icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie sobie uświadomiłem, że mamy w składzie Clementa :O Dawno go nie widziałem na boisku.
1
Poratuje ktoś linkiem do transmisji? :(
1
Poratuje ktoś linkiem do transmisji? :(
0
Poratuje ktoś linkiem do transmisji?
1
Ma ktoś link do transmisji? Strims world padło :(
0
Suarez tak mocno dostał, że poturlał się niczym nejmar
2
@Ratamahatta Ludzie zaraz powiedzą, że nie potrzeba nam kolejnego dziadka. Jedno wielkie XD. Chciałbym zobaczyć tego dziadka u nas. Z pewnością zrobiłby więcej niż potężny de Jong albo Dembuś, który niedługo wróci do szpitala.
0
Oglądałem wczoraj pierwszy odcinek nowego "Fort Boyard" i w porównaniu do poprzedniej polskiej odsłony to totalne dno. Totalnie nie pasujący prowadzący, którzy na siłe starają się być "rozrywkowki", szczególnie Pani Romanowska, która w telewizji wydaje się na niezwykle sztuczną. Ponadto zamienili ten klimatyczny utwór, który zawsze towarzyszył przebitką lub wyzwanią na śmieszne i rozrywkowe stawki... A na dodatek jak każdy nowy program w dzisiejszych czasach musiał postawić na osobę transsektualną/przebierajacą się za kobietę (nie znam tej osoby, więc nie mogę w 100% zdefiniować czym jest). Od razu sprostuję, że nie jestem żadnym homofobem lub nietolerancyjny. Po prostu denerwuje mnie fakt, że takie osoby coraz częściej dodawane na siłe, żeby pokazać jak dana marka, serwis, program itp nie są tolerancyjni itp. Jedyny plus jaki widzę to nowe, nawet ciekawe wyzwania, ale to wszystko.
5
@Kamiloza91 Mówisz, że w środku brakuje nam szybkości i wymieniasz Roberto?
0
Grizu ogolił włosy czyli teraz wróci forma.
3
@masq A jak PIS nadal będzie przy władzy to niedługo wgl nie będzie emerytury bo zdechniemy z głodu przy ciągle rosnących cenach :D
1
Tak się właśnie zastanawiam, dlaczego nie staraliśmy się o Falcao? Wiem, że ma 35 lat, ale sądzę, że nie zagrałby gorzej od tego de jonga, a pensja i sprowadzenie byłoby równie tanie.
0
@Woland10 Gościu jaki dembele? Nie rozumiem jakim cudem na tym forum są jeszcze ludzie, którzy wierzą w tego typa. Jest on totalnie bezużyteczny co pokazał już niejednokrotnie na boisku plątając się o właśne nogi oraz w szpitalu, w którym spędził większość kariery w Barcelonie.
0
@Pasiak Ale ja nie napisałem, że tego nie rozumiem tylko to, że tak naprawdę nie pozbyliśmy się balastu bo była ogromna przepaść między Antkiem, a tymi wymienionymi. Btw to nie gra komputerowa? Powiedz to szejkowi z PSG. :D
2
To już lepiej było zostawić tego Manaje niż brać de jonga... Młodszy, pewnie mniejsza pensja i już coś strzelał w presezonie więc było jakieś światełko w tunelu
0
@Pasiak Jak pozbyliśmy się zbędnego balastu, który mało dawał drużynie? Ja nadal widzę Roberto, Umtitiego, Pjanica i Dembele w drużynie.
0
@hayek Dembele, który jest bezużyteczny i pewnie znów wróci po tygodniu do szpitala?
6
I zaś trzeba czekać 2 tygodnie na mecz przez nikomu nie potrzebną przerwę reprezentacyjną....
0
Potrzebuję zakupić kamerkę do PC, jednak jest tak duży wybór, że nie mam pojęcia, którą wybrać. Ogólnie liczę na nawet dobre mikro i obraz. Budżet to takie 150 ziko, więc liczę mega na Wasze doświadczenie w technologii i pomoc.
0
@Pewex Tak do 150 myślałem.
0
@baartekk97 Nie nie, do pracy trzeba.
0
Jaką polecacie kamerkę w dobrej cenie do komputera? Zależy mi na dobrej jakości obrazu i dźwięku wbudowanego mikro.
0
Jaką polecacie kamerkę w dobrej cenie do komputera? Zależy mi na dobrej jakości obrazu i dźwięku wbudowanego mikro. Zastanawiałem się nad Redragon Hitman
1
Minister zdrowia poinformował, że na początku września liczba zakażonych wzrośnie do 300. Ciekawe kurna skąd taka pewność, że akurat wtedy i akurat do 300?
0
Może ktoś pomóc z postawieniem wirtualnej maszyny? Mianowicie nie mogę zatwierdzić ustawienia pamięci mimo pobrania win xp
0
Może ktoś pomóc z postawieniem wirtualnej maszyny? Mianowicie nie mogę zatwierdzić ustawienia pamięci mimo pobrania win xp
0
Potrzebuję pomocy w odpaleniu starszych gier na Win 10. Są tu jacyś specy od tego typu rzeczy? :D
0
@RobsonPL Kurna dalej nic. Będę musiał poszukać innego rozwiazania
0
@RobsonPL Właśnie tak próbowałem i na nic.
1
@Rust_Cohle Ja kupiłem herkulesa na gogu i grałem niedawno na Win 10, dzięki odpowiednim paczką z Gog'a. Jeżeli chodzi o Shreka są to niestety płyty. :(