jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nono. Jakby nie był to bylby szybszy Bale'a. Bzdurnie piszesz
0
Zmiennika? Poważny jesteś?
0
cz.2
Oby nic, bo już go powinno wtedy nie być.
Obyśmy nie skończyli tylko tak jak United, bo niestety, ale takie schematy i możliwości śnią mi się po nocach.
Visca el Barca i czołem wielkiej Polsce!
0
Barca Bartomeu? Śmiech. To jest jeszcze pozostałość po Rosellu. Niestety, rewolucja jest niezbędna. Trzeba zmienić pare rzeczy. Samymi nazwiskami sie nie wygra. Wczoraj jak oglądałem ten mecz to mnie szlag trafiał. Szczególnie jak widziałem Fabregasa, który pokazuje totalne "0". Piłkarze sobie truchtali, grali sobie w dziadka i sądzili, że bramka sama wpadnie. Jedynie na plus moim zdaniem wypadł Neymar i Bartra. Szkoda, że w chłopakach nie ma woli walki. Potrzeba nam jakiegoś mentora, jakiegoś GURU ! który przywróci wiarę, motywacje i każe tym panom "gryźć trawę". Niestety, ale OBECNA (!!!!!!) Tiki-Taka jest już zneutralizowana i rozgryziona. Potrzeba na prawdę solidnego remontu i w składzie i w taktyce i w zarządzie.
Takie myślenie "jestem zawodnikiem Barcy więc co... ja nie wygram? ... ja nie strzelę?" jest po prostu beznadziejne. Prawda jest taka, że Real był wczoraj lepszy. Wiedział jak grać, byli poustawiani dobrze (nie bardzo dobrze, ale dobrze). A my? Nie mieliśmy żadnego pomysłu na grę ! To jest wstyd przy tak kreatywnych graczach jakich posiadamy. Iniesta, Xavi, Messi a nawet Fabregas, oni mają tak genialny przegląd pola, że nie wiem jak nie można wykorzystać ich potencjału! Potrzebni są nam zawodnicy świeży, rządni krwi i wszelkich pucharów. Xavi, który osiągnął już wszystko, z całym szacunkiem do niego, ale czasami jak patrzę na jego grę to wydaje mi się, że gra tylko i wyłącznie dlatego, bo jest legendą i ikoną. Stary dobry Xavi już umarł. Teraz potrzeba nowych świeżych piłkarzy, który będą ciągnąć nas ku zwycięstwu. Zarząd nie robi nic w tym kierunku, usprawiedliwiając się, że mają świetnych piłkarzy i potrzebuję jedynie stopera. Oczywiście, że mają świetnych piłkarzy, tylko że połowa z nich w przeciągu dwóch/trzech lat skończy karierę albo po prostu odejdzie. I co wtedy powie wielmożny Zubi?
1
Barca po Martinowsku gra już moim zdaniem od stycznia/lutego. Potrzeba rewolucji. Same nazwiska nie grają. Wczoraj Barca zaczęła grać dopiero w 70 minucie. Totalny brak ambicji i woli walki. Bramki same nie wpadna...
0
Ale bajceps Puyola :D
0
No i kultura :) Chociaż tyle :D
0
Najpierw to planem Barcy jest wybronienie się przed sankcją. Ale informacja niezła.
Ale wszystko naraz czy tylko niektórzy z tych co przedstawiłeś?
0
Jeżeli Guardiola potrafił ich poustawiać jak dzieci w przedszkolu, które idą za panią opiekunką w kolumnie parami, to na pewno się ktoś jeszcze taki znajdzie.
