gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pierdole... Iniesta, co on robi. Fabs - brawo!
0
Nie spodziewałbym się takiego wyniku, po ostatnim meczu z Levante! Za to kocham Barcę! ♥
0
INIESTA! ♥
0
KURWA, PRAWDZIWY GENIUSZ - MESSI.
0
Na opasce Messi NAJPRAWDOPODOBNIEJ ma napisane Te Amo Thiago.
0
WIADOMO KTO... KRÓL MESSI! ♥
0
Na szczęście nic poważnego. Wracaj do zdrowia, Dani!
0
Nie lubię oglądać meczy, gdy przeciwnik gra wszystkimi zawodnikami w obronie. To jest wg. mnie nudne. Liczę na te 3 punkty! VeB! ♥
0
Najważniejsze są 3 punkty, oby bez kontuzji. Chciałbym, żeby ustrzelił z 2 bramki Leo i żebyśmy byli na 0 z tyłu. VeB! ♥
0
Valdes pewnie dlatego, żeby tworzył walkę z Hartem o 1 skład i napalał Harta na jeszcze większą forme. Wątpie, że w/w odejdą. - mes que un club! ♥
0
jaaaa - na kasie? Po czym to stwierdzasz? Jeżeli tobie by zaproponowała kontrakt tak wielka i popularna na świecie marka jak nike, to za pewne byś odrzucił, nie? ...
0
Patrycjusz, myślę, że Tito jak i poprzedni trenerzy Barcelony wkładali w nią całe swoje serce, pasję i miłość do naszego ukochanego klubu.
0
hoeniker - klasowy napastnik by się przydał? A Villa to kim do chuja jest, obrońcą? -.-
0
Bardzo mnie cieszy ten mecz, ponieważ:
- Messi bliżej rekordu
- 0 z tyłu
- nareszcie dobry mecz Mascherano
- nie był to nudny mecz
- 3 punkty
- świetnie widowisko
Denerwuje mnie jedynie brak Davida... ;/ VeB! ♥
0
Mecz mi się nie podobał... ale najważniejsze są 3 punkty. VeB! ♥
0
Ja bym chciał, aby Tito choć raz uwierzył w Davida i umieścił go na szpicy, Messiego na prawą i Pedro na lewą. Założę się, że nasz snajper by coś ustrzelił, a Messi grał poezję jak zawsze na prawej. Ale i tak pewnie jest to nie do zrobienia. ;_;
0
Pierdole. Nikt nie spróbował zagrać do Davida, jest on niewidoczny, bo nikt nie chce mu podać. Tito nie dał mu zagrać pełnego meczu - coś czuję, że Villa odejdzie, czego naprawdę nie chce... ;/
0
I... Messi ♥
0
pograjcie coś do Davida... ;___;
0
brawo song!!!!!!!!
0
zbanujcie jagodekmietowy, spamer...
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html - bardzo dobra transmisja, polecam. ;)
0
PIQUE, MASCHE - TEŻ MAJĄ KONFLIKT Z MESSIM, BO NIE CELEBROWALI Z NIM BRAMKI? aha... parodia z tego dziennika. ;]
0
Villa na prawym skrzydle - wg. mnie powinien grać na środku, albo chociażby na tym lewym. Czekam na jego gol. VAMOS ♥
0
GENERAŁ ♥
0
Bardzo dobry skład, po 3 punkty! VeB! ♥
0
Przeczytałem i powiem tyle, świetne.
0
Obstawiam 3-0. Messi, Alexis i Villa.
0
KURWA, Villa na ławce ;f
0
Tarzan i wszystko jasne... ♥