jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobsonPL ostatni film masnego jest bardzo prosty ale dużo objaśnia
0
@Suzu po prostu oglądać na netflixie i nie martwić się czy mecz dam radę obejrzeć
0
@Barca17griezz10 najlepsze jest to,że ostatnie dwa sezony to atak,że nie ma wychowanków-
- wchodzi Ansu i Perez i nagle nic młodymi nie ugramy
0
@tombard a kto piszę bezpośrednio o tobie? Ci drugi komentarz to niezadowolenie bo sprzedaż Rafy, a szkoda,że przez całe okno była zieleń na komentarzach o tym, że trzeba go się pozbyć. Dramat, laramblowski kalejdoskop.
1
@kuz złote słowa, chciał swoich bo miał pomysł, dziś wpychają ku Dembele Coutinho Malcomow i Neymarow i się dziwią,że nie idzie
0
@tombard jeszcze wczoraj był przepych w pomocy, dziś to jest bezsensu xD co za kur... ludzie
1
@Esteban_ przypomnij kto jest autorem tego tekstu,z którego śmialiśmy się z dwa lata temu
1
@AmigoBlancos słaby numer dla młodego, symboliczną 11, 17 czy 21 powinni go zmotywować i pokazać, że wierzą. Wiemy że zajęte, ale zasłużył sobie w przeciwieństwie do vazaueza czy innych starych wyjadaczy
1
@MasterOne zobaczycie jaki to jest świetny napastnik, waleczna 10 ale polska myśl szkoleniowa tego wykorzystać jak zwykle nie potrafi
0
@kuz ale pamiętajmy o tym, że nieruchomość za takie pieniądze to wydatek zamrożony w dodatku ten dom też jest wyceniony i jest jego to również jego majątek, moi rodzice mają swój dom za 200 tysięcy postawiony i obraził bym vsje gdyby ktoś ich pracy nie wliczył w ich majątek, co do firm to one również zarabiają, a przynajmniej są na zero, tymi rzeczami zarządzają profesjonaliści którym Panowie płacą tyle ile w dzień zarobią albo i nawet mniej. @Commando zgodzę się, ale umowny się, że ileś milionów Ronaldo nie dał na cele tylko przysłowiowe grosze, które zarabia kiedy ja piszę to zdanie. Uważam, że rozdawanie rodzinie ma miejsce,Je bardziej VW stylu opłacalnych inwestycji, żeby te pieniądze trzymać. @Janiama o tym podatku zapomniałem i prawdopodobnie parędziesiąt milionów owy podatek zabrał, słuszna uwaga. Żeby nie było,nie chcę wchodzić nikomu w portfel,uważam że oboje zasłużyli na te pieniądze, tylko ciekawi mnie temat szacunku ich sum
0
@DonAndrzejos bardzo chciałbym jakiegoś Anglika, motorycznego, zwinnego i po prostu dobrego. Świetne pokolenie mają
0
Właśnie przeczytałem,że Ronaldo ma majątek na poziomie 300 mln euro i się pytam skąd tak mało? Chlop co sezon od 8-7 lat inkasuje 50 milionów i kto wie ile Jeszcze tego jest a nie wiemy?. Messi od Barcy ma 50 plus za reklamy i marke pewnie drugie tyle, o nim też napiszą że ma 300 milionów. W moim mniemaniu i Messi i Ronaldo to od jakiegoś czasu miliarderzy
0
@DaPi na Valverde nikt złego słowa nie powie dopiero jak w finale lm pokonany Real 5-0 a Faati strzeli trzy plus 2 Puiq
0
@geass po prostu gra powinna być tak zrobiona,że Ikony są op,po prostu
0
@Elosek mówi się mate a nie yerbe;)
0
@Colon trzymajmy zgodę z Atletico. To może być 10 na miarę Leo
1
Jakby udało się sprzedać Rakitic a i Rafinhe zakup lS to obowiązek, albo awans Ansu
0
@MiczenS Perez na ambicji zrobił by więcej niż co się niektórym wydaję.
1
Dali by Ronaldo a nie jakiegoś Mullera nowego, bo w zasadzie Bernardeschi to jest 1:1 Muller. Nie to skrzydłowy bardziej prawy pomocnik, wszystko potrafi zrobić dobrze,ale bez fajerwerków. Dajta Ronaldo
0
@QAZjak BVB wygra ligę i zrobi prawdziwe wzmocnienia to Sancho zostanie i będą budować nową potęgę
0
@Darshan1010 szczerze to Rakitic tam konkurencji nie ma, rozumiem wszystko, ale szanujmy się,Ivan to piłka wyżej niż Rabiit Ramsey czy bentwncur
0
@Criss18Barca ja pierdolę
0
@skakun95 zawszę Pampeluna i San Mames były terenami niemożliwymi.
0
@Suzu oby się udało, ma kto grac, ja ufam młodym
0
@DanielOOL odpoczął swoję i nareszcie dobrze to wygląda
0
@adam444 w tedy kasa była potrzebna
0
@Konradomoreno w Pesie będzie twarz Ansu, więc warto!
0
@ViscaBarca123 szczerze to on powinien nie grać reguralnie a raczej decydować losach meczów
0
@krzychu1526 ochyda jak od dłuższego czasu jeżeli chodzi o wyjazdowe Barcelony.
1
@Copernicus od jebanyvh trzech lat te same nieśmieszne żarty