halfnolife
Dołączył/a: styczeń 2024
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie rozumiem czemu zawsze jest wjazd na matkę, zamiast obrażać samego typa. Przeciez to nie matka sedziuje, ani nic.
0
Dołączam się do pytania
0
Messi całujacy herb *, *
1
Łoo Panie, bramka Messiasza sztosik
1
Zluzuj majty.
2
Psg frajerem roku, drugie miejsce Atletico, a trzecie Real. Idealnie
1
KIedy sa podawane terminarze meczy na sezon 19/20? Bo chce zaplanowac wyjazd, ale lipa troche
0
Ipla, player
0
Nie jestem w temacie. Proszę powiedzcie mi czemu Kinga Rajda...i oo teraz widzę że inne kobiety też występują. Czemu są w składzie? Jakiś nowy turniej czy coś? Bo niestety nic nie wiem. Dopiero odpalony tv
/eddit
Dzięki panowie
0
wszystkie kable sprawne?
0
wlacz i wylacz dziala w jakis ... 90%, ale jedyna pomoc to raczej forum na google, ktos kto mial problem nizeli tutaj
0
dziekuje slicznie
0
Wiadomo jak beda daty meczy w LM na dalszy okres?
Oraz czy orientujecie sie kiedy jest potwierdzenie dat meczy Ligi?
0
No tak. Lepiej zostawić wolnego Roberto
3
Dla mnie Semedo kozak. Dziękuję.
0
Z tego co kojarzę miał zawieche na Levante
0
Chce polecieć z fanami Barcy na mecz Barcelony, jaka strone polecacie, która organizuje takie wypady?
0
Można prosić o link do Meczu Wisły?
0
Można prosić o link do Meczu Wisły? Albo ja jakiej stronie mogę znaleźć. Dziękuję ślicznie.
2
Dell 3576. Jakoś tak. Z tego co pamiętam core i5, ssd najlepiej, i jakaś przeciętna grafika
0
Jak masz okazję to odpal tvp 1
0
Jazda Atletico!
0
Polecam masaż. Wziąć do jakiegoś spa. Relax, odpoczynek i od razu człowiekowi lżej.
0
Wie ktoś czy Messi dostał kiedys czerwona kartkę? Bo widzę na internecie jakieś fakty ale sprzed kilku lat. Ktoś coś pamięta? Jeśli tak to w jakim meczu?
17
Piekne podsumowanie ' a Królewscy poszli na dno wraz ze swoim kapitanem."
1
Nawet jeśli. To i tak żałosne :)
8
"I dobrze, nie musimy kibicować Realowi Madryt. Ja sam zaczynam pomału kibicować Juventusovi. Tam chociaż mają wygranie ligi niemal za pewne. Jest jeszcze Bayern. Ewentualnie Realowi będe kibicował w LM bo dają z siebie wszystko, ale w ogólnie będę kibicem Juve i cieszyłbym się również z mistrza italii."
wydwalo mi sie, ze tu jest zle, ale tam... to juz mistrzostwo
0
Potrzebuję linku do meczu. Jestem w trasie.
Ps nie mogę odnaleźć na reddit.
0
No właśnie nie działa mi.
0
Można prosić o działający link do Ajax Real? Proszę.