Myślę, że ten zawodnik ma świetlaną przyszłość i badzie tak dobry jak Alba a może nawet lepszy musimy trzymać takich zawodników. Widziałem komentarze pode mną i też uważam, że należało by sprzedać Adriano i Grimaldo dać do pierwszego składu.
Moim zdaniem Mustafi to świetny zawodnik ale mamy wiele klasowych obrońców Pique, Bartra, Mascherano, Mathieu i Vermaelena i Niemiec nie jest nam potrzebny.
Komentarze
0
Mam pytanie jakie zespoly biorą udział w Pucharze Gampera.
0
Atletico złożyło ofertę 10 mln ojro :D
0
Osobiście uważam, że Ronaldo nie zasłużył na miejsce w tej drużynie w tym sezonie nic nie pokazał a za to Neymar z Suarezem tak. :D
0
Sorry teraz zauważyłem, że uznałeś Munira i Sandro za zawodników pierwszego składu.
0
Zgadzam się Lucho musi ich sprawdzić. Nie pasuje mi tylko Dongou wolał bym zobaczyć Sandro.
1
Teraz mamy Vidala to dziękujemy miał szanse przejść rok temu nie przeszedł teraz trzeba zająć się Pogbą.
0
Myślę, że ten zawodnik ma świetlaną przyszłość i badzie tak dobry jak Alba a może nawet lepszy musimy trzymać takich zawodników. Widziałem komentarze pode mną i też uważam, że należało by sprzedać Adriano i Grimaldo dać do pierwszego składu.
0
Moim zdaniem Mustafi to świetny zawodnik ale mamy wiele klasowych obrońców Pique, Bartra, Mascherano, Mathieu i Vermaelena i Niemiec nie jest nam potrzebny.
0
Zgadzam się Lucho musi ich sprawdzić. Nie pasuje mi tylko Dongou wolał bym zobaczyć Sandro.
0
Sorry teraz zauważyłem, że uznałeś Munira i Sandro za zawodników pierwszego składu.