5

@Djzordon Jak zwykle w punkt.

1

@Janiama Granada 1:3 Barcelona

0

@arasz1819 Też tak miałem ostatnio.

1

@Janiama 4:1 dla Barcy

11

@Medium Jak ma ktoś zielony w temacie porównać sobie np. RTX 3060 z RX 6600 XT? Kolega się spytał na forum, które jest przecież wypełnione ekspertami.

1

@Janiama Barca 2-1.

0

@Transu96 no i prawilnie kowal pali

0

@monsterrize VDB to jeszcze gorzej gra od FDJ.

2

@Sau_Ron Zawsze uwielbiałem długie pościgi policyjne i próby czasowe :)

2

@michelos Uprzedzenia? Dest jest tragiczny.

1

@Rewolucja123 Fajny, wartościowy, przejrzysty wpis. Tak trzymać! :)

1

@Transu96 wyciągaj teczki

1

@RobiS Korzystam od ponad miesiąca i nic nigdy nie wywaliło, więc na plus, bo 10 chodziła dla mnie niezbyt dobrze.

1

@VamosGirl Wątpię żeby to była komfortowa rozrywka, lecz zadziała. Na pewno doświadczysz dużo stutteru, bo masz 8GB ramu. Poza tym na fpsy powyżej 40 nie licz.

28

@Woland10 Jak nie oglądałeś meczu, to po co wyrażasz opinie o Alvesie :P?

0

Poleci ktoś jakąś przeglądarkę na Androida z blokowaniem reklam?

0

@norbi77 Przy tych dzisiejszych dwóch golach był bez szans, lecz ogólnie przydałby się tutaj taki Onana, bo mats do formy już pewnie nie wróci.

1

@Nano22 za ciekawe filmiki.

0

@zaba107 Przecież Neto nie chce nigdzie odchodzić. Gość dostaje świetną kasę za siedzenie na ławce.

0

@norbi77 Alba może przynajmniej by skoczył, nie to co Mingueza.

1

@Janiama 1 2 dla Barcy :)

0

@masq Zgaduję, że napisałeś ten komentarz bez obejrzenia filmiku. Na filmie wyraźnie przeważa liczba wyłożonych patelni dla kolegów z drużyny niż liczba oddanych strzałów.

0

@gorgota Raczej tak

0

@Emhyr Z tymi zawodnikami i ich umiejętnościami to różnie bywa. Mało co u nas trenerów dostało pełnoprawny pre sezon, aby znaleźć wszystkie rozwiązania, nowe schematy, pozycje itd. Ciekawe jak Xavi sobie poradzi w następnym sezonie zważywszy na to, że już teraz gra wygląda lepiej.

1

@Emhyr Cou akurat jak przyszedł to grał świetnie. Dopiero potem coś mu się przestawiło.

0

@gorgota
Cancelo IF/Cornet buntownik za Robertsona
Mane/Rashford za Sterlinga
Salah/Cole hero za Baileygo

0

@Woland10 Widać, że krótką masz pamięć ;)

1

@Janiama 4:1 dla Barcelony

0

@Sau_Ron Nie gadaj, że grałeś 20 meczy :P

2

@Transu96 Nie no teraz to najlepsza FIFA, można grać xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?