galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prosze przestańcie zamieszczać każdą rewelacje tego szmatławca. Ja rozumiem kasa sie musi zgadzać, ale litości.
0
Ten zarząd to wielkie gówno. Abidal odszedł bo rzekomo nie był w stanie grac na pełnych obrotach i miał zrobić miejsce dla nowego stopera. Nowego stopera nie ma, a Abi jest filarem Monaco grajac 18 z 19 meczy. Tfuuu Rosell
0
Wiesz to że gość dba o siebie i wygląda lepiej niż wiekszość zapuszczonych tatuśków z brzuszkiem i cycuszkami jak nastolatka nie znaczy że jest gejem, ale z drugiej strony trafiali sie i takowi będący w związkach z kobietami. Mieli dzieci...
0
To przyszykuj sobie jakies wiadro, bo tak zapewne będzie.
0
A wy wszyscy co oceniacie tu teraz ojca Leo po wyglądzie: Poprostu daliście się złapać na prowokacje redaktora Trolla ktory wybrał fote do artykułu. Jezu widzicie jak łatwo wami manipulować. Nie ma co sie dziwić ze w kraju zle.
0
Messi to najlepszy gracz na swiecie = olbrzymia popularność klubu w którym gra = zwiekszone dochody klubu. Że o aspecie sportowym juz nie wspomne. Kto by chciał pozbyć sie takiej kury znoszącej złote jaja.
0
Za 250 mln euro, które Leo ma w klauzuli, to można by złożyć cały dobry team. A tu tylko jeden gracz. Taka ciekawostka.
0
Ja mam nadzieje ze to wyssana z palca bujda na resorach jak wiekszosc takich plotek. Żądania podwyżek przy zarobkach gwiazd pilki noznej, uważam conajmniej za niesmaczne.
0
Meczu nie oglądałem (praca), ale widze że skład jak na "dopełnienie formalnosci z 2 ligowcem" to troszeczke zbyt podstawowy.
0
Coz. Trafilismy najgorzej jak mozna bylo. Ale damy rade.
0
Będzie cięzko z tym ATM w tym sezonie. O ile nie przytrafi im sie jakis szpital jak u nas, to będą walczyc do końca o mistrza. Tak czuje.
0
Wie ktoś gdzie moge pobrać lub obejrzeć ten mecz online? Pracowałem i nie moglem ogladać live.
0
Gordo*
0
El Gorgo.
0
Tylko za to ze jest Xavim i wszyscy tu na niego narzekają?
0
Ale to nie był ten Celtic z poprzedniego sezonu, tylko jakaś nędzna karykatura.
0
Celtic zagrał naprawde jak nie Celtic. Nie poznaje poukładanej w defensywie drużyny z poprzedniej edycji Ligi Mistrzow. Z innymi nie będzie tak łatwo. W sobote czeka nas trudny sprawdzian.
0
Islam to jedno wielkie gówno. W dodatku pełno tego robactwa rozpanoszyło sie po naszym kontynencie.
0
To nie jest dobry obrońca. Zrobił duze postępy, ale to taki troche poziom Pique. Ci co tak wołają za tym Luizem to chyba ogłądało dwa lub trzy mecze CFC.
0
A ile ma w klauzuli?
0
Pique to Barcelonista. Cule od urodzenia. Jest członkiem Socios. To jego dom kocha ten klub i jeżeli zarząd / trener nie bedą stanowczo chciełi go sprzedać, to sam z własnej woli nie opusci klubu. Niezależnie od formy jaka prezetuje.
0
Albo jesteś chamem albo wieśniakiem. Ale raczej jednym i drugim.
0
Wiec poprostu uciekł z tonącego okrętu. Postrachu mórz i oceanów. Odczekał swoje i zaciągnał sie na najwiekszą i najgrozniejszą łajbe jaka teraz pływa.
0
Prawda była taka ze Xavi nawet ze spuchnietym i obolałym sciegnem achillesa, ponadto grajac 5 mecz z rzedu bez przerwy był i jest nadal bardziej wartościowym zaowdnikiem niż Thiago. Czy to u Pepa czy u Vilanovy.
0
Rosell*
0
Kuzyn MikiMessi'ego?
0
Pep objął Barcelone w najlepszym okresie jaki ta drużyna kiedykolwiek miała. Owszem sam byl współautorem tego wielkiego sukcesu, pozbywajać sie wypalonych gwiazd i dajac szanse starym/nowym wielkim. Natomiast kiedy zespoł obniżył loty Pep uciekł i cierpliwie czekał na swoją szansę w obecnym hegemonie Europejskiej pilki. Bayern sie wypali, a Pep da dyla do nastepnego giganta na topie. Trochę to tak dla mnie wygląda. Pewnie wielu sie ze mną nie zgodzi. Nie wiem ile prawdy jest w tym że chciał sie pozbyc Pique i Alvesa i wlać powiew swieżosci do zespolu. Jeżeli tak było a zarząd sie nie zgodził to winny wszystkiemu jest Rossel i jego świta. Pep pokazał juz że nie boi sie pozbyć gwiazd które walą w trąbe. Cała ta sytuacja z jego odejsciem jest lekko niejasna.
0
Oby Arsenal wkoncu wygrał PL. Skład maja niezly, po przyjściu Ozila zwłaszcza. Real to dziwny klub skoro pozbyli sie takiego gracza.
0
Leo był w formie juz na ostatnim Mundialu. Nic to Argentynie nie pomogło.
0
Oj Carles ty uważaj na tą reke.