1

@A4ron Byłoby smutno bez AO, ale być może to jest konieczne.

8

@foczkyyyhg Na szczęście to nie Ty o tym decydujesz. Ter Stegen, Depay, De Jong, Pique, Coutinho, Pedri, Busi, Alba, Garcia, Dest i jeszcze paru, którzy niedługo zagrają to Barca B? Dobry trener z tymi piłkarzami Granadę wciągnąłby nosem.

1

@Worny I tak nic mądrego by nie powiedział, więc żadna szkoda.

0

@jacob345 Poczekaj do weekendu, zdążysz się podenerwować.

2

Wydaje mi się, że trener Granady byłby bardzo zadowolony gdyby miał możliwość powołać takich zawodników jak Ronald Koeman i pewnie sięgnąłby wtedy po 3 punkty na Camp Nou.

0

Dobranoc, Drodzy Ramblowicze. Pamiętajcie, że po burzy zawsze przychodzi dzień i tak samo będzie w przypadku naszego ukochanego klubu. A wtedy sukces będzie smakował podwójnie.

2

@patryk355 Piękne miasta, szczególnie Kraków.

1

@Junngeas Koniecznie muszę odwiedzić, gdyż nie miałem jeszcze okazji.

0

Gdybyście mieli możliwość zamieszkania gdzie chcecie w Polsce to jakie miasto/wieś byście wybrali? Ja bym chyba został u siebie w Poznaniu, bo mi tu dobrze, ale zawsze kusiła mnie chęć spróbowania życia w stolicy, jednak ceny mieszkań tam mnie trochę odrzucają.

0

@Coutinho007 Oj tam, oj tam, nie jest aż taki zły. Przynajmniej wybiegany jest i daje z siebie maksa.

0

@MadafakinGuy Skąd ten strach? Jakieś przesłanki, że Ci to grozi?

0

@Criss18Barca Najwyraźniej po konsultacjach z trenerami i własnych odczuciach stwierdził, że to po prostu nie ma sensu, coś się skończyło i już nie wróci. Smutno mi, bo Gregor w swoim szczycie formy był naprawdę wybitny. Szkoda, mam nadzieję, że będzie miał jakieś fajne pożegnanie.

0

@barcelonaLM Przemijania?

0

Czego się najbardziej boicie w życiu?

0

@masterandservant Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Jednak wielokrotnie oglądając mecze z udziałem Portugalczyka widziałem jego straszny apetyt na bramki, nawet kosztem drużyny. To zawsze powodowało jakąś niechęć do niego, ale oczywiście szanuje go, bo jest wielkim piłkarzem.

2

@Comentateiro To prawda. Portugalczyk zawsze grał indywidualnie, a Messi bardziej dla drużyny. Gdyby Leo "szedł na chama" to myślę, że jego statystyki byłyby jeszcze bardziej imponujące.

0

Czy ktoś z Was dysponuje wiedzą ile goli i asyst w ilu meczach w całej swojej karierze ma CR7? Chciałbym porównać jego wyniki z wynikami Leo, jednak jego kariery nigdy nie śledziłem tak uważnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?