gruby5579
Dołączył/a: listopad 2010
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale co my się dziwimy skoro asystentem taktycznym naszego trenera popierdulki( który został wyrzucony z Romy na zbity pysk) jest były trener od przygotowania bramkarzy, o co tu chodzi!!!!!!
1
Ale kupa !!!!!!!!!!!!!!
3
Jemu chodziło o tą plastikową laskę Jordan
1
A mi się wydaje że pan Cruyff, przechodzi kryzys wieku średniego, co chwilę jakaś krytyka na Barcę, bo jak by go kupili Kórescy to by gadał że zarząd nic nie zrobił żeby go tu ściągnąć!!!!!!!!
0
Ale tu nie chodzi o kasę , tylko o klub, to już bym wolał sprzedać Pedro za 20 baniek
4
Dlaczego on a nie Pedro? Bo co!!!! Nie pasował Messiemu !!!!! Już nigdy nie zaufam temu zarządowi!!!!!
1
Najlepszą obroną jest Atak!!!!!!!!!!
0
Ten zarząd chyba długo nie porządzi!!!!! Gdzie są Socios?
2
To jest następny transfer Zubiego!!!!!!!
0
Alexis do city, w zamian za Silve I plus jakieś 10 baniek było by si
10
Ludzie co wy za brednie piszecie o Luise Enrique, wy nawet nie macie pojęcia kim on tak naprawdę jest, i mówicie że jest cienki trener bo coś tam i coś tam a ja jeszcze go pamiętam za czasów gry w Barcie kiedy pszeszedł z Realu do nas, a później jak był naszym kapitanem ( jeszcze jak grali z Tarzanem który dopiero zaczynał karierę)i mentalnie i zawodowo porównywał bym go go do Guardioli, ale co wy możecie o tywiedzieć skoro większość kibiców na tej stronie to kibice właśnie od czasu Gurdioli no może za czasów Rijkarda,
Polecam biografie o naszym Tarzanie tam się dowiecie kim tak naprawdę jest Enrique!!!!!
0
Może stylu naszego nie zmienimy ale ciebie panie Zubi z przyjemnością!!!!!!!!
0
Dziękuję za transfery panie Zubizareta!!!!!
0
Ten tytuł artykułu jest bezpośrednio skierowany do Zubiego!!!!!! i co on jeszcze u nas robi? Po prostu trzeba to zaakceptować !!!!!!
0
Uważam Panie Operatorze? Że ta strona powinna być podzielona na dwie części.Pierwsza to dla dzieci którzy piszą co chcą że Messi,Iniesta,Xavi,Fabregas,Pouyol wogóle cała drużyna jest cięka, a druga część dla tych kyórzy kochają tą drużyna i jej kibicują od lat kilkunastu a nawet kilkudziesięciu (tak jak JA)i nie za nazwiska tylko za to co pokazując i za jakie wartości przekazują,a także za to że są FC BARCELONA ,
0
Zobaczymy za tydzień panie lub pani Madryt
0
Dobre dobre, co za głąb
0
Opuść to miejsce , natychmiast !!!!!!!!!
0
A niektórzy nadal narzekają, że mogło być więcej!!!! Tak naprawdę po ile wy macie lat , albo po ile lat gracie na ps3? To jest k...a piłka nożna goście którzy biegają po kilkanaście km w ciągu 90 min, a wy po ile km,biegacie do sklepu po batony!!!!!! Bo siedząc przed tv lub pc to jest łatwo mówić dzieci co!!!!!
0
Proszę proszę znalazł się znawca gramatyki ale ta angielszczyzna włączona to po co była sorry !!!! Jesteś k...a w Polsce
0
Żygam wami wszystkimi jak mój kochany klub wygrywa lub przegrywa ( ba napewno nie wasz) to wy wszyzcy jesteście zachwyceni a jak przegrywa np. z Valencją to odrazu się k....a mądrzycie, wiecie co Żygam wami i waszymi słowami i zdaniami!!!!! Aha zapomniałem przecież trzeba zwolnić TRENERA!!!!! , dzieci opuście tą stronę!!!!!
0
nareszcie jakis kumaty kibic!!!!!!, bo widze ze z reszta sie pozegnamy bo to tylko fani DV
0
EEE TIAGO zjedz snicersa bo gwiazdozysz
0
siemanko
a ja uwazam ze sa tylko dobre strony tego transferu, poniewaz placic pilkarzowi 12 baniek ktory ma siedziec na lawce to lekka przesada a BARCA to nie tam jakas nasza Polonia Warszawa ze roczek pogra dobrze baa nawet bardzo dobrze a w drugim jest juz bankrutem, wiec ludziue przetrzyjcie wasze zaslepione oczka!!!!!!!Barca to nie tam jakis zespolek to jest WIELKI zespol ktory tworzyl,tworzy i bedzie tworzyl historie futbolu wiec sobie na to nie moze pozwolic,chyba ze chcecie ze za pare latek kupia nas arabowie albo jakis ruski oligarcha i zrobia jak man city,chelsea.psg,malaga i polowa premier league.A co do formy Villi to by tu mozna podyskutowac!!!!bo jak nie gral a gral Tello to byly glosy po co ten jeb....y Vilanowa, trzyma go na lawie 40 baniek sie marnuje,a jak gral i gral piach to wszyscy gadali wez go sciagnij ty jeb....y Vilanowo i wpusc Tello,mlody niech sie rozwija!!!! jeb....i hipokryci. Aaaaa nie zapominajcie ze Vilanowa za czasow Pepa byl jego doradca(szyja ,bo skoro Pep byl glowa) i strategiem!!!,ale wiekrzosc z was to tylko Messi,Messi i Messi a i Messi
0
siemanko wszystkim cules, bardzo zadko, hmm raczej wogole nie postuje waszych wypocin , ale to co piszecie to czasami zal du...e sciska!!!!
teraz juz musze cos napisac bo jak czytam o tym jaki ten zarzad jest cienki i ch....y, to mnie na srake zbiera.Po pierwsze Eto sprzedal Laporta, a Villle musieli sprzedac bo za rok odszedl by za darmo i jeszcze trzeba mu placic wygorowana pensje jakies chyba bylo to 12 baniek albo wiecej, dlatego zadne inne kluby tak bardzo sie o niego bily, wiec mysle tak , transfer 5 mln plus jego pensja z 12 mln to daje 17, aa i plus 50% z nastepnego transferu czyli jak go kupia jakies arabusy za 10 ,to polowa dla nas,wiec nie mysle ze to taki zly dill, plus miejsce dla Tello!!!!niech sie rozwija chlopak.A co do Tiago to niech odchodzi, skoro jest tak dobry to dlaczego jeszcze nie przedostal sie do pierwszej druzyny?, tylko zgrywal gwiazdeczke, a jak dostawal szanse to mial pelne gacie!!!mamy Fabregasa za Generala i jeszcze mlodszego Sergio Roberto
0
siemanko,
uwazam ze Barca grala cienko, a najlepsze jest w tym ze oni i tak nie mogli z nami wygrac, hahahahahaha. aaaa i jak to wielki muuuu mowi por que?