jakub3143
Dołączył/a: wrzesień 2012
Wieprz
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi moim zdaniem jak i kazdego Katalończyka przez nastepne kilka lat bedzie zdobywal zlote pilki:)
Visca el Messi
0
De Gea do Barcelony jest mlody i dobry, potrzebujemy dobrego mlodego bramkarza, nie warto kupić starszego bramkarza:)
De Gea czekam na twoje przyjscie do Barcelony :D
0
Kurde szkoda:/
Oo Villa!!!!!!!
0
Dziekujemy :D dobry gest
0
Ibra idi*** ja nawet dobrze nie pamietam kiedy barcelona ostatni raz karnego miala... messi na 23 bramki w lidze strzelil 1z karnego:)
Zamkn** sie lepiej jak msz takie durne rzeczy gadac idi***.
Visca el Messi!!!!
Visca el Barca!!!!
0
Messi nigdy nie odejdzie z Barcelony to dzieki niej jest takiego a nie mniejszego wzrostu i jest tym kim jest :))
0
Wiecie wgl co to znaczy Visca el Barca??:D bo cos mi sie wydaje ze nie:D
0
Lepszego niz Leo Messi nie bylo nie ma i nie bedzie. Messi jest najlepszy nas swiecie i po za 4 zgarnie zloto pilke:D
0
ja szanuje CR za jego gre ale za nic wiecej a Messi to najlepszy gracz jaki kiedy kolwiek istnial ;D
0
alepedro to nie jest strona dla czegos takiego...
0
lusondzi
Najlepiej by bylo jak by tej listy wgl nie bylo :DD
Puyol zaskocz nas dzisiaj ze się pojawisz :D
0
Sklad na jutro to bedzie
valdes-alves,pique, mascherano, alba-frabregas, xavi, iniesta-tello, messi, villa
0
Abi racja zdrowie jest najwazniejsze, zycze ci szybkiego zebrrania wszystkich sil :)
0
Cymru
No racja niech mlody Barta dostanie szanse ale niech nasi podstawowi obrancy wroca szybko.
0
Nasz kapitan Puyol jest ze stali :D Puyol i Pique wracajcie szybko :)
0
KICHA21
TAk jutro hat-trick dla Thiago. Leo w ten sposob go ochrzci:D
0
Gratulacje Leo :D Thiago zeby byl taki jak tata i dobrze taK jak on reprezentowal Barcelone:D
0
Taki zawodnik jak Neymar przyda sie nam :D jest bardzo szybki ale nas Messi jest niezastapiony przez nikogo:D
0
Panowie ile do przerwy jak mozna wiedziec??:DD z gory dzieki:D
0
Noo Barta musi dzisiaj pokazac na co go stac :)) aa Pique kiedy wraca??:D
0
Messi 333
Racja Puyol to najlepszy obronca na swieecie!!! Nie ma lepsze Puyol szybkiego powrotu do zdrowia!!!
0
Super mecz tylko jeszcze zeby ten strzal Montoya weszedl to super by bylo :DD
0
Nie moge sie doczekac juz tego meczu :) tyle na niego czekalem :D za rok jade na grand derbi tata obiecal :D
0
Jacek haha dobre :D
0
Archero kurwa morda jasne?? Bo przeginasz-,-
0
Kurdeee Messi i Villa sie kloca nic dobrego nie bedzie :((
0
Visca el Barca wygracie czy nie zawsze bedziecie kochani przez nas :* kazdy to powie
0
Tyy Antymadritista licz sie ze slowami-,-
0
Kurdeeee :D
0
Takk Villa dzisiaj sie jak narazie ustawia ale cos trafi:D zobaczycie:D