0

Messi moim zdaniem jak i kazdego Katalończyka przez nastepne kilka lat bedzie zdobywal zlote pilki:)
Visca el Messi

0

De Gea do Barcelony jest mlody i dobry, potrzebujemy dobrego mlodego bramkarza, nie warto kupić starszego bramkarza:)
De Gea czekam na twoje przyjscie do Barcelony :D

0

Kurde szkoda:/
Oo Villa!!!!!!!

0

Dziekujemy :D dobry gest

0

Ibra idi*** ja nawet dobrze nie pamietam kiedy barcelona ostatni raz karnego miala... messi na 23 bramki w lidze strzelil 1z karnego:)
Zamkn** sie lepiej jak msz takie durne rzeczy gadac idi***.
Visca el Messi!!!!
Visca el Barca!!!!

0

Messi nigdy nie odejdzie z Barcelony to dzieki niej jest takiego a nie mniejszego wzrostu i jest tym kim jest :))

0

Wiecie wgl co to znaczy Visca el Barca??:D bo cos mi sie wydaje ze nie:D

0

Lepszego niz Leo Messi nie bylo nie ma i nie bedzie. Messi jest najlepszy nas swiecie i po za 4 zgarnie zloto pilke:D

0

ja szanuje CR za jego gre ale za nic wiecej a Messi to najlepszy gracz jaki kiedy kolwiek istnial ;D

0

alepedro to nie jest strona dla czegos takiego...

0

lusondzi
Najlepiej by bylo jak by tej listy wgl nie bylo :DD
Puyol zaskocz nas dzisiaj ze się pojawisz :D

0

Sklad na jutro to bedzie
valdes-alves,pique, mascherano, alba-frabregas, xavi, iniesta-tello, messi, villa

0

Abi racja zdrowie jest najwazniejsze, zycze ci szybkiego zebrrania wszystkich sil :)

0

Cymru
No racja niech mlody Barta dostanie szanse ale niech nasi podstawowi obrancy wroca szybko.

0

Nasz kapitan Puyol jest ze stali :D Puyol i Pique wracajcie szybko :)

0

KICHA21
TAk jutro hat-trick dla Thiago. Leo w ten sposob go ochrzci:D

0

Gratulacje Leo :D Thiago zeby byl taki jak tata i dobrze taK jak on reprezentowal Barcelone:D

0

Taki zawodnik jak Neymar przyda sie nam :D jest bardzo szybki ale nas Messi jest niezastapiony przez nikogo:D

0

Panowie ile do przerwy jak mozna wiedziec??:DD z gory dzieki:D

0

Noo Barta musi dzisiaj pokazac na co go stac :)) aa Pique kiedy wraca??:D

0

Messi 333
Racja Puyol to najlepszy obronca na swieecie!!! Nie ma lepsze Puyol szybkiego powrotu do zdrowia!!!

0

Super mecz tylko jeszcze zeby ten strzal Montoya weszedl to super by bylo :DD

0

Nie moge sie doczekac juz tego meczu :) tyle na niego czekalem :D za rok jade na grand derbi tata obiecal :D

0

Jacek haha dobre :D

0

Archero kurwa morda jasne?? Bo przeginasz-,-

0

Kurdeee Messi i Villa sie kloca nic dobrego nie bedzie :((

0

Visca el Barca wygracie czy nie zawsze bedziecie kochani przez nas :* kazdy to powie

0

Tyy Antymadritista licz sie ze slowami-,-

0

Kurdeeee :D

0

Takk Villa dzisiaj sie jak narazie ustawia ale cos trafi:D zobaczycie:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?