2

nie bylo karnego, juz nie przesadzajcie

0

no, to moze sie udac :D

17

Gruby na trybunach się wk*rwił :D :D

1

7 metrowa bramka dla maszyny to za mało :v

16

Guti moze wziac udzial w la zabawie :D hahahah

0

no kurwa oni chca wejsc z ta pilka :/

0

ja zawsze wykupuje na caly miesiac i mam z glowy:D

0

"11 la decima" hahaha XDD

0

futbolhd, o ile masz dobrego neta

0

wykup sobie dostep na futbolhd, ogladam tam kazdy mecz bez zadnych problemow w bardzo dobrej jakosci

0

na takim laptopie to raczej nic dziwnego :v

0

sieeedzi brameczka:D

3

"Ronaldo płakał jak paczał" :v

1

i kogo obchodzi ten Ronaldo... :v

1

nie mam pojęcia skąd biorą się takie asy w internecie... :D

0

czułem przed wykonaniem, że wsadzi brameczkę :DD

1

Varane kocur :v

0

Embolo, Halilovic, Cerny, Iheanacho, Drągowski - mega koty.

0

co tu się dzieje to normalnie poezja :D

0

chyba logiczne, skoro w pierwszym meczu padł wynik 2-1 dla Barcy:D

0

o, a tego nie znałem... :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?