0

pierdole... Iniesta, co on robi. Fabs - brawo!

0

Nie spodziewałbym się takiego wyniku, po ostatnim meczu z Levante! Za to kocham Barcę! ♥

0

INIESTA! ♥

0

KURWA, PRAWDZIWY GENIUSZ - MESSI.

0

Na opasce Messi NAJPRAWDOPODOBNIEJ ma napisane Te Amo Thiago.

0

WIADOMO KTO... KRÓL MESSI! ♥

0

Na szczęście nic poważnego. Wracaj do zdrowia, Dani!

0

Nie lubię oglądać meczy, gdy przeciwnik gra wszystkimi zawodnikami w obronie. To jest wg. mnie nudne. Liczę na te 3 punkty! VeB! ♥

0

Najważniejsze są 3 punkty, oby bez kontuzji. Chciałbym, żeby ustrzelił z 2 bramki Leo i żebyśmy byli na 0 z tyłu. VeB! ♥

0

Valdes pewnie dlatego, żeby tworzył walkę z Hartem o 1 skład i napalał Harta na jeszcze większą forme. Wątpie, że w/w odejdą. - mes que un club! ♥

0

jaaaa - na kasie? Po czym to stwierdzasz? Jeżeli tobie by zaproponowała kontrakt tak wielka i popularna na świecie marka jak nike, to za pewne byś odrzucił, nie? ...

0

Patrycjusz, myślę, że Tito jak i poprzedni trenerzy Barcelony wkładali w nią całe swoje serce, pasję i miłość do naszego ukochanego klubu.

0

hoeniker - klasowy napastnik by się przydał? A Villa to kim do chuja jest, obrońcą? -.-

0

Bardzo mnie cieszy ten mecz, ponieważ:
- Messi bliżej rekordu
- 0 z tyłu
- nareszcie dobry mecz Mascherano
- nie był to nudny mecz
- 3 punkty
- świetnie widowisko
Denerwuje mnie jedynie brak Davida... ;/ VeB! ♥

0

Mecz mi się nie podobał... ale najważniejsze są 3 punkty. VeB! ♥

0

Ja bym chciał, aby Tito choć raz uwierzył w Davida i umieścił go na szpicy, Messiego na prawą i Pedro na lewą. Założę się, że nasz snajper by coś ustrzelił, a Messi grał poezję jak zawsze na prawej. Ale i tak pewnie jest to nie do zrobienia. ;_;

0

Pierdole. Nikt nie spróbował zagrać do Davida, jest on niewidoczny, bo nikt nie chce mu podać. Tito nie dał mu zagrać pełnego meczu - coś czuję, że Villa odejdzie, czego naprawdę nie chce... ;/

0

I... Messi ♥

0

pograjcie coś do Davida... ;___;

0

brawo song!!!!!!!!

0

zbanujcie jagodekmietowy, spamer...

0

http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html - bardzo dobra transmisja, polecam. ;)

0

PIQUE, MASCHE - TEŻ MAJĄ KONFLIKT Z MESSIM, BO NIE CELEBROWALI Z NIM BRAMKI? aha... parodia z tego dziennika. ;]

0

Villa na prawym skrzydle - wg. mnie powinien grać na środku, albo chociażby na tym lewym. Czekam na jego gol. VAMOS ♥

0

GENERAŁ ♥

0

Bardzo dobry skład, po 3 punkty! VeB! ♥

0

Przeczytałem i powiem tyle, świetne.

0

Obstawiam 3-0. Messi, Alexis i Villa.

0

KURWA, Villa na ławce ;f

0

Tarzan i wszystko jasne... ♥

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?