0
Bayern nie musi być wcale poza zasięgem przez najbliższe lata. To też są tylko ludzie, podejrzewam nawet, że po tym sezonie zaczną słabnąć bo już się wypalą. To samo niestety stało się z naszym klubem. Noo dobra, może się jeszcze jakoś tlimy, zatem potrzebujemy kogoś kto nas na nowo rozpali
0
Ale ja pierdykam co z tego, że odmienny styl?? Uwielbiam Tiki-Takę, jest na prawdę cudowna i cieszy oko, ale klepanie w taki sposób przez cały mecz zabija niektórych mega ważnych piłkarzy. Nie możemy ich wykorzystywać w stu procentach. Moim zdaniem potrzebna jest rewolucja pod niemal każdym względem. Po pierwsze segregacja składu i to porządna. Po drugie, modyfikacja Tiki-Taki, tylko nie taka powierzchowna jak to zrobił Martino, tylko KON-KRET-NA. Ponieważ większość zespołów już po prostu wie jak grać z dzisiejszą Barceloną jest to absolutnie rzecz konieczna. I po czwarte potrzebujemy kogoś kto jest postacią MEGA! MEGA! MEGA! charyzmatyczną. Żeby Xavi, Messi, Iniesta, Pique i inni po prostu słuchali grzecznie jak myszki i wykonywali swoją pracę z poświęceniem ! Zarabiają takie pieniądze, że nie dziwota, że ciężko niektórych zmotywować. Ma nie być gwiazdorzenia, tylko mają grać. A jeżeli komuś nie odpowiada, to niech wypieprza z tego klubu. Ostatnie dni są na prawdę plamą g**na na honorze, herbie, hymnie i tradycji naszego klubu. Teraz potrzebny będzie świetny "czyściciel", który po prostu tą plamę usunie. Klopp? Simeone? Luis Enrique? Biorę ich z zamkniętymi oczami. Pierwszego i drugiego to już nawet na ślepo.
0
Nie. Do następnego.
0
Godlo jestes chyba głupi. Messi olewa ten sezon? Po kontuzji odrobił kilkanaście goli do Ronaldo... Jeden bardzo kiepski występ od dłuższego czasu i go skreslasz. To jest żenujące serio. No offence
0
I serio uważasz, że akurat w tym meczu zawalił Zubi? W czym miał akurat w tym meczu zawalić? To że nie jest dyrektorem idealnym to wiem, ale jaki to ma wpływ AKURAT na ten mecz? Moim zdaniem to jakaś prowokacja medialna albo inny czort. Nie wiem
@BJJ Nie wina trenera tylko całego zespołu. Nie można obwiniać jednej osoby za porażkę całej drużyny. To by było strasznie niesprawiedliwe wobec Martino.
Zaraz zacznie się kolejna lawina hejtów w stronę "Taty", ale potem znowu będzie kochany jak daj boże wygramy Copa del Rey ;)
0
Wątpię czy Thiago wróci. Ale bardzo bym chciał.
Trudno się z Tobą nie zgodzić, wiesz w sumie to samo mogliśmy mówić pare lat temu jak grał Kluivert, Ronaldinho, Sylvinho, Romero czy inni świetni piłkarze. W Barcelonie moim zdaniem już trwa rewolucja, nie jest ona jakoś mega przewrotna, ale coraz głośniej jest o naszych wychowankach. Nie są to jeszcze gwiazdy na skalę Iniesty czy Xaviego, ale kto wie? Może w przyszłym sezonie pojawią się kolejne takie perełki z La Masii?
3
I do redakcji, mam małą sugestię. Zdanie "który nie jest liderem ligi BBVA przez przypadek" jest źle sformułowane. Z tego można wywnioskować że Atletico nie jest liderem ponieważ przez przypadek coś się stało :P Powinno być moim zdaniem " jest liderem ligi BBVA nie przez przypadek"
Ale ja tam się nie znam :P Mogę się mylić
0
To się nagadał :D
0
Dlaczego Zubi tak w ogole?
9
Brak chłopakom motywacji i woli walki. Gdyby przegrali ale gryząc trawnik, zostawiając serce na boisku to bym to przełknął. Ale wczorajszy mecz był po prostu żenadą. Przykro mi to mówić ale Barca się ośmieszyła. Ośmieszyła się strasznie.
A co do tej ankiety, to jest ona bez sensu? Ponieważ wszyscy ponieśli klęskę i wszyscy są temu winni. Nie można wszystkiego zwalić na samych piłkarzy, na samego Martino, Zubiego czy kogokolwiek innego. Ta ankieta była by okej gdyby była jeszcze 4 opcja - wszyscy.
No cóż, trzeba się otrząsnąć, a nuż Barcelona dzięki temu dostanie jakieś motywacyjnego kopa? Oby.
