5

@Safrani, limity płacowe, które za niedługo wyrzucą laliga z top5, faworyzowanie drużyn, przepłacani sędziowie, ale na goal line kasy nie ma, umowy reklamowe z których federacja większość bierze dla siebie, a kluby dostają jakieś ochłapy

9

Sędziowie w Hiszpanii mają 2 razy większe wynagrodzenie niż 2 pod tym kątem liga włoska, ale nie ma kasy na technologię, fajnie tam mają. Dopóki ten zjeb nie odejdzie niestety nie ma co liczyć na rozwój ligi.

0

Serce mówi Barca, ale niestety typuję real na zwycięzcę meczu(1:0,2:1). W meczu z LFC pokazali że mając problemy kadrowe są w stanie wygrywać z mocnymi drużynami nawet nie grając na santiago bernabeu. Mecz z FCB będzie podtrzymaniem zwycięskiej pasy która potrwa kilka najbliższych meczów. Jednak mam nadzieję że jutro zagramy jeden z lepszych meczów w tym sezonie i będzie można dopisać 3pkt które dadzą lidera po remisie na wyjezdzie atletico.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Celta 1:2 Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?