6

@jacob345 No jak będziesz przegrywal kilka męczy z rzędu to nie spadniesz z ligi tylko cofniesz sie maksymalnie do ostatniego checkpointu, możesz przegra nawet 100 meczy z rzędu a i tak nie spadniesz dalej niż ostatni checkpoint

0

@ro3ak Samsung Galaxy M 31S, Mam i polecam + spora bateria

0

@Waszk A jak środek pola chodzi? Polecisz każdego z nich?:)

1

@Waszk A co myslisz o Forlanie zamiast Lewego?

2

Fifa 23
Pochwalcie sie swoimi skladami:)
Powiedzcie, czy gral ktos Trezeguet 89 i moze da opinie? Bedzie lepszy od Lewego?
https://zapodaj.net/bdc6cdab0823d.jpg.html
https://zapodaj.net/49e090c1b3f66.jpg.html
Ktos moze podpowiedzieć co zmienić tutaj w składzie? :)

0

@Ghostface Planowałem kupić Forlana zamiast Lewego a Kante trafiłem w paczce niewymiennego :)

0

0

@pt9 Nie jest zły ale brakuje mu tej szybkości niestety

0

@pt9 To kogo za Lewego byście mi mogli polecić? Tak do 350k

0

@Allbi Bardzo dobrze mi się nią gra. A jaka Ty byś proponowal? :)

0

@pt9 @Marcin91fcb Myślałem o Forlanie za Lewego, grał ktoś nim i może się wypowiedzieć? :D

0

#fifa
Co do zmiany tutaj panowie?
https://zapodaj.net/ee3bf17379715.jpg.html
Haaland, Lewy, Correa i Jesus Navas wymienni. Salah na PP odpada bo tragedia:)

0

@Krystian_mix Haaland 280k, Jesus Navas 60k i Correa 67k a reszta trafieni w paczkach

0

#fifa
Co do zmiany tutaj?
Lewandowski, Haaland, Correa i Jesus Navas wymienni. Dodam, że Salah na PP to tragedia :)
https://zapodaj.net/ee3bf17379715.jpg.html

1

@Antimadridista_WR Wez Adame Traore bo dogonić się go nie da. A jak trochę droższy niskobudżetowy to xi mogę Terriera RTTK polecić. Fajnie mi się grało jeszcze Rodrigo z Leeds z SBC. Ewentualnie Osimhen też tani jak barszcz.

4

@dybson95 W Barcelonie chyba jest tak, kto jest najdłużej w klubie jest kapitanem

1

@Rust_Cohle Ustaw w wytycznych ,,wbiegaj za plecy obrońcow"

1

@MesQueUnClub_87 Według mnie Haaland

0

@SevBlaugrana Aha no rozumiem, nie wiedziałem jak to w Xboxie nowym jest więc chciałem jakiś trop chociaz rzucić:P

0

@SevBlaugrana A nie masz z tyłu 2 wejść,, IN" I,,OUT". Pamiętam, że ja kiedyś na xbox one to samo miałem i źle podpiąłem. Czasem się bie pomyśli o takich drobnostkach

1

@Rust_Cohle https://zapodaj.net/3b3aecbec20b9.jpg.html
Obrona nie do przejścia mogę polecić.

0

@AlexDark00 kupiłem Navasa na PO i z jednej paczki wypadł De Bruyne i Marquinhos więc z Rudigera chyba zrezygnuje i za kasę z niego dołożę do Raphinii RTTK

0

@LionelM95 Tak na PS 5

0

@LionelM95 No jedynie mi się nim źle grało w zeszłej fifie

2

https://zapodaj.net/be99e33b452ff.jpg.html
https://zapodaj.net/63cc8501ea8a4.jpg.html

Fifa 23, co do zmiany tutaj? Ktoś może podpowiedzieć? :) Budżet około 180k
Wymienny Lewy i Haaland

2

1

@Deviler nie wiem czy grasz na next genie, ale według mnie dużo dają te ,,nowe " odbiory. Czyli naprzyklad obrońca zostawia nogę za plecami jak go miniesz, nie są takie klocki jak rok temu tylko właśnie te nowe animacje dużo dają na plus według mnie

1

@Rl9k1nG Kessie był kotem dopóki nie trafiłem Goretzki :D
@hayek jak ma architekta to nie jest źle. Demonem szybkości nie jest ale strzał, nieważne skad to 99% ze bramka
@AlexDark00 No właśnie myślałem o tym Frimpongu ale mi zgranie psuje

1

https://zapodaj.net/72c8079e07a42.jpg.html
https://zapodaj.net/001e4c2a2993b.jpg.html
Siema gracze fify, podpowie ktoś co tu można zmienić? Wymienny Fekir, Robercik, de Ligt
Z góry dziękuję:)

0

@Culers Wszystko jest możliwe, w końcu bramka jest jedna a piłki są dwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?