19 sierpnia 2011, 12:47
0
No dobra, ale gdzie jest jakiś filmik, który pokazuje jak Villa uderza w twarz Ozila? Bo to przecież oni dostali czerwone kartki
18 sierpnia 2011, 18:57
aras matole, trochę zważaj na słowa, bo widzę, że mamusia nie nauczyła dobrych manier. Rzeczywiście to te same filmiki tylko z różnych ujęć :) Pisałem na szybko z pracy, dlatego nie do końca przeanalizowałem oba filmiki
18 sierpnia 2011, 15:41
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No dobra, ale gdzie jest jakiś filmik, który pokazuje jak Villa uderza w twarz Ozila? Bo to przecież oni dostali czerwone kartki
0
aras matole, trochę zważaj na słowa, bo widzę, że mamusia nie nauczyła dobrych manier.
Rzeczywiście to te same filmiki tylko z różnych ujęć :) Pisałem na szybko z pracy, dlatego nie do końca przeanalizowałem oba filmiki
0
No niestety Tito zaatakował pierwszy. Nie wiadomo dlaczego, no ale Mou mu poprostu oddał, tylko trochę mocniej :)
VeB
0
No dobra, ale gdzie jest jakiś filmik, który pokazuje jak Villa uderza w twarz Ozila? Bo to przecież oni dostali czerwone kartki
0
aras matole, trochę zważaj na słowa, bo widzę, że mamusia nie nauczyła dobrych manier.
Rzeczywiście to te same filmiki tylko z różnych ujęć :) Pisałem na szybko z pracy, dlatego nie do końca przeanalizowałem oba filmiki
0
No niestety Tito zaatakował pierwszy. Nie wiadomo dlaczego, no ale Mou mu poprostu oddał, tylko trochę mocniej :)
VeB