glvzvk
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
nie bylo karnego, juz nie przesadzajcie
0
no, to moze sie udac :D
17
Gruby na trybunach się wk*rwił :D :D
1
7 metrowa bramka dla maszyny to za mało :v
16
Guti moze wziac udzial w la zabawie :D hahahah
0
no kurwa oni chca wejsc z ta pilka :/
0
ja zawsze wykupuje na caly miesiac i mam z glowy:D
0
"11 la decima" hahaha XDD
0
futbolhd, o ile masz dobrego neta
0
wykup sobie dostep na futbolhd, ogladam tam kazdy mecz bez zadnych problemow w bardzo dobrej jakosci
0
na takim laptopie to raczej nic dziwnego :v
0
sieeedzi brameczka:D
3
"Ronaldo płakał jak paczał" :v
1
i kogo obchodzi ten Ronaldo... :v
1
nie mam pojęcia skąd biorą się takie asy w internecie... :D
18
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12742315_799578333503904_8878828090547283839_n.jpg?oh=fc9939ccc229127772db31f0043d3933&oe=576E51CC XDDD
0
czułem przed wykonaniem, że wsadzi brameczkę :DD
1
Varane kocur :v
0
Embolo, Halilovic, Cerny, Iheanacho, Drągowski - mega koty.
0
co tu się dzieje to normalnie poezja :D
0
chyba logiczne, skoro w pierwszym meczu padł wynik 2-1 dla Barcy:D
0
o, a tego nie znałem... :v