0

@Veb1233 widziałem go w top 10

1

Czemu Złota piłka to patologia, jak tu ludzie głosują, a każdy ma prawo do własnego zdania?

1

@Hushovt to nie trwa miesiąc dwa. Od niego fizyki na poziomie trzeba wymagać od następnego sezonu. Wszystko na spokojnie. Oby coś się stało i go na copa nie powołali

0

@Janiama jak wspominałem, nie wierzę w to, że ta trawa była nasiąknięta wodą. Przynajmniej powiedzmy sobie szczerze, to nie dopuszczalne przy tej technologi . Trzech powiedzieć, że murawa dobrze wyglądała

2

@KSSniper 2007- Kaka
2008- Cristiano
2009- Messi
2010- Messi
2011- Messi
2012- Messi
2013- Messi
2014 - Messi
2015 - Messi
2016 - Messi
2017- Messi
2018- Messi
2019- Messi

Nikt od 2008 lepszy nie był. Nie obchodzi mnie czy CR7 strzelał więcej czy ligę mistrzów wygrał jak i tak Messi w tym czasie rozgrywał, strzelał, asystował, grał w pomocy, ataku na skrzydle. Ciekawy Jestem czy w kanadyjce ktoś przez te 10 lat był lepszy od Leo. Nikt możliwościami się do Messiego nie zbliżył raz Cristiano jak miał 69 goli w roku i jak wygrał pichixhi i to wszystko

0

@matirix20 Firpo gra inaczej niż niż Alba i trzeba to zrozumieć i nie oceniać go przez pryzmat Alby

0

@Worny to jest schemat Ernesto. Mimo wszystko nikt za Roberto nie poszedł więc ruch dla zasady tylko. Ew Suarez łatwiej mógł odegrać

0

@VenoM akurat ja w Barcelonie ciągle widzie że grają na schemat. Szukają miejsca do wykonania go .trójka z przodu ładnie chodzi bo bliźniacze ataki jak z BVB. Brakuje trochę z lewego skrzydła aktywności i jeszcze paru rozwiązań

0

@Hushovt Wracamy do podstaw. I Brazylijczyk i Holender mogą robić nic to genialnie, ale temat prostopadłych piłek w Barcelonie skończył się gdy Messi stał się wolniejszy odszedł Alves, Alexis, Pedro, Neymar i komu mają te piłki dawać? Jak Suarez czy Antuan oderwą się od obrońcy to ta piłka i tak pójdzie w bok więc co to da? Nie szukamy tych piłek od czasów Pepa, bo to jego znak rozpoznawczy był ale skrzydła oraly boki a dziś piłkę taka można dać do Dembele który i tak nie wejdzie w miejsce i w pore

0

@daniel32778 właśnie było na odwrót. Tutaj ma swoją idealna pozycję SPD

1

@Janiama mylisz się kolego, mocny pas w deszcz to podstawa jeżeli chodzi o przyjęcia. Przypomnę, że murawy przed meczem są zraszane, więc różnicy druzgocącej nie ma

0

@TR3YWAY to to jest prawdziwy mówca, wieku rzeczy mnie nauczył!

0

@matirix20 oni mają tam taki drenaż że powodzie wciąga, to drugi najnowocześniejszy stadion na świecie

1

Bardzo żałuję, że Kloop nie wziął sobie na cel odbudowę Balotelliego,gdy ten jeszcze kopał na Anfield

0

@itmustbejoke jest to ostatnia rzecz jaką chce żeby jeszcze w swojej karierze zrobił. Niech będzie duble Hatrick bo od Leverkusen już dużo czasu minęło

3

Też łatwo wam przychodzi słuchanie jezyka Hiszpańskiego? Gdy słucham Machday niektóre słówka na 4 odcinku wyłapuje i zaczynam kojarzyć i wyobrażać sobie jak ma to działać

0

@Swiatek to szansa żebyś rzucił grę przez internet, kup FM i masz cały rok w ciężkiej zabawie

1

@Bartek22 słucham, Drybling i szybką nogę to on akurat ma jak mało kto w tym wieku

0

@Akobz nie zasłużył? Zasłużył tak jak Frankie, Mane,Allison, Sterling dalej lewy Mbappe i gdzieś daleko daleko dopiero Ronaldo

0

@Bykunn po co Dembele to robić?

0

@Transu96 trochę wstyd,że nie ma tu Sojjjjera

0

@Konias4318 nic absolutnie Braciak, wracam myślami do lata i do hype nad Dembele,że poradzi sobie i wyszło,że jednak droższa szklanka była by więcej warta nawet rozbita. Zgadzam się

0

@DaPi to musi być w Highlitsach L R pod koniec dekady consjmnniej.

0

@CZaras jak pracujesz z klientem 6 lat i nie nazywasz go kur... To pracujesz w genialnie zorganizowanej firmie z wygodną pracą albo jesteś nienormalny;p

0

@DaPi część Dapi jestem tu też

1

@kampe tak jak zwykle, jednoczy się z poziomem drużyny, poza wyjątkami

0

@Konias4318 Neymar zagra w 5 meczach w sezonie i nikt się nie zdziwił jak będzie miał 5 goli pięć asyst. Była okazja, ale znawcy widzą lepiej. Szkoda że za takie nieprzemyślane gadanie LR nie daje mandatów

0

Scenariusz przyszłości: możliwy,ale mało prawdopodobny

Jakiś zbieg okoliczności decyduje się dać Valverde czwarty sezon. W letnim okienku odchodzi od nas Dembele, Alenia i Ivan Rakitic. Okazuję się, że kupno Neymara jest niemożliwe a z wypożyczenia wraca Coutinho, jedynym letnim transferem jest Lautaro kupiony za 120 milionów (xd X4) Ernesto decyduje się na powrót do pierwotnego systemu Barcy z jego pierwszego sezonu. Formacja 4-4-2
Marc - Langlet, Umtiti, Semedo i Alba
Frankie i Busquets i uwaga, pozycję PP i LP odpowiednio Coutinho i Griezman no i wiadomo Messi Suarez.

Wiecie Machday powinien wyjaśnić parę spraw, Valverde to nie tłuk który nie widzi że gra nie idzie, [serial to jest ich prawdziwe życie i to się dzieje i działo na prawdę, to nie są Roboty,gwiazdy i cyborgi. Przede wszystkim rodzina, klub i interesy , jak mawia klasyk ~ w tej kolejności]
Ernesto to jest pragmatyk,który jak otrzyma Cordobę na 7 kolejek przed końcem ligi to utrzyma ten zespół, bo co jak co,ale mecze to jak nie dzięki Leo to dzięki jego roszadom wygrywamy. Inter w tym sezonie? Potężny Betis rok temu? "zepsuliscie nam święta"? Wszystkie mecze z Atleti, które nas gniotło w erze Lucho.
Było jeszcze parę przypadków gdzie czynnik Gargamela na prawdę nam pomógł. I teraz tak , ja nie chce tego trenera bo jak wspomniałem jego zatrudnienie to był tylko plan na stabilizację, żeby to poukladac po owocnym okresie Lucho. Valverde dostał trzy transfery za ponad 100 milionów euro, z nich Valdek potrzebował tylko Griezmanna, a Dembele, Coutinho czy reszta "odpadków" to najchętniej by ich się pozbył. Ma Valdek dużo za uszami,ale wiecie, ciężko też budować markę gdy w zespole nie masz tych graczy co chcesz. I to nie jego wina tylko wina pana B co nie chciał Williama i Parejo. Dlaczego 4-4-2 z Cou i Griezim na takich dzikich dla nich pozycjach? Bo Coutinho grał świetnie jako lewy pomocnik, a Griezman, który może pracować dla drużyny to gracz kalibru top 5, po prostu to jest jego miejsce!

0

@Danny Gaucho skoro sprzedali go w wieku 15 lat to powinni dostać sankcje i bany jak my przed laty. Z tego co wiem za chłopców poniżej 18 roku życia wpłaca się jedynie ekwiwalent,czyli odstępne za szkolenie.

1

@mm1986 setting, profil i te sprawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?