jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq ale co za problem wejść sobie jak do domu w pole karne
0
Barbosa i szansę na transfer do Barcy?
4
@Barcelismo szanuję za podejście. W tych czasach delikatnych mężczyzn z brodą drwala i ogólnie pojętego strachu i ucieczki do dyplomaty, Gender, LGBT ,multi fajnie że jest ktoś kto mówi"zamknąć mordy" zabijamy no to jest dobre dla świata.
Okrutne bla bla bla, nie wierzę,że tylko ja mam cichą nadzieję obudzić się kiedyś z wiadomością, że Korea płonie albo, że Putin popełnił samobójstwo a bliski wschód znikł z mapy.
0
@Bocianos ja z ekipą lecę do Bośni nad piękna plaże i wycieczkę za 1200 i 10 dni. Jak coś zapraszam
0
@olek_____5 w ofensywie do kolegów absolutnie tak,ale nie w tej chwili. Za 3-4 lata gdy będzie po epizodzie w czołowym klubie. Chciałbym, żeby wziął go Liverpool albo,żeby willi stawały się powoli Leicester. Może właśnie aktualnie video lider byłby zainteresowanych albo United. Przebojowość,dynamika i szybkość. Po znajomości udało by się nie płacić wielkich sum a spróbować zawsze można. Bo szczerze jak debiutował to rozpędzał się w chwilkę i tylko dzwon mógłby go zatrzymać. Spróbować nikt nie broni
0
@Camel_46 jak przychodził Guardiola i strzelam że Dzeko
0
Pytanie: ten pożar w Australii wybuchł na raz czy zaczął się od głupiej butelki w lesie. Jak to jest?
0
@Mathew86 Fabregasa i robienie roboty, cyk już nie czytam dalej
1
@WisniaKala ziomek i wilk chodnikowy
0
@mekston nie pamiętam kiedy ostatnio Leo czy Ronnie zatrzymał
6
@puyol_presidend5 don ma ponad 50
0
@IronSanHybrid czemu nie wzięli tego Bakayoko
1
@Chwytliwy przynajmniej na bajeczna technikę my kogoś takiego nie mamy.
0
@FC1899Barca Cantona, Backham, Iniesta, Veira, Kean, Schools, lampard, Laudrup, Cruyff, Guardiola, Deyna Sanchez, Gerard, Davids, Henry, Ronaldinho .
Nie przesadzaj
1
@puyol_presidend5 Putin ma czarny pas takewondo, chyba nikt by go nie rozwalił
0
@Calgon_10 już widzę jak 9 przyspawana do pola karnego nagle stanie się wolnym elektronem. To chyba najtrudniejsza pozycja na świecie
0
@Odesseiron nie mówimy o pozarciach absolutnie, zwłaszcza, że Niedźwiedzie są roślinożerne (oprócz Grizli oczywiście).
W Polsce nie takie rzeczy się zataja, wiele już przekrętów było, można też poruszyć temst, samych ataków,w których to człowiek jest winny i większych krzywd nie ma. Wierzę jednak, że ziarenko prawdy w tym jest, mimo to mówisz dobrze,że takie przypadki w tych czasach były by na ustach wszystkich.
0
@Golaselo albo najlepiej dietetyk konsultacja. Jak liczyłem kalorie i jak policzył dietetyk to różnica 1000 kalorii i chyba bym nie zrzucił
0
Widzę, że Depay już się rehabilituję. Mam nadzieję że w drugiej połowie rozwali i zmieni klub. Może znów do Man utd wróci
0
@Odesseiron nie ma możliwości, żeby niedźwiedzie czy willi albo nawet dzikie konie robiły krzywdę człowiekowi i jest to zatajenie przez miejscowych? Chodziło by zapewne i zainteresowanie danym miejscem. Nikt by nie pojechał w miejsca gdzie żerują drapieżniki.
0
Ci do tych zmian klimatycznych. Zauważyliście wzrost populacji wilków czy niedźwiedzi w Polsce?. Za młody jestem, żeby wiedzieć jak było kiedyś,ale za dzieciaka to wilki w Polsce były mitem i zawsze mnie ciekawiło czemu tego nie ma, ludzie Nawet w Tatrach spotykali raz na parę lat. W tamtym roku kilkukrotnie znajomi spotykali i po stronie polskiej czy słowackiej. Znajomy leśniczy nawet daje mi do zrozumienia, że wilka można spotkać o wiele niżej czy w lasach w stronę pomorza. Kuzyn był na mazurach i od gospodarza chatki (to samo w górach) słyszał, że w większości miejsc turystycznych pożarci przez dzikie zwierzęta to rok w rok około 20- 30 osób,tylko nikt tego nie ujawnia. Ktoś coś wie na ten temat,albo może mnie poprawić,bo bardzo mnie ten temat ciekawi
0
@IronSanHybrid ja nie chcę hodować metrowych pająków
0
@MesQueUnClub_87 jak zima nie zrobi się minusowa strasznie to w lato do 50 stopni dojdziemy
3
@Goh szczerze. Tylko dieta jest kluczowa. Reszta to tabatka cardio i siła więcej ci nie trzeba
0
@Vxb93 no i Arthur grał tam bajkę
0
Justin Kluivrrt ma szansę, żeby kiedyś być następcą ojca na Camp nou
6
@IronSanHybrid biedne Sydney stoi w ogniu
1
@NGTRX nie wzrosła liczba pijanych tylko liczba zatrzymań. Państwo coś tam robi
1
@pauletaa jest jak weźmiesz pod uwagę, że samych mrówek na świecie jest kilkanaście miliardów więcej niż ludzi. Szkoda tylko,że to Australia. Świat jest straszny a matki natury nie zmieniasz
0
@Majkel34 jest od 11 września w USA