0
A ja mam dobre myśli co do jutra. Najważniejsze jest to aby się nie bać, iść po swoje, zapakować dwie bramki i będzie dobrze. Trzech bramek Atletico nam na bank nie strzeli. Ale czy my im damy radę strzelić dwie? Jutro linia ofensywna będzie mega ważna, więc bardzo ciekawi mnie formacja w jakiej wyjdzie Barca. Generalnie Barcelona z Fabregasem, Messim i Neymarem z przodu się sprawdzała. 4 pomocników, genialni playmakerzy, no ale w poprzednim meczu było 1-1. Wszystko się ruszyło moim zdaniem jak wszedł Alexis. Dlatego nie wiem czy nie rozsądniej byłoby zamiast jednego z pomocników postawić właśnie na Sancheza. Tylko zamiast, którego? Z początku myślałem że zagrali Busquets, Fabregas i Iniesta, ale wydaje mi się, że Xavi dodaje wielkiego spokoju w środku pola, co w meczu akurat z Atletico może być kluczowe. Geniusz Andresa jest niepodważalny więc on zagra na 100%. Na lewym skrzydle na pewno Neymar... no i kurcze ja bym postawił na Alexisa na prawej, jest w dobrej formie Chilijczyk ostatnio i wydaje mi się, że decyzja ta może być kluczowa. Messi grałby pewno jako fałszywa 9 (chociaż na dobrą sprawę on i tak jest wszędzie na jakiejkolwiek pozycji by nie grał). No powiem, że Martino ma ciężki orzech do zgryzienia, ale musi pamiętać o tym że musimy atakować. I nie jestem w 100% pewien czy 4 pomocników w takim wypadku to jest dobre rozwiązanie. O ile sprawdziło się to z Realem i Manchesterem to nie wiem czy będzie tak jutro.
Jakkolwiek nie zadecyduje to mu ufam. Nie raz pokazał, że ma jaja i potrafi podejmować właściwe decyzje.
Pozdrawiam !
1
Mają 90 dni. Lepiej wszystko przemyśleć i przygotować niż podejść do czegoś z marszu przecież... I nie idzie im to wcale wolno....
0
Chodzi mi o ten sezon. Ogladam kazdy mecz Barcy dla Twojej wiadomosci. Patrzac wstecz to moglbym rownie dobrze napisac ze 5-0 z Realem było meczem idealnym.
Trzeba myslec o tym co jest teraz chyba prawda? Uwzgledniac obecne mozliwosci zespolu.
0
Ważne jest to, że jeżeli chcemy przejść to MUSIMY(!!!!!!) strzelić bramkę. Atletico wystarczy remis 0-0. Najważniejsze to skupić się na ofensywie, zapakować dwie bramki i nie popełniać błędów w defensywie. To musi być mecz idealny, tak jak z Manchesterem City (moim zdaniem). Musimy wyjść po swoje, nie patrzeć na nic tylko na awans. Nic nie może nas zatrzymać.
Pozdrawiam!
0
Oho ! Będą karne :D
2
Nie wiem na czym polega Wasze zdziwienie. Przecież od początku było widać że Mourinho sieje nienawiść między Barcą i Realem. Teraz w porównaniu do poprzednich paru lat można powiedzieć, że stosunki się ociepliły, nie wiem czy Wy też to zauważyliście.
Cóż, być może była to metoda pana Mourinho na motywowanie zawodników, gdyż nie widział innego sposobu? Cholera wie. Fakt faktem, że jest to mega żenujące.
Na stronie Realu póki co nie ma o tym wzmianki. Czemu mnie to nie dziwi? :D
0
To, że na boisku zachowuje się po prostu jak zwykły jełop. Kopanie zawodników po plechach, deptanie rąk, wszystko oczywiście z premedytacją. Jakieś przesadne faule. W takim znaczeniu jest dla mnie burakiem.
0
Na pewno zagra Cesc. Martino już ma swoją Once de Gala, którą widzieliśmy w meczach z Manchesterem, Realem i Atletico :)
2
Ręce to opadają jak się czyta tą wypowiedź :P Nic się nie da zrozumieć za pierwszym razem. Za trzecim podejście dopiero ledwo co zrozumiałem o co Ci chodzi
1
Ja zatem kulturalnie powiadam, że Pepe to odzwierciedlenie chamstwa, prostactwa, cynizmu i hipokryzji. Dla mnie był, jest i na zawsze pozostanie burakiem, jakkolwiek dobrym obrońcą by on nie był.
0
Strona zmienia sie na coraz lepsze :) Bardzo fajny pomysł z tymi ocenami !
A co do dzisiejszego meczu.... Wyczuwam dzisiaj demolkę. Zespół jest na pewno wściekły przez ostatnie informacje i na 100% chcą pokazać, że nic nie jest w stanie ich zabić. I bardzo słusznie z resztą.
Obstawiam 4-0 ale mogła by być Manita :P
Pozdrawiam !