mam pytanie jesli ktos wie czemu valdes ma opaske kapitana zamiasta xaviego skoro on jest drugim kapitanem (jezeli chcecie obejrzec skrot meczu i wszystkie bramki to zapraszam na meczyki.pl naprawde dobra stronka) ;)
mam pytanie jesli ktos wie czemu valdes ma opaske kapitana zamiasta xaviego skoro on jest drugim kapitanem (jezeli chcecie obejrzec skrot meczu i wszystkie bramki to zapraszam na meczyki.pl naprawde dobra stronka) ;)
Komentarze
0
mam pytanie jesli ktos wie czemu valdes ma opaske kapitana zamiasta xaviego skoro on jest drugim kapitanem (jezeli chcecie obejrzec skrot meczu i wszystkie bramki to zapraszam na meczyki.pl naprawde dobra stronka) ;)
0
mam pytanie jesli ktos wie czemu valdes ma opaske kapitana zamiasta xaviego skoro on jest drugim kapitanem (jezeli chcecie obejrzec skrot meczu i wszystkie bramki to zapraszam na meczyki.pl naprawde dobra stronka) ;)