0

@dzefrej234 no jeden sezon to troche za malo zeby płacić takie pieniądze, tym bardziej, ze premier league zna przypadki napastników, którzy mieli tylko jeden dobry sezon

6

Admin proszę sprawdzić czy Perez jest użytkownikiem na tej stronie, bo wszystkie jego transfery na to wskazują hahaha

0

@kch Jak dla mnie dawał dodatkową opcję w ataku, która była "inna niż z La Masii", za te pieniądze nikogo lepszego nie będziemy mieli.
Chyba, że Hansi potrzebuje wszystkich skrzydłowych o takim samym profilu.

0

@Edoss i tak braknie kasy, Kroupi min 90 mln pójdzie

0

To kiedy Olise do nas? Może wymianka za Raphnie + wszystkie krzesełka z VIP i kawałek starej murawy?

0

@Bombelek951 Chłopie czy Ty wgl wiesz co to jest Gran Derbi?
W Hiszpanii określenie Gran Derbi dotyczy derbów Sewilli, czyli stolicy regionu Andaluzja, najbardziej wysuniętego na południe kraju. Grają w nim Sevilla FC i Real Betis. To miano przypisano od 2016 roku Pierwsza lepsza regułka z neta.
Dokształć się i wróć do tablicy

0

To jest mentalność kapitana, nigdy się nie poddawać i walczyć do końca.
Biorąc pod uwagę brak transferów, powrót Ronalda na najwyższy poziom może być traktowana jak nowy transfer

0

@liberoFCB jaka zdrada? Klub go wystawił za drzwi, chłopak pograł, pokazał się w świecie i teraz wybrał sobie nowy klub, gdzie tu zdrada?
To jak np. ktoś pierwszą pracę zaczyna w KFC, kończy się umowa, idzie pracować do McDonalds to też jest zdrajcą?

1

Deco wróci z wakacji to kupi dla nas Floriana Lejeune...

0

150 mln i za drzwi.

1

Po to żeby zmarnować kartki w drukarce?

0

@liber02 dokładnie. Ludzie tutaj mieli mniejsze ambicje niż Silva

3

Dupa będzie piekła po Rashfordzie jak odpali gdzieś w innym klubie. Jeszcze wyjdzie, że Gordon jest flopem a Rash zrobi 20 G/A.
Raphinia za 150 mln i niech pakuje walize.
Alvarez - mokry sen, możemy zapomnieć.
Casado - wydoić Man Utd ile się da i mogę go osobiście podrzucić pod Old Trafford

0

@Bombelek951 w drugim meczu spuchnie mu dupsko i zobaczymy

0

@matix19(2) +1, ale chyba nic innego nie wymyślą i Balde będzie nr.1, ewentualnie skończy się na przesunięciu jednego z ŚO na LO i ograniczeniem potencjału ataku na tej stronie.

2

@Vivienne gość jest jakiś odklejony, nic nie poradzę xD oddam konto tacie i tata z nim pogada, może się dogadają z finansami i dostanie jakieś kieszonkowe

7

No i świetnie, zostanie nam Balde i albo się ogarnie albo jesteśmy ugotowani.
Dziękujemy DECO!

1

@Bombelek951 co tu mają do rzeczy podstawy finansów? xD

1

@Bombelek951 Nikt o zdrowym umyśle nie liczył na taki transfer. Równie dobrze może latać artykuł o Kane i Olise - będzie się klikało, będzie dużo komentarzy, ale ruch niemożliwy do wykonania.

1

@Fog_W_1899 jeśli chodzi o jego zachowanie to typowy pajac, tu się zgodzę xd
Ale umiejętności ma i jak przychodził ważny mecz to potrafił wyłączyć napastnika, plus całkiem nieźle rozgrywał za Mareski jak musiał z LO schodzić na DP

0

30 mln wszystkich prowizji za taki transfer to i tak promocja.
Mimo wszystko wolałbym za te pieniądze zostawić u nas Marcusa.

0

@Messi1992 Może masz racje, pisałem wkurwiony w emocjach. Może przez brak podpisów i premii dla agentów nikt nie chce się na nas zdecydować?

0

@ciupaw Miejmy nadzieje, że masz racje. Jednak patrząc na klasowych zawodników na rynku transferowym wątpię, że ktoś trafi akurat do nas.
Liczę, że pojawi się jakieś objawienie na mundialu i wtedy uprzedzimy konkurencje

2

Przecież to było oczywiste, że nie odejdzie z City. Chyba tylko jakiś alkoholik-deliryk miał nadzieje na jego transfer. @Bombelek951 o tobie mowa.

2

Cucu w meczu LM schował Yamala do kieszeni i wyciągnął jak już jechaliśmy na lotnisko.
Ktoś kto mówi, że jest słaby albo nie ogląda piłki albo się na niej nie zna.
Gość od kilku lat był jednym z lepszych LO w Europie, a teraz przez to, że nie wybrał nas wszyscy mówią, że jest słaby xD
Szkoda, że wybrał kasę ale mu się nie dziwie, Barca wystawiła go za drzwi, sam bym nie chciał wracać.

4

Szkoda, szkoda, kolejny transfer zabrany nam sprzed nosa.
Szczerze mówiąc to uważam to za kompromitacje Deco i wszystkich ludzi związanych z transferami.
Cucurella, Silva, Konate, Dumfries - 55 mln
Gordon - 80 mln
Robią z nami co chcą, ośmieszają klub a na koniec pojawią się komentarze, że Flick nie chciał tak na serio. Na koniec okienka okaże się, że nie urodził się jeszcze piłkarz pod Flicka dlatego nie zrobiliśmy żadnego dobrego transferu.

0

@Bombelek951 i co? Gdzie ta miłość wychowanków do klubu? Gdzie ten pomysl ze swapem z Balde. Za 4 msc będziesz przepraszał za to co o Balde gadałeś

1

Zobaczymy jak zagra na mundialu. Moze bedzie kolejnym objawieniem

6

Na koniec dnia Ania i tak powie, ze bez Roberta osiągnęłaby taki sam sukces.

3

Wysłać go do Arabów za 5 dych i jebał go pies

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?