@Safrani, limity płacowe, które za niedługo wyrzucą laliga z top5, faworyzowanie drużyn, przepłacani sędziowie, ale na goal line kasy nie ma, umowy reklamowe z których federacja większość bierze dla siebie, a kluby dostają jakieś ochłapy
Sędziowie w Hiszpanii mają 2 razy większe wynagrodzenie niż 2 pod tym kątem liga włoska, ale nie ma kasy na technologię, fajnie tam mają. Dopóki ten zjeb nie odejdzie niestety nie ma co liczyć na rozwój ligi.
Serce mówi Barca, ale niestety typuję real na zwycięzcę meczu(1:0,2:1). W meczu z LFC pokazali że mając problemy kadrowe są w stanie wygrywać z mocnymi drużynami nawet nie grając na santiago bernabeu. Mecz z FCB będzie podtrzymaniem zwycięskiej pasy która potrwa kilka najbliższych meczów. Jednak mam nadzieję że jutro zagramy jeden z lepszych meczów w tym sezonie i będzie można dopisać 3pkt które dadzą lidera po remisie na wyjezdzie atletico.
5
@Safrani, limity płacowe, które za niedługo wyrzucą laliga z top5, faworyzowanie drużyn, przepłacani sędziowie, ale na goal line kasy nie ma, umowy reklamowe z których federacja większość bierze dla siebie, a kluby dostają jakieś ochłapy
9
Sędziowie w Hiszpanii mają 2 razy większe wynagrodzenie niż 2 pod tym kątem liga włoska, ale nie ma kasy na technologię, fajnie tam mają. Dopóki ten zjeb nie odejdzie niestety nie ma co liczyć na rozwój ligi.
0
Serce mówi Barca, ale niestety typuję real na zwycięzcę meczu(1:0,2:1). W meczu z LFC pokazali że mając problemy kadrowe są w stanie wygrywać z mocnymi drużynami nawet nie grając na santiago bernabeu. Mecz z FCB będzie podtrzymaniem zwycięskiej pasy która potrwa kilka najbliższych meczów. Jednak mam nadzieję że jutro zagramy jeden z lepszych meczów w tym sezonie i będzie można dopisać 3pkt które dadzą lidera po remisie na wyjezdzie atletico.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Celta 1:2 Barca