goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
@Wibra
Dzieckiem mnie nie nazywaj bo nim juz nie jestem. Postawy naszych zawodników zostaw na bok, a co do PSG, to fakt, że graja tam gracze pozyskani za kosmiczne sumy, nie czyni z Paryżan zespołu o światowej klasie, raczej grupę ludzi którzy grają za wielkie pieniądze, zepołem mogą się stać za 2 może 3 sezony, kiedy się dograją, gdy wszystko się dotrze. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że PSG jest na tym samym poziomie co Barcelona? Moim zdaniem nie są, i szybko nie będa, ale mylić się moge, zobaczymy jak ten zespoł się będzie rozwijał.
0
W każdym przypadku kiedy ktoś wypowiada się w tym tonie, gdy też nie widzi rzeczy oczywistych i nie potrafi przyznać się do tego, że to jego drużyna była wczoraj obdarowywana prezentami jak na gwiazdkę, wówczas mam nadzieję, że na boisku dostanie takie "lanie", że mu się odechce być trenerem.
0
@pu50
To są nieoficjalne informacje, Messi przechodzi dzisiaj badania które pokażą jak zaawansowany jest uraz, trzeba czekać, nie powiedziane jest, że będą to 3 tygodnie.
0
Boga w to nie mieszaj, wszystko jest w nogach piłkarzy, a także w ich głowach. Trzeba zagrać solidnie i to powinno wystarczyć. Zresztą nie wyobrażam sobie żeby PSG ograło Dumę Katalonii. Moim zdaniem to zespół conajmniej o klasę gorszy od nas, który jeśli awansuje to będzie śmiech na sali. Wiem, wiem, nie bez powodu się znaleźli w tej fazie LM, ale gigantów na swojej drodze nie mieli a meczy wybitnych wcale, no może wczoraj się wznieśli na wyżyny, ale na kolejny taki mecz ich nie stać.
0
A przepraszam, że się wtrące, był jeszcze Ksawi, Jordi Albi, a także Cristian Telo.
0
Wynik 2-2 całkiem niezły, liczyłem na viktorię, ale coż, ah ci sędziowie liniowi... Rewanż na Camp Nou to będzie inna bajka, w której głowne role zagrają gladiatorzy ze stolicy Katalonii!. VeB, dobrej nocy!
0
Ja też mam dobre przeczucia:)
0
@kapi892
Bedzie na Npremium.
0
Zabrakło walki, zaangażowania i chęci!
0
Myślę, że to nie są testy stricte o Leo, tylko z języka angielskiego, a uczą się oni na przykładzie Messiego. Dziwne, ale chyba pomocne.
0
Thiago zacznie grać ale niech się też nauczy tego, że nie można zawsze grać ładnie. Bo wydaje mi się, że za każdym razem gdy przyjmuję piłkę próbuje jakoś ją zagarnąć efektywnie albo zaraz zwód robić. Technikiem jest wybornym ale w pewnych momentach, jak to się mówi "gwiazdorzy".
0
Co to za pojedynek 1vs1 z Riberim? Ludzie... Nasz Artur się wykazał nie lada interwencją z takim znakomitym napadziorem jakim jest Selva z San Marino. Frank przy nim blednie..
0
Jestem za a nawet przeciw!
0
Psychoza
0
Nosz kur!! Zawsze cos...
0
Nie jestem jego wielkim fanem ale widać, żę chłopak chce być cześcią tej drużyny więc nie róbmy jak Real i nie sprzedawajmy naszych "gwiazd" po jednym czy dwóch sezonach.
0
Arsenal chyba chce zrobić fuzję z naszym zespołem, i troche kapitału w postaci kilku graczy przetrasportować do Londynu.
0
Hejtują się tylko "pseudokibice" obydwu obozów, każdy normalny fan drużyny Barcelony bądź też Realu szanuje przeciwnika i potrafi docenić jego klasę. A ci pseudointeligenci których można też tak nazwać to nikt inny jak 13, 14 latki "wielbiące" Dumę Katalonii, a prawdopodobnie 3/4 nie potrafiłoby powiedzieć kiedy klub został założony. Pozdrawiam
0
Na Real możemy trafić ale najwcześniej w półfinale, za często te Gran Derbi, Juve może nie wygodne, ale do pokonania jak najbardziej tak jak każda drużyna, chociaż chciałbym być pewniejszy tego, że znajdziemy się w półfinale więc chciałbym PSG albo Malagę( nie trzeba by było daleko jeździć):)
0
Najpiekniejszy moment kiedy Jordi, strzela bramke i w szaleńczej ekspresji, w wybuchu euforii w 92 minucie meczu biegnie całując herb i ściska kolegów. Bezcenne!!!!
0
Od Warszawy po Wodzisław na papieża tylko Zdzisław!
0
@ Fernando Torres
Śmiać się chce jak się czyta to co napisałeś:)
Np. "Co do Zidane i Carlosa to nawet nie bede komentowal bo tamten Real zniszczylby obecna Barcelone a messi do Zidane'a nawet nie ma startu (tak wiem, ze to inna pozycja)"
Bladego pojęcia o tym mieć nie możesz. Mimo że jest to kilka lat różnicy między erami tych drużyn to futbol ewoluuje tak szybko że jest o kilka procent (obecnie) bardziej dynamiczny. Barcelona obecnie też ma kosmiczny skład tak jak Galacticos 10 lat temu... Mecz mógłby być rozsztrzygnięty na korzyść jednego bądź drugiego teamu bo składu porównywalne. A to, że Zidane zjadłby Messiego na starcie, to już tym bardziej ręce opadają... Nie chodzi o to na jakiej pozycji grają/ grali ci zawodnicy, możesz mi też wypomnieć, żę będe obiektywny ale jak to powiedział któryś komentator: " Żyjemy w epoce króla Leo Messiego I". O tym świadczą jego tytuły indywidualne, a także te zdobyte z zespołem ( bo to on jest motorem napędowym Blaugrany) jak również sam styl gry.
Pozdrawiam
0
@kubangrom
To ty masz rację, że z drużyny uciekło "trochę" polotu. Zgadzam się ,gra jest bardziej stateczna, zawodnicy wolniej ruszają się po boisku czy też nie pokazują się do gry, ale ja mówi tu o strategii na mecz. Nie można z Realem Saragossą zapieprzać cały mecz na full obrotach. Bez potrzeby w meczu ze średnim rywalem tak eksploatować zawodników. O to mi chodziło:)
0
@Vaven
Czyli według ciebie Barcelona powinna atakować zawsze przez 90 minut? Nawet gdy strzelimy na początku 2 bramki i mamy ustawiony praktycznie mecz, i wówczas nadal mamy atakować i ryzykować , że nas skontrują? W meczu sezonu jakim będzie jutrzejsza potyczka, TAK, ale nie z większością drużyn z La Liga.
0
Epicka remontada! To jest to na co licze! Niech zagrają najlepszą symfonię w swoim życiu!
0
Sadził przy słupkach bramy. Miał "cela" skubany.
0
Valdes
Alba - Pique - Adriano -Alves
Song
Busi Iniesta
Messi Villa Pedro
0
A Roura krzyczy Vamos...
0
@dolnysopot
Może nie chodziło mu tutaj o tron króla footballu a bardziej o to że jako piłkarz wówczas Man U będzie się z nim pojedynkował na boisku