same ceny się zgodzę, ale to jest akurat pikuś.

3

Swoją drogą LaLiga na początku FIFY23 będzie strasznie mocna. Piłkarze jak Kessie, Memphis, Dembele (jeśli zostanie), Araujo, Vini, Tchouameni, Mendy, Militao będą cały czas w Mecie. Bardzo fajnie.

7

Nie wiem jak technicznie u Francka, ale nie mogę się doczekać jak będzie kasować ataki przeciwników. https://thumbs.gfycat.com/AnchoredWhiteArgentinehornedfrog-max-1mb.gif

0

@Fan2005 marudo? Zawodnik b-klasy by tam walił w ciemno więc przestań farmazonić :)

0

@acab123 a dlaczego bez bluetooth?

0

Polska szkoła, przyjmij, nie kiwaj, podaj... Bramkarz leży a temu się włączył Ronaldinho xD

1

@KacperVEB tylko ustami, ale mnie tak od dzieciaka uczyli więc inaczej nawet nie potrafię.

2

@gaucho104 ale jakie 1:1? Frenkie to nie ten sam profil co Silva

2

@hayek tak, przeżyłem już tą skandowaną cichą 3 wojnę światową, biologiczną, selekcję ludzi, 5g i mam się bardzo dobrze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?