0

To co przy 2:1 to już wgl Roque nie wejdzie bo Xavi ma obsrane gacie jak zawsze.

6

To co Roque dziś na ostatnie 10 minut wejdzie na boisko na skrzydełko elegancko.

0

To co Roque wejdzie w 80 na skrzydełko albo wgl nie zagra bo się napracował w zeszłym meczu.

0

Witam Laramblowicze. Czy Waszym staniem Hatchback z 120KM pod maską jest wystarczający czy za słaby?

0

Jestem w trakcie odstąpienia cesji leasingu, który jest w Santanderze. I teraz moje pytanie brzmi - czy ktoś składał taki wniosek również w Santanderze i wie ile mniej więcej czeka się na info zwrotne lub jak długo trwa cały proces sprawdzania przyszłego właściciela cesji?

0

Witam! Jestem w trakcie odstąpienia cesji leasingu, który jest w Santanderze. I teraz moje pytanie brzmi - czy ktoś składał taki wniosek również w Santanderze i wie ile mniej więcej czeka się na info zwrotne lub jak długo trwa cały proces sprawdzania przyszłego właściciela cesji?

0

W drugiej pewnie Lewy za Guiu i Roque albo nie zagra, albo będzie musiał grać na lewej zamiast ogrywać nominalną pozycję.

4

Po co młodych powoływać jak wejdzie z nich może 1 osoba lub nikt :D Bądźmy realistami, Xavi pewnie postawi na najmocniejszy skład, żeby po prostu wygrać

1

Jakby to powiedział klasyk - Oświadczam, nie ma żadnych złych wyników. Złe wyniki wymyśliliście wy, dziennikarze!

0

Xavi musi OUT. Nic się nie zmienia na lepsze, a jest tylko gorzej.

2

Po co przy wyniku 4:1 dać pograć Roque. Lepiej trzymać Lewego, na pewno odwrócimy wynik meczu xD

0

@Rl9k1nG Ja, ponieważ jestem abstynentem i nie pijam alko

0

@K4tsuuu Nie wiem bo nie gram w inne gry na padzie. W sumie spróbuję dziś w Wreckfest zagrać i się przekonamy.

0

Napotkałem problem z nową fifą. Mianowicie podczas meczu gra przechodzi w tryb okienka i przyciski pada oddziałowywują na różne funkcje komputera np ciągle włącza się systemowa klawiatura. Ktoś miał podobny problem i wie jak rozwiazać??

0

Napotkałem problem z Fifą 24. Mianowicie podczas meczu gra przechodzi w tryb okienka i przyciski pada oddziałowywują na różne funkcje komputera np ciągle włącza się systemowa klawiatura. Ktoś miał podobny problem i wie jak rozwiazać?

0

To co w styczniu sprzedajemy lewego do ciapatych i zastępujemy go Roque i Guiu. Brzmi jak plan?

1

@Fenelon Instagram sam zabija się swoimi decyzjami a raczej decyzjami szefostwa. Coś o tym wiem bo od 4 lat prowadzę profil na tej platformie. W przeciągu roku przez świetne zmiany algorytmu itp mój profil utracił praktycznie cały zasięg. Nie jest to jednak jednorazowy przypadek bo mnóstwo osób z branży również diametralnie potraciło zasięgi z dnia na dzień

0

Jeżeli Braun zostanie usunięty z Konfy to będą oni mogli na jego miejsce wprowadzić nową osobę czy jak to wygląda?

1

Śmieszy mnie trochę wypowiedź posła/posłanki PIS o pozycji wicemarszałka Bosaka skoro PIS samo na niego głosowało xD Dodatkowo ta żukowska z wnioskiem o jego usunięcie to już wgl XD. Gościu jest pierwszy raz w życiu na tym stanowisku, więc ma prawo popełniać błędy w przeciwieństwie do np Czarzastego. Jeżeli go odwołają za coś co zrobił Braun to trochę XD.

0

Kiedy rozpoczyna się zimowe okienko transferowe?

1

Raphinia to ma pecha po prostu. Gdyby nie słupki to miałby już 4-5 goli więcej.

1

@Kgorecki2500 Jednak chodziło mi o "Koniec przyjaźn", ale i tak Twój tytuł nakierował mnie na ten haha.

2

@Kgorecki2500 Dokładnie o to mi chodziło! Dzięki wielkie

0

Kojaży ktoś tytuł horroru, w którym znajomi gadali przez komunikator głosowy i w trakcie trwania rozmowy zdarzały się dziwne rzeczy bo jedna typiara mściła się na drugiej za to, że przed laty nagrała ją leżącą i nieprzytomną i wrzuciła do sieci?

1

To akurat poniekąd dobra nowina, jeżeli pozostali pomocnicy będą zdrowi

1

Myślicie, że wynik Konfy byłby lepszy, gdyby drugim liderem po Bosaku był Dziambor, a nie Sławek?

0

Obecnie PiS ma więcej % niż przy prognozach, a KO mniej. Jest się czym martwić? 40% vs 26% to dość spora przewaga.

1

Wszystko spoko tylko martwi mnie tak duże poparcie dla Lewicy. Bez nich będzie ciężko cokolwiek zrobić, a PiS może ich przekonać przepychając ich ustawy, które często są mocno odklejone.

1

Czasem mi się wydaję, że ludzie boją się mówić głośno, że są za PiS'em, aby nie zostać zlinczowanymi przez ludzi na ulicy. Kogo nie zapytałem, od kogo nie usłyszałem przypadkiem to wszyscy jechali po PiS'ie, a jednak mają 36%

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jak na TVN była propaganda to co dopiero na tvp